Bus van Den Haag naar Düsseldorf

Bus Den Haag Düsseldorf: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Den Haag naar Düsseldorf

Goedkoopste busverbinding11,90 €
Snelste bus4h 5m
Vroegste bus07:30
Laatste bus18:55
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand194,6 km
BusbedrijfEurolines Germany, RegioJet, FlixBus
Je wilt met de bus van Den Haag naar Düsseldorf?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Den Haag en Düsseldorf en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Den Haag naar Düsseldorf zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Den Haag en Düsseldorf, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Den Haag, alternatieve reisdoelen vanuit Düsseldorf, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Den Haag en Düsseldorf.

De goedkoopste busverbinding van Den Haag naar Düsseldorf

Vandaag
Morgen
24-10
25-10
vanaf 14,90 €
26-10
27-10
vanaf 12,99 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Eurolines Germany
    14:45
    Den Haag - Centraal Station
    Duur 4h 5m
    18:50
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf11,90 €
  • RegioJet
    12:45
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 4h 5m
    16:50
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf11,90 €
  • RegioJet
    13:45
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 4h 5m
    17:50
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf11,90 €
  • FlixBus
    07:30
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 4h 5m
    11:35
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf12,99 €
  • FlixBus
    13:20
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 4h 10m
    17:30
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf12,99 €
  • FlixBus
    18:55
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 4h 20m
    23:15
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf12,99 €
  • FlixBus
    07:55
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 4h 5m
    12:00
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf12,99 €
  • FlixBus
    08:35
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 5h 55m
    14:30
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf21,89 €
  • FlixBus
    11:55
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 5h 10m
    17:05
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf21,98 €
  • FlixBus
    14:15
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 5h 30m
    19:45
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf23,98 €
  • FlixBus
    14:15
    Den Haag - HTM Busstation
    Duur 6h 20m
    20:35
    Düsseldorf - Bus-/Centraal station
    vanaf25,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Den Haag naar Düsseldorf

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    22:47
    Den Haag
    Duur 9h 38m
    08:25
    Düsseldorf
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    22:55
    Den Haag
    Duur 9h 30m
    08:25
    Düsseldorf
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    01:13
    Den Haag
    Duur 9h 21m
    10:34
    Düsseldorf
    vanaf18,90 €
  • Deutsche Bahn
    01:13
    Den Haag
    Duur 9h 9m
    10:22
    Düsseldorf
    vanaf18,90 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Düsseldorf naar Den Haag

Bus van Den Haag naar Düsseldorf: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Den Haag en het doel Düsseldorf al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Düsseldorf naar Den Haag.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Den Haag - Düsseldorf laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Den Haag naar Düsseldorf.

Bus halteplaats in Den Haag en Düsseldorf

Stations
Heinz-Ingenstau-Straße , 40474 Düsseldorf (Duitsland)
Worringer Str.  140, 40210 Düsseldorf (Duitsland)
Konrad-Adenauer-Platz 14, 40210 Düsseldorf (Duitsland)
Düsseldorf (Duitsland)

Een vergelijking van Den Haag en Düsseldorf

5,67 €
7,20 €
Den Haag
Düsseldorf
Een taxirit is in Den Haag 22% goedkoper dan in Düsseldorf.
3,50 €
2,60 €
Den Haag
Düsseldorf
Een buskaartje is in Den Haag 26% duurder dan in Düsseldorf.
4,00 €
3,55 €
Den Haag
Düsseldorf
Een groot glas bier is in Den Haag 12% duurder dan in Düsseldorf.
0,95 €
0,59 €
Den Haag
Düsseldorf
Een flesje water is in Den Haag 38% duurder dan in Düsseldorf.
9,10 €
5,78 €
Den Haag
Düsseldorf
Een hoofdgerecht is in Den Haag 37% duurder dan in Düsseldorf.

Busverbindingen van Den Haag en van Düsseldorf

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.