Bus van Amsterdam naar Antwerpen

Bussen van Amsterdam naar Antwerpen: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Amsterdam naar Antwerpen

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Amsterdam naar Antwerpen van verschillende busoperators zoals FlixBus, BlaBlaCar Bus of Union Ivkoni voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 7 €
morgen
vanaf 7 €
dinsdag
vanaf 7 €
woensdag
vanaf 7 €
donderdag
vanaf 7 €
vrijdag
vanaf 7 €
zaterdag
vanaf 7 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    2h 25m
    06:10
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    08:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 20m
    12:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:05
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 20m
    13:15
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 45m
    13:05
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:50
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 27m
    13:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    16:12
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BlaBlaCar Bus
    2h 45m
    13:05
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:50
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 50m
    08:45
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    11:35
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    FlixBus
    Economy
    12 €
  • FlixBus
    2h 10m
    21:25
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    23:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    12 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 35m
    20:40
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    23:15
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    12 €
  • BlaBlaCar Bus
    3h 5m
    21:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    00:35
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    12 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    2h 15m
    07:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    09:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 20m
    15:15
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    17:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 50m
    16:15
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    19:05
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 45m
    08:55
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    11:40
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    8 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 27m
    13:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    16:12
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    8 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    2h 15m
    07:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    09:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    3h 20m
    08:15
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    11:35
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 50m
    08:45
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    11:35
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 45m
    08:55
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    11:40
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    21 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    2h 15m
    07:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    09:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    3h 20m
    08:15
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    11:35
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 50m
    08:45
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    11:35
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 45m
    13:05
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:50
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 15m
    20:10
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    22:25
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    2h 25m
    06:10
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Treinstation
    08:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    3h 35m
    06:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    10:05
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 15m
    07:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    09:35
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 45m
    13:05
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:50
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 27m
    13:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    16:12
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    3h 30m
    11:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:15
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 20m
    12:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    15:05
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 20m
    20:10
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    22:30
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €
  • BlaBlaCar Bus
    2h 35m
    20:40
    Amsterdam
    Sloterdijk Treinstation
    23:15
    Antwerpen
    Plantinkaai
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    7 €
  • Union Ivkoni
    3h 0m
    10:00
    Amsterdam
    Prins Hendrikkade Busstation
    13:00
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    Union Ivkoni
    Economy
    8 €

Frequentie van busverbindingen tussen Amsterdam en Antwerpen

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Amsterdam en Antwerpen zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
zaterdag is de drukste dag, met meer dan 40 dagelijkse bussen van Amsterdam naar Antwerpen. woensdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 25 dagelijkse bussen tussen Amsterdam en Antwerpen.
Het drukste moment van de dag is de Ochtend, met 83 bussen van Amsterdam naar Antwerpen, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Amsterdam en Antwerpen, met 3 biedt.

Feiten over bussen van Amsterdam naar Antwerpen

Vergelijk alle providers zoals FlixBus, BlaBlaCar Bus en Union Ivkoni die 34 keer per dag met de bus reizen van Amsterdam naar Antwerpen met één klik! Boek je busticket van Amsterdam naar Antwerpen vanaf 7 €!

Goedkoopste busverbinding 7 €
Snelste bus 2h 5m
Vroegste bus 06:10
Laatste bus 23:30
Dagelijkse busverbindingen 34 Ø
Afstand 132,4 km
Busbedrijf FlixBus, BlaBlaCar Bus en Union Ivkoni

Goedkoopste busverbindingen van Amsterdam naar Antwerpen

Elke dag, 34 bussen van 3 busmaatschappijen vertrekken Amsterdam voor Antwerpen: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
7 €
maandag 20-05
7 €
dinsdag 21-05
8 €
woensdag 22-05
7 €
donderdag 23-05
7 €
vrijdag 24-05
7 €
zaterdag 25-05
7 €
zondag 26-05
7 €
maandag 27-05
7 €
dinsdag 28-05
7 €
woensdag 29-05
7 €
donderdag 30-05
7 €
vrijdag 31-05
7 €
zaterdag 01-06
zondag 02-06
7 €
maandag 03-06
7 €
dinsdag 04-06
7 €
woensdag 05-06
7 €
donderdag 06-06
7 €
vrijdag 07-06
zaterdag 08-06
8 €
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Amsterdam naar Antwerpen

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Amsterdam naar Antwerpen, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 7 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Amsterdam naar Antwerpen. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 7 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Amsterdam naar Antwerpen, met 7 €. Nacht is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 8 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Amsterdam naar Antwerpen

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Amsterdam naar Antwerpen van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Amsterdam naar Antwerpen, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Amsterdam naar Antwerpen zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Amsterdam naar Antwerpen

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Amsterdam en Antwerpen van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Amsterdam en Antwerpen

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Amsterdam en Antwerpen.

Service en Comfort op de bus van Amsterdam naar Antwerpen

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Amsterdam naar Antwerpen? Of welke busmaatschappijen op de route Amsterdam naar Antwerpen rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Amsterdam naar Antwerpen bus

Hoeveel kost een busreis Amsterdam - Antwerpen?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 7 € en duurt 2h 25m om Antwerpen te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Amsterdam naar Antwerpen te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 3 operators met verschillende ticketprijzen tussen 7 € en 60 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Antwerpen krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Amsterdam naar Antwerpen?

Dagelijks rijden er ongeveer 34 bussen op de route Amsterdam - Antwerpen. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Amsterdam naar Antwerpen?

De snelste bus van Amsterdam naar Antwerpen wordt aangeboden door FlixBus en duurt 2h 5m. Bustickets voor deze verbinding kosten 12 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Amsterdam naar Antwerpen?

De vroegste bus die in Antwerpen aankomt vanaf Amsterdam vertrekt om 06:10. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Amsterdam naar Antwerpen?

De laatste bus van Amsterdam naar Antwerpen vertrekt om 23:30. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Amsterdam - Antwerpen?

Reizigers kunnen per bus van Amsterdam naar Antwerpen met FlixBus, BlaBlaCar Bus en Union Ivkoni. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Amsterdam en Antwerpen?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Amsterdam en Antwerpen bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: FlixBus, BlaBlaCar Bus en Union Ivkoni.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Amsterdam naar Antwerpen?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Amsterdam - Antwerpen. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Amsterdam - Antwerpen?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Amsterdam naar Antwerpen op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Amsterdam naar Antwerpen

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Amsterdam naar Antwerpen

Heb je de juiste bus niet gevonden? Hier is een selectie van alternatieve vervoerstypen uit de dienstregeling van Amsterdam naar Antwerpen voor de komende dagen.

Goedkope treinkaartjes van Amsterdam naar Antwerpen

Hier is een selectie van de goedkoopste treinen uit de dienstregeling van Amsterdam naar Antwerpen voor de komende dagen.
  • Thalys
    0h 57m
    08:33
    Amsterdam
    09:30
    Antwerpen
    Thalys
    Economy
    vanaf 91 €
  • Thalys
    0h 57m
    15:33
    Amsterdam
    16:30
    Antwerpen
    Thalys
    First Class
    vanaf 101 €
  • Thalys
    1h 0m
    15:30
    Amsterdam
    16:30
    Antwerpen
    Thalys
    First Class
    vanaf 125 €

Goedkoop carpoolen van Amsterdam naar Antwerpen

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Amsterdam naar Antwerpen voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    21:00
    Amsterdam
    23:10
    Antwerpen
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 13 €
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    16:00
    Amsterdam
    18:20
    Antwerpen
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 14 €
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    07:00
    Amsterdam
    09:10
    Antwerpen
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 15 €

Meer busroutes van Amsterdam en Antwerpen

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Amsterdam en vanaf Antwerpen. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.