Bus van Antwerpen naar Warschau

Bus Antwerpen Warschau: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Antwerpen naar Warschau

Goedkoopste busverbinding44,99 €
Snelste bus20h 5m
Vroegste bus09:15
Laatste bus23:59
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand1.147,0 km
BusbedrijfFlixBus, Eurolines Germany, Combigo, Sindbad
Je wilt met de bus van Antwerpen naar Warschau?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Antwerpen en Warschau en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Antwerpen naar Warschau zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Antwerpen en Warschau, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Antwerpen, alternatieve reisdoelen vanuit Warschau, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Antwerpen en Warschau.

De goedkoopste busverbinding van Antwerpen naar Warschau

Vandaag
vanaf 69,00 €
Morgen
08-05
09-05
10-05
vanaf 57,00 €
11-05

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    11:50
    Antwerp - Koningin Astridplein
    Duur 21h 45m
    09:35
    Warschau - Metro Marymont
    vanaf44,99 €
  • FlixBus
    11:50
    Antwerp - Koningin Astridplein
    Duur 21h 10m
    09:00
    Warschau - Zachodnia Busstation
    vanaf44,99 €
  • Eurolines Germany
    15:55
    Antwerpen - Van Stralenstraat
    Duur 20h 5m
    12:00
    Warschau - Centraal station Centralny
    vanaf57,00 €
  • Combigo
    09:15
    Antwerpen
    Duur 23h 45m
    09:00
    Warschau
    vanaf62,00 €
  • Sindbad
    15:55
    Antwerpen
    Duur 20h 5m
    12:00
    Warschau
    vanaf71,00 €
  • Combigo
    11:50
    Antwerpen
    Duur 23h 20m
    11:10
    Warschau
    vanaf82,00 €
  • Combigo
    23:59
    Antwerpen
    Duur 39h 26m
    15:25
    Warschau
    vanaf93,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Warschau naar Antwerpen

Bus van Antwerpen naar Warschau: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Antwerpen en het doel Warschau al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Warschau naar Antwerpen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Antwerpen - Warschau laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Antwerpen naar Warschau.

Bus halteplaats in Antwerpen en Warschau

Stations
al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warschau (Polen)
Plac Defilad 1, 00-110 Warschau (Polen)
Warschau (Polen)
Juliusza Słowackiego , 05-075 Warschau (Polen)
Kasprowicza 145, 01-949 Warschau (Polen)
Aleja Wilanowska 240, 02-765 Warschau (Polen)
Warschau (Polen)
Grochowska 207, 04-077 Warschau (Polen)
Warschau (Polen)
Kijowska , 03-743 Warschau (Polen)
Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warschau (Polen)

Een vergelijking van Antwerpen en Warschau

5,75 €
2,24 €
Antwerpen
Warschau
Een taxirit is in Antwerpen 62% duurder dan in Warschau.
3,00 €
0,97 €
Antwerpen
Warschau
Een buskaartje is in Antwerpen 68% duurder dan in Warschau.
3,55 €
1,76 €
Antwerpen
Warschau
Een groot glas bier is in Antwerpen 51% duurder dan in Warschau.
0,98 €
0,43 €
Antwerpen
Warschau
Een flesje water is in Antwerpen 57% duurder dan in Warschau.
15,06 €
4,97 €
Antwerpen
Warschau
Een hoofdgerecht is in Antwerpen 67% duurder dan in Warschau.

Busverbindingen van Antwerpen en van Warschau

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.