Bus naar Warschau

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar Warschau
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Alles over bussen naar Warschauu

Zoek je een goedkope bus naar Warschau? Vergelijk de 77 busmaatschappijen naar Warschau en bekijk vertrek- en aankomsttijden, alle 72 busstations in Warschau, reistijden en natuurlijk de beste prijzen voor de 1963 dagelijkse bussen naar Warschau.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-warschau", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Lokale tijd
Land Polen
Valuta Zloty
Busverbindingen 1963
Halteplaats 72
Voordelige bus 4 €
Populairste Busmaatschappij
SindbadFlixBusIntercars EuropeECOLINES
Andere bedrijven zijn Aga Bus Travel, AGAT, Akkord-Plus, Anatolii Kantor, Atass Sky Bus, ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES en nog 67 andere.

Voordelige bustickets naar Warschau

  • Neobus
    1h 55m
    12:15
    Radom
    Warszawska
    14:10
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Neobus
    Economy
    4 €
  • Royal Company
    17h 40m
    16:20
    Breslau
    Centraal Busstation
    10:00
    Warschau
    Hotel Grodzisko
    Royal Company
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    2h 44m
    21:15
    Ostrowiec
    Centraal busstation
    23:59
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • PKS Polonus
    2h 20m
    18:45
    Ostrołęka
    Centraal Busstation
    21:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    PKS Polonus
    Economy
    7 €
  • Pan-bus Sumy
    2h 50m
    14:15
    Lodz
    Kaliska Busstation
    17:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Pan-bus Sumy
    Economy
    7 €
  • ECOLINES
    6h 20m
    23:55
    Kaunas
    Centraal busstation
    06:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    ECOLINES
    Economy
    8 €
  • Like Bus
    2h 40m
    15:20
    Bialystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    18:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Like Bus
    Economy
    8 €
  • Emex Express
    1h 20m
    13:55
    Radom
    Centraal busstation
    15:15
    Warschau
    Centraal station
    Emex Express
    Economy
    8 €
  • Omni-Bus
    2h 55m
    14:00
    Bialystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    16:55
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    Omni-Bus
    Economy
    9 €
  • LUX Express
    5h 55m
    16:10
    Kaunas
    Centraal busstation
    22:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    LUX Express
    Economy
    10 €
  • Żak Express
    2h 35m
    09:45
    Bialystok
    Centraal station/Treinstation
    12:20
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Żak Express
    Economy
    10 €
  • Pavluks Trans
    8h 50m
    18:10
    Lviv
    Centraal Busstation
    03:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Pavluks Trans
    Economy
    10 €
  • Akkord-Plus
    2h 25m
    16:50
    Lodz
    Kaliska Busstation
    19:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Akkord-Plus
    Economy
    10 €
  • Luna Trans
    3h 7m
    05:17
    Ostrowiec
    08:24
    Warschau
    Luna Trans
    Economy
    11 €
  • Eurolines Polska
    6h 30m
    17:50
    Lviv
    00:20
    Warschau
    Eurolines Polska
    Economy
    11 €
  • Ideal Travel
    6h 30m
    17:50
    Lviv
    00:20
    Warschau
    Ideal Travel
    Economy
    11 €
  • Leon Pol Trans
    12h 10m
    20:50
    Lviv
    Centraal Busstation
    09:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Leon Pol Trans
    Economy
    11 €
  • Z-TIME.UA
    12h 25m
    00:05
    Lviv
    12:30
    Warschau
    Z-TIME.UA
    Economy
    12 €
  • MIS
    2h 20m
    04:00
    Ostrowiec
    06:20
    Warschau
    MIS
    Economy
    12 €
  • Sindbad
    11h 50m
    00:20
    Lviv
    12:10
    Warschau
    Sindbad
    Economy
    13 €
  • Denysivka
    10h 0m
    20:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    06:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Denysivka
    Economy
    13 €
  • Smilskyi MM
    9h 55m
    11:50
    Lviv
    Centraal Busstation
    21:45
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Smilskyi MM
    Economy
    13 €
  • TocoBus
    10h 10m
    19:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    05:40
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    TocoBus
    Economy
    14 €
  • Avtokombinat 1
    9h 20m
    14:00
    Lviv
    Centraal Busstation
    23:20
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Avtokombinat 1
    Economy
    14 €
  • Zesen Trans
    7h 55m
    18:50
    Lviv
    Centraal Busstation
    02:45
    Warschau
    Centraal station
    Zesen Trans
    Economy
    14 €
  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
    16h 25m
    15:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    07:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    СТЕЦИК Т.В. ФОП
    Economy
    14 €
  • Local Carrier
    10h 30m
    17:29
    Lviv
    03:59
    Warschau
    Local Carrier
    Economy
    15 €
  • East West Eurolines
    12h 35m
    17:00
    Ivano-Frankivsk
    05:35
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    East West Eurolines
    Economy
    15 €
  • Dim Bus
    9h 30m
    20:30
    Lviv
    06:00
    Warschau
    Dim Bus
    Economy
    15 €
  • ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    15h 40m
    13:00
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    04:40
    Warschau
    Centraal station
    ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    Economy
    15 €
  • AGAT
    10h 0m
    14:50
    Lviv
    00:50
    Warschau
    AGAT
    Economy
    17 €
  • Ternvoyazh
    7h 50m
    02:50
    Lviv
    Centraal Busstation
    10:40
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Ternvoyazh
    Economy
    17 €
  • Menyok FOP
    10h 40m
    14:50
    Lviv
    Centraal Busstation
    01:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Menyok FOP
    Economy
    17 €
  • Aga Bus Travel
    5h 0m
    09:00
    Kaunas
    14:00
    Warschau
    Aga Bus Travel
    Economy
    18 €
  • Toks
    6h 15m
    22:35
    Kaunas
    Centraal busstation
    04:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    Toks
    Economy
    19 €
  • Eurolines Lithuania
    6h 15m
    22:35
    Kaunas
    Centraal busstation
    04:50
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Eurolines Lithuania
    Economy
    19 €
  • Modultrans
    9h 50m
    20:20
    Lviv
    Centraal Busstation
    06:10
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Modultrans
    Economy
    19 €
  • Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    7h 45m
    16:50
    Lviv
    00:35
    Warschau
    Mizhnarodni Liniyi Perevezennya
    Economy
    19 €
  • Poltrans
    8h 50m
    21:25
    Lviv
    06:15
    Warschau
    Poltrans
    Economy
    19 €
  • PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    8h 55m
    19:45
    Lviv
    Centraal Busstation
    04:40
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    Economy
    21 €
  • P-Trans
    8h 0m
    20:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    04:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    P-Trans
    Economy
    22 €
  • FOB BRYNTSOW
    15h 10m
    14:00
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    05:10
    Warschau
    Centraal station
    FOB BRYNTSOW
    Economy
    23 €
  • Fop Ostapczuk
    7h 40m
    23:00
    Lviv
    Centraal Busstation
    06:40
    Warschau
    Centraal station
    Fop Ostapczuk
    Economy
    23 €
  • Latlines
    8h 5m
    21:00
    Lviv
    Centraal Busstation
    05:05
    Warschau
    Centraal station
    Latlines
    Economy
    23 €
  • Orion Bus
    8h 20m
    00:30
    Lviv
    08:50
    Warschau
    Orion Bus
    Economy
    24 €
  • Fortuna Tour
    7h 50m
    02:50
    Lviv
    10:40
    Warschau
    Fortuna Tour
    Economy
    24 €
  • Lys-Auto-Trans
    9h 30m
    21:00
    Lviv
    06:30
    Warschau
    Lys-Auto-Trans
    Economy
    24 €
  • BI-AVTOTRANS
    10h 10m
    20:10
    Lviv
    Centraal Busstation
    06:20
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    BI-AVTOTRANS
    Economy
    24 €
  • Prykarpatskyi Express
    8h 0m
    16:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    00:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Prykarpatskyi Express
    Economy
    26 €
  • Zventrans
    7h 50m
    20:50
    Lviv
    04:40
    Warschau
    Zventrans
    Economy
    26 €
  • Tur-Trans
    8h 40m
    19:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    04:10
    Warschau
    Centraal station
    Tur-Trans
    Economy
    27 €
  • Openline
    9h 35m
    21:50
    Lviv
    Centraal Busstation
    07:25
    Warschau
    Centraal station
    Openline
    Economy
    28 €
  • Elite Express
    15h 30m
    13:30
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    05:00
    Warschau
    Centraal station
    Elite Express
    Economy
    28 €
  • Volodymyretstransservis
    14h 0m
    16:30
    Kiev
    Yevrovoyazh Vokzal
    06:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Volodymyretstransservis
    Economy
    28 €
  • Trans Europa
    9h 30m
    10:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    20:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Trans Europa
    Economy
    29 €
  • Intercars Europe
    7h 15m
    21:45
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    05:00
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • TRIGOR
    8h 40m
    02:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    11:10
    Warschau
    Centraal station
    TRIGOR
    Economy
    30 €
  • Biacomex
    5h 55m
    22:35
    Kaunas
    Centraal busstation
    04:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Biacomex
    Economy
    30 €
  • Przykarpacki Ekspres
    7h 50m
    16:30
    Lviv
    Centraal Busstation
    00:20
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Przykarpacki Ekspres
    Economy
    30 €
  • Kaczynski Bus
    12h 45m
    09:45
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    22:30
    Warschau
    Centraal station
    Kaczynski Bus
    Economy
    32 €
  • SODO Visit Tour
    4h 50m
    03:00
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    07:50
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    SODO Visit Tour
    Economy
    33 €
  • Mustang Trans
    14h 10m
    09:30
    Kiev
    23:40
    Warschau
    Mustang Trans
    Economy
    34 €
  • Trans Tempo
    16h 15m
    15:15
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    07:30
    Warschau
    Centraal station
    Trans Tempo
    Economy
    35 €
  • FOP Yarmoliuk
    13h 30m
    07:30
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    21:00
    Warschau
    Centraal station
    FOP Yarmoliuk
    Economy
    35 €
  • Comfort Express
    15h 10m
    09:40
    Kiev
    Yevrovoyazh Vokzal
    00:50
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Comfort Express
    Economy
    35 €
  • Pal Tour
    16h 15m
    13:30
    Kiev
    05:45
    Warschau
    Pal Tour
    Economy
    36 €
  • Atass Sky Bus
    14h 50m
    16:00
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    06:50
    Warschau
    Centraal station
    Atass Sky Bus
    Economy
    36 €
  • Anatolii Kantor
    14h 19m
    09:40
    Kiev
    23:59
    Warschau
    Anatolii Kantor
    Economy
    36 €
  • Kantol
    14h 50m
    10:30
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    01:20
    Warschau
    Centraal station
    Kantol
    Economy
    37 €
  • Visit-Tour
    4h 50m
    03:00
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    07:50
    Warschau
    Centraal station
    Visit-Tour
    Economy
    37 €
  • Volyn Ekspres LTD
    14h 10m
    14:40
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    04:50
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Volyn Ekspres LTD
    Economy
    39 €
  • Nadiya Bus
    14h 10m
    10:00
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    00:10
    Warschau
    Centraal station
    Nadiya Bus
    Economy
    40 €
  • Naszbus
    13h 40m
    17:00
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    06:40
    Warschau
    Centraal station
    Naszbus
    Economy
    41 €
  • Lux-Reisen
    19h 30m
    12:30
    Kiev
    Yevrovoyazh Vokzal
    08:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    Lux-Reisen
    Economy
    51 €
  • Lux-reisen BIS
    19h 30m
    12:30
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    08:00
    Warschau
    Centraal station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    51 €
  • Eurores
    12h 0m
    13:00
    Wenen
    Erdberg VIB
    01:00
    Warschau
    Centraal station
    Eurores
    Economy
    80 €
  • GALIZ-SV S.R.L.
    5h 0m
    11:00
    Kaunas
    Centraal busstation
    16:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    GALIZ-SV S.R.L.
    Economy
    100 €

Voordelige treinkaartjes naar Warschau

  • PKP Intercity
    2h 12m
    16:17
    Bialystok
    Centraal station/Treinstation
    18:29
    Warschau
    PKP Intercity
    Economy
    vanaf 6 €
  • PolRegio
    1h 28m
    21:22
    Lodz
    22:50
    Warschau
    PolRegio
    Economy
    vanaf 9 €
  • PKP Intercity
    5h 23m
    03:51
    Berlijn
    09:14
    Warschau
    PKP Intercity
    Business
    vanaf 28 €
  • České dráhy
    8h 51m
    06:19
    Praag
    15:10
    Warschau
    České dráhy
    Economy
    vanaf 51 €

Goedkoop carpoolen naar Warschau

  • BlaBlaCar
    0h 50m
    18:10
    Luchthaven Warschau Modlin
    19:00
    Warschau
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 1 €
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    04:50
    Luchthaven Warschau Modlin
    05:30
    Warschau
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 4 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    15:30
    Lodz
    16:50
    Warschau
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 5 €
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    05:00
    Bialystok
    07:10
    Warschau
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 7 €
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste verbindingen naar Warschau voor de komende dagen zien. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Warschau, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je de favoriete busverbindingen naar Warschau.

Jouw route staat er niet bij? In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar Warschau wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.

De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.

Weet je al, wanneer je weer vanuit Warschau terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum. Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht filteren op bushaltes of aanbieders. Alles wat jij nodig hebt.

Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee naar Warschau kunt reizen.

Alle bushaltes in Warschau

Veelgestelde vragen over de busroute naar Warschau

Is er een rechtstreekse busverbinding naar Warschau?

Of er een directe busverbinding is naar Warschau hangt af van de stad waar je vandaan reist. Voer daarom gewoon je vertrekplaats in onze zoekopdracht in om uit te vinden of er een directe busverbinding is naar Warschau. Houd er in dit verband rekening mee dat er, afhankelijk van de reisdatum, minder directe verbindingen kunnen zijn.

Wat kan ik meenemen op mijn busreis naar Warschau?

Afhankelijk van met welke aanbieder je naar Warschau reist, kan het variëren wat je mee mag nemen. Om te weten te komen of je bijvoorbeeld je fiets, snowboard of ski's mee mag nemen, gebruik je gewoon onze zoeken om een bus te vinden die voor jouw geplande reisdatum het beste bij jouw behoeften past.

Welke uitrusting en voorzieningen heeft de bus naar Warschau?

De uitrusting aan boord verschilt per aanbieder. De meeste bussen hebben nu airconditioning, stopcontacten en WiFi aan boord. Diensten, zoals Handbagage en Gratis Bagage, zijn vaak gratis. Sommige busaanbieders bieden ook extra diensten aan tegen betaling, zoals Grote bagage en Drankjes. Je kunt het beste onze zoeken gebruiken om precieze informatie te krijgen over de voorzieningen en diensten die beschikbaar zijn in de bus naar Warschau op je geplande reisdatum.

Welke bushaltes zijn er in Warschau?

Er zijn in totaal 72 bushaltes in Warschau. De meeste bussen stoppen bij Zachodnia Busstation. Bekijk onze kaart van Warschau om de bushalte te vinden die het beste bij je past.

Welke busmaatschappijen gaan er naar Warschau?

Er zijn 77 busaanbieders die naar Warschau gaan: Sindbad, FlixBus, Intercars Europe, ECOLINES, Neobus, Pan-bus Sumy, PKS Polonus, Like Bus, Omni-Bus, Akkord-Plus, Pavluks Trans, LUX Express, Leon Pol Trans, Ideal Travel, Eurolines Polska, Luna Trans, Żak Express, Z-TIME.UA, MIS, Denysivka, Smilskyi MM, Avtokombinat 1, СТЕЦИК Т.В. ФОП, TocoBus, East West Eurolines, Zesen Trans, Local Carrier, Dim Bus, ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES, Menyok FOP, AGAT, Ternvoyazh, Royal Company, Aga Bus Travel, Eurolines Lithuania, Toks, Modultrans, Poltrans, Mizhnarodni Liniyi Perevezennya, PrAT TERNOPILSKE ATP 16127, P-Trans, FOB BRYNTSOW, BI-AVTOTRANS, Fop Ostapczuk, Latlines, Lys-Auto-Trans, Fortuna Tour, Orion Bus, Prykarpatskyi Express, Zventrans, Volodymyretstransservis, Tur-Trans, Elite Express, Trans Europa, Openline, TRIGOR, Biacomex, Kaczynski Bus, SODO Visit Tour, Mustang Trans, Emex Express, FOP Yarmoliuk, Anatolii Kantor, Pal Tour, Atass Sky Bus, Comfort Express, Kantol, Trans Tempo, Nadiya Bus, Lux-Reisen, Eurores, GALIZ-SV S.R.L., Visit-Tour, Volyn Ekspres LTD, Naszbus, Lux-reisen BIS en Przykarpacki Ekspres.

Hoe vind ik de beste busdeals naar Warschau?

Vind de beste ticketdeals naar Warschau gemakkelijk met CheckMyBus. Voer gewoon je beginstad en reisdatum in onze zoeken en begin met zoeken. Vervolgens kun je de resultaten filteren op basis van je behoeften of sorteren op prijs of reistijd.

Hoeveel kan ik besparen door bussen te vergelijken met Warschau?

Hoeveel je kunt besparen hangt af van de stad van waaruit je naar Warschau reist. Meestal kun je meer besparen door je ticket ver van tevoren te boeken. Om de goedkoopste aanbieding naar Warschau te vinden, ga je naar onze zoeken, vul je vertrekplaats en reisdatum in, en begin dan te zoeken naar alle mogelijke opties.

Meer busbestemmingen

De meest gezochte busverbindingen vanaf Warschau

In de onderstaande tabel vind je de top van alle bussen van Warschau, het aantal beschikbare ritten en het aantal busmaatschappijen die op dit traject rijden. Gewoon de busverbinding aanklikken en alle aanvullende informatie over de gewenste route bekijken.

Luchthaven transfers van Warschau

Steden in de omgeving van Warschau waarvandaan je ook kunt vertrekken

Enkele andere steden in de omgeving van Warschau zijn aangesloten op het nationale en internationale busnet. Als je bushaltes in de nabijere omgeving wilt opnemen in je zoekopdracht, zoals Legionowo, Mińsk Mazowiecki of Płońsk, breid dan simpelweg de zoekradius uit en vergelijk de verbindingen voor bus en trein in de regio. Je kunt ook lijnen zoeken die Warschau met Pułtusk, Garwolin, Grójec en vele andere plaatsen verbindt via het openbare streekvervoer of met de stadsbussen. Ben je op zoek naar een voordelige transfer naar de luchthaven? Bij ons vind je shuttlebussen van en naar nabijgelegen luchthavens, zoals Luchthaven Warschau Chopin, Luchthaven Warschau Modlin. Als er dienstregelingen beschikbaar zijn, laten we ook vervoersmiddelen zien van het openbaar vervoer.

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.