Bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol (AMS)

Bus Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol van verschillende busoperators zoals FlixBus voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 3 €
morgen
vanaf 4 €
vrijdag
vanaf 4 €
zaterdag
vanaf 4 €
zondag
vanaf 4 €
maandag
vanaf 4 €
dinsdag
vanaf 4 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    0h 45m
    00:20
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    01:05
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:55
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    1h 5m
    07:15
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    1h 15m
    10:35
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    11:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    1h 10m
    11:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    12:10
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    3 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    0h 45m
    00:20
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    01:05
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    13:55
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    15:10
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    19:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    20:15
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:55
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 5m
    07:15
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    06:35
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    0h 50m
    07:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    19:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    20:15
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:55
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 5m
    07:15
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    0h 45m
    00:20
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    01:05
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    06:35
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    0h 50m
    07:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 40m
    13:30
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    15:10
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    13:55
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    15:10
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    0h 45m
    00:20
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    01:05
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    06:35
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    0h 50m
    07:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:55
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 5m
    07:15
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    0h 45m
    00:20
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    01:05
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    06:35
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:55
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    0h 50m
    07:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    07:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 5m
    07:15
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    0h 45m
    00:20
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    01:05
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:55
    Rotterdam
    Zuidplein Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 5m
    07:15
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    08:20
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    10:35
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    11:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 10m
    11:00
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    12:10
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    FlixBus
    Economy
    4 €

Frequentie van busverbindingen tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 13 dagelijkse bussen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol. dinsdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 11 dagelijkse bussen tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol.
Het drukste moment van de dag is de Ochtend, met 36 bussen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol, met 7 biedt.

Feiten over bussen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol (AMS)

Vergelijk alle providers zoals FlixBus die 12 keer per dag met de bus reizen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol met één klik! Boek je busticket van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol vanaf 3 €!

Goedkoopste busverbinding 3 €
Snelste bus 0h 45m
Vroegste bus 00:20
Laatste bus 19:00
Dagelijkse busverbindingen 12 Ø
Afstand 47,3 km
Busbedrijf FlixBus

Goedkoopste busverbindingen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Elke dag, 12 pendelbussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Rotterdam voor Luchthaven Amsterdam Schiphol: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 12-06-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 10-06
dinsdag 11-06
woensdag 12-06
3 €
donderdag 13-06
4 €
vrijdag 14-06
4 €
zaterdag 15-06
4 €
zondag 16-06
4 €
maandag 17-06
4 €
dinsdag 18-06
4 €
woensdag 19-06
3 €
donderdag 20-06
4 €
vrijdag 21-06
3 €
zaterdag 22-06
zondag 23-06
3 €
maandag 24-06
3 €
dinsdag 25-06
4 €
woensdag 26-06
3 €
donderdag 27-06
4 €
vrijdag 28-06
4 €
zaterdag 29-06
3 €
zondag 30-06
4 €
maandag 01-07
4 €
dinsdag 02-07
3 €
woensdag 03-07
3 €
donderdag 04-07
4 €
vrijdag 05-07
4 €
zaterdag 06-07
zondag 07-07

De goedkoopste reistijd van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 3 € is woensdag de goedkoopste dag voor een bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 4 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol, met 3 €. Namiddag is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 4 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol.

Service en Comfort op de bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol? Of welke busmaatschappijen op de route Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol bus

Hoeveel kost een busreis Rotterdam - Luchthaven Amsterdam Schiphol?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 3 € en duurt 0h 45m om Luchthaven Amsterdam Schiphol te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 3 € en 9 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Amsterdam Schiphol krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol?

Dagelijks rijden er ongeveer 12 bussen op de route Rotterdam - Luchthaven Amsterdam Schiphol. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol?

De snelste bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol wordt aangeboden door FlixBus en duurt 0h 45m. Bustickets voor deze verbinding kosten 3 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol?

De vroegste bus die in Luchthaven Amsterdam Schiphol aankomt vanaf Rotterdam vertrekt om 00:20. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol?

De laatste bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol vertrekt om 19:00. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Rotterdam - Luchthaven Amsterdam Schiphol?

Reizigers kunnen per bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol met FlixBus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: FlixBus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Rotterdam - Luchthaven Amsterdam Schiphol. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Rotterdam - Luchthaven Amsterdam Schiphol?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Heb je de juiste bus niet gevonden? Hier is een selectie van alternatieve vervoerstypen uit de dienstregeling van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol voor de komende dagen.

Goedkope treinkaartjes van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Hier is een selectie van de goedkoopste treinen uit de dienstregeling van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol voor de komende dagen.
  • Thalys
    4h 28m
    13:58
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    18:26
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Thalys
    Economy
    vanaf 82 €
  • Thalys
    2h 57m
    11:58
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    14:55
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Thalys
    Economy
    vanaf 102 €
  • Thalys
    3h 28m
    06:58
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    10:26
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Thalys
    Economy
    vanaf 104 €
  • Thalys
    3h 28m
    08:58
    Rotterdam
    Conradstraat Busstation
    12:26
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    Thalys
    Economy
    vanaf 112 €

Goedkoop carpoolen van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Rotterdam naar Luchthaven Amsterdam Schiphol voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    12:50
    Rotterdam
    13:50
    Luchthaven Amsterdam Schiphol
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 6 €

Meer busroutes van Rotterdam en Luchthaven Amsterdam Schiphol

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Rotterdam en vanaf Luchthaven Amsterdam Schiphol. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.