Bus naar Rosario, SF

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar Rosario, SF
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Alles over bussen naar Rosario, SFu

Zoek je een goedkope bus naar Rosario, SF? Vergelijk de 39 busmaatschappijen naar Rosario, SF en bekijk vertrek- en aankomsttijden, alle 15 busstations in Rosario, SF, reistijden en natuurlijk de beste prijzen voor de 861 dagelijkse bussen naar Rosario, SF.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-rosario-sf", -3); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Lokale tijd
Land Argentinië
Valuta Argentijnse peso
Busverbindingen 861
Halteplaats 15
Busmaatschappij Vía Tac, El Rosarino, El Pulqui, 20 de Junio, Rio Uruguay, General Urquiza, Flecha Bus, Vosa, Sierras de Córdoba , Fono Bus en nog 29 andere.

Voordelige bustickets naar Rosario, SF

  • El Rosarino
    0h 35m
    12:30
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    13:05
    Rosario, SF
    Arrijón y Ororño
    El Rosarino
    First Class
    vanaf 5 €
  • Vía Bariloche
    1h 19m
    20:10
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    21:29
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Vía Bariloche
    First Class
    vanaf 5 €
  • Expreso Arito
    2h 38m
    04:55
    Venado Tuerto
    Bushalte
    07:33
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Expreso Arito
    Premium Economy
    vanaf 5 €
  • Vía Tac
    0h 30m
    01:25
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    01:55
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Vía Tac
    First Class
    vanaf 6 €
  • Ñandú del Sur
    3h 45m
    15:30
    Paraná, ER
    Busstation
    19:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Ñandú del Sur
    First Class
    vanaf 7 €
  • Central Argentino
    3h 5m
    04:10
    Venado Tuerto
    Bushalte
    07:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Central Argentino
    Premium Economy
    vanaf 8 €
  • Tramat
    3h 30m
    11:50
    Paraná, ER
    Busstation
    15:20
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Tramat
    First Class
    vanaf 10 €
  • Flecha Bus
    3h 0m
    04:00
    Paraná, ER
    Busstation
    07:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Flecha Bus
    Premium Economy
    vanaf 11 €
  • Costera Criolla
    3h 15m
    13:00
    Paraná, ER
    Busstation
    16:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Costera Criolla
    Premium Economy
    vanaf 11 €
  • Crucero del Norte
    4h 10m
    08:50
    Paraná, ER
    Busstation
    13:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Crucero del Norte
    First Class
    vanaf 11 €
  • Andesmar
    3h 15m
    20:00
    Paraná, ER
    Busstation
    23:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Andesmar
    First Class
    vanaf 11 €
  • Pullman General Belgrano
    2h 10m
    06:00
    Pergamino
    Busstation
    08:10
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Pullman General Belgrano
    Premium Economy
    vanaf 13 €
  • Del Sur y Media Agua
    2h 30m
    03:20
    Venado Tuerto
    Bushalte
    05:50
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Del Sur y Media Agua
    First Class
    vanaf 14 €
  • Chevallier
    3h 10m
    01:15
    Villa María
    Bushalte
    04:25
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Chevallier
    Premium Economy
    vanaf 15 €
  • Empresa Argentina
    2h 15m
    14:35
    Pergamino
    Busstation
    16:50
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Empresa Argentina
    First Class
    vanaf 15 €
  • General Urquiza
    3h 20m
    06:40
    El Talar
    El Talar Pacheco, BA
    10:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    General Urquiza
    Premium Economy
    vanaf 17 €
  • Sierras de Córdoba
    2h 50m
    19:40
    Campana, BA
    Bushalte
    22:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Sierras de Córdoba
    Premium Economy
    vanaf 17 €
  • El Pulqui
    7h 20m
    00:10
    Reconquista
    Bushalte
    07:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    El Pulqui
    First Class
    vanaf 18 €
  • CATA Internacional
    3h 15m
    04:00
    Villa María
    Bushalte
    07:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    CATA Internacional
    Business
    vanaf 18 €
  • El Norte Bis
    6h 35m
    01:40
    Reconquista
    Bushalte
    08:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    El Norte Bis
    Premium Economy
    vanaf 19 €
  • Aguila Dorada
    5h 40m
    18:15
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    23:55
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Aguila Dorada
    First Class
    vanaf 21 €
  • La Unión
    1h 45m
    15:15
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    17:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    La Unión
    Economy
    vanaf 21 €
  • Rápido Tata
    3h 0m
    03:20
    Paraná, ER
    Busstation
    06:20
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Rápido Tata
    First Class
    vanaf 22 €
  • Fono Bus
    3h 30m
    23:15
    Villa María
    Bushalte
    02:45
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Fono Bus
    Economy
    vanaf 26 €
  • Almirante Brown
    4h 0m
    01:40
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    05:40
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Almirante Brown
    First Class
    vanaf 26 €
  • 20 de Junio
    3h 10m
    08:20
    El Talar
    El Talar Pacheco, BA
    11:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    20 de Junio
    Premium Economy
    vanaf 27 €
  • Empresa Godoy
    13h 30m
    14:15
    Formosa, FM
    Centraal Busstation
    03:45
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Empresa Godoy
    Premium Economy
    vanaf 27 €
  • Vosa
    2h 45m
    19:30
    Belén de Escobar
    Bushalte
    22:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Vosa
    First Class
    vanaf 29 €
  • La Unión SRL
    6h 0m
    14:00
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    20:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    La Unión SRL
    Business
    vanaf 30 €
  • La Veloz del Norte
    10h 0m
    22:35
    Santiago del Estero
    Centraal Busstation
    08:35
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    La Veloz del Norte
    Premium Economy
    vanaf 31 €
  • Nuevo Expreso
    12h 10m
    19:00
    Presidencia Roque Sáenz Peña
    Centraal Busstation
    07:10
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Nuevo Expreso
    Premium Economy
    vanaf 34 €
  • Rio Uruguay
    8h 30m
    19:00
    Resistencia
    Centraal Busstation
    03:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Rio Uruguay
    Premium Economy
    vanaf 35 €
  • El Turista
    2h 55m
    22:00
    Campana, BA
    Terminal Ómnibus
    00:55
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    El Turista
    First Class
    vanaf 35 €
  • Encon
    5h 45m
    15:00
    Córdoba, CD
    Centraal Busstation
    20:45
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Encon
    First Class
    vanaf 40 €
  • Balut
    12h 15m
    01:15
    San Miguel de Tucumán
    Centraal Busstation
    13:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Balut
    Premium Economy
    vanaf 44 €
  • Expreso del Oeste
    10h 5m
    20:25
    Santiago del Estero
    Centraal Busstation
    06:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Expreso del Oeste
    First Class
    vanaf 46 €
  • Nuestra Señora de la Asunción
    15h 0m
    16:30
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    07:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Nuestra Señora de la Asunción
    First Class
    vanaf 70 €
  • Zenit
    8h 55m
    21:45
    Mar del Plata
    Centraal Busstation
    06:40
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    Zenit
    Premium Economy
    vanaf 76 €
  • EGA - Empresa General Artigas
    8h 40m
    12:30
    Montevideo
    Terminal Tres Cruces
    21:10
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    EGA - Empresa General Artigas
    First Class
    vanaf 91 €
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste verbindingen naar Rosario, SF voor de komende dagen zien. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Rosario, SF, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je de favoriete busverbindingen naar Rosario, SF.

Jouw route staat er niet bij? In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar Rosario, SF wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.

De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.

Weet je al, wanneer je weer vanuit Rosario, SF terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum. Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht filteren op bushaltes of aanbieders. Alles wat jij nodig hebt.

Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee naar Rosario, SF kunt reizen.

Alle bushaltes in Rosario, SF

Veelgestelde vragen over de busroute naar Rosario, SF

Is er een rechtstreekse busverbinding naar Rosario, SF?

Of er een directe busverbinding is naar Rosario, SF hangt af van de stad waar je vandaan reist. Voer daarom gewoon je vertrekplaats in onze zoekopdracht in om uit te vinden of er een directe busverbinding is naar Rosario, SF. Houd er in dit verband rekening mee dat er, afhankelijk van de reisdatum, minder directe verbindingen kunnen zijn.

Wat kan ik meenemen op mijn busreis naar Rosario, SF?

Afhankelijk van met welke aanbieder je naar Rosario, SF reist, kan het variëren wat je mee mag nemen. Om te weten te komen of je bijvoorbeeld je fiets, snowboard of ski's mee mag nemen, gebruik je gewoon onze zoeken om een bus te vinden die voor jouw geplande reisdatum het beste bij jouw behoeften past.

Welke uitrusting en voorzieningen heeft de bus naar Rosario, SF?

De uitrusting aan boord verschilt per aanbieder. De meeste bussen hebben nu airconditioning, stopcontacten en WiFi aan boord. Diensten, zoals Handbagage en Gratis Bagage, zijn vaak gratis. Sommige busaanbieders bieden ook extra diensten aan tegen betaling, zoals Drankjes en Snacks. Je kunt het beste onze zoeken gebruiken om precieze informatie te krijgen over de voorzieningen en diensten die beschikbaar zijn in de bus naar Rosario, SF op je geplande reisdatum.

Welke bushaltes zijn er in Rosario, SF?

Er zijn in totaal 15 bushaltes in Rosario, SF. De meeste bussen stoppen bij Centraal Busstation. Bekijk onze kaart van Rosario, SF om de bushalte te vinden die het beste bij je past.

Welke busmaatschappijen gaan er naar Rosario, SF?

Er zijn 39 busaanbieders die naar Rosario, SF gaan: Vía Tac, El Rosarino, El Pulqui, 20 de Junio, Rio Uruguay, General Urquiza, Flecha Bus, Vosa, Sierras de Córdoba, Fono Bus, Chevallier, Aguila Dorada, CATA Internacional, Rápido Tata, Empresa Argentina, El Norte Bis, La Unión, Del Sur y Media Agua, El Turista, Pullman General Belgrano, Costera Criolla, Vía Bariloche, Ñandú del Sur, La Veloz del Norte, Balut, Tramat, Crucero del Norte, Almirante Brown, Central Argentino, Expreso Arito, La Unión SRL, Expreso del Oeste, Andesmar, Zenit, EGA - Empresa General Artigas, Empresa Godoy, Nuestra Señora de la Asunción, Encon en Nuevo Expreso.

Hoe vind ik de beste busdeals naar Rosario, SF?

Vind de beste ticketdeals naar Rosario, SF gemakkelijk met CheckMyBus. Voer gewoon je beginstad en reisdatum in onze zoeken en begin met zoeken. Vervolgens kun je de resultaten filteren op basis van je behoeften of sorteren op prijs of reistijd.

Hoeveel kan ik besparen door bussen te vergelijken met Rosario, SF?

Hoeveel je kunt besparen hangt af van de stad van waaruit je naar Rosario, SF reist. Meestal kun je meer besparen door je ticket ver van tevoren te boeken. Om de goedkoopste aanbieding naar Rosario, SF te vinden, ga je naar onze zoeken, vul je vertrekplaats en reisdatum in, en begin dan te zoeken naar alle mogelijke opties.

Meer busbestemmingen

Steden in de omgeving van Rosario, SF waarvandaan je ook kunt vertrekken

Enkele andere steden in de omgeving van Rosario, SF zijn aangesloten op het nationale en internationale busnet. Als je bushaltes in de nabijere omgeving wilt opnemen in je zoekopdracht, zoals San Nicolas de los Arroyos, San Lorenzo, SF of Carcarañá, breid dan simpelweg de zoekradius uit en vergelijk de verbindingen voor bus en trein in de regio. Als er dienstregelingen beschikbaar zijn, laten we ook vervoersmiddelen zien van het openbaar vervoer.

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.