Bus van Belén de Escobar naar Rosario, SF en weer terug

Op CheckMyBus, de zoekmachine voor busreizen, vind je snel en direct de voordeligste busmaatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Belén de Escobar naar Rosario, SF

Goedkoopste busverbinding6,82 €
Snelste bus3h 5m
Vroegste bus00:40
Laatste bus21:45
Dagelijkse busverbindingen8 Ø
Afstand232,4 km
BusbedrijfNuevo Expreso, El Pulqui, Vosa, Costera Criolla, Flecha Bus, La Veloz del Norte

De goedkoopste busverbinding van Belén de Escobar naar Rosario, SF

Vandaag
Morgen
12-08
13-08
14-08
15-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Nuevo Expreso
    20:55
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 15m
    00:10
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf6,82 €
  • El Pulqui
    21:45
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 34m
    01:19
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf9,82 €
  • Vosa
    20:15
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 5m
    23:20
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf10,51 €
  • Costera Criolla
    00:40
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 30m
    04:10
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf10,53 €
  • Costera Criolla
    07:25
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 30m
    10:55
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf10,53 €
  • Costera Criolla
    15:40
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 30m
    19:10
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf10,53 €
  • Flecha Bus
    14:45
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 25m
    18:10
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf11,77 €
  • La Veloz del Norte
    14:30
    Belén de Escobar, BA
    Duur 3h 50m
    18:20
    Rosario, SF - Busstation
    vanaf11,77 €

De goedkoopste busverbinding van Rosario, SF naar Belén de Escobar

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Nuevo Expreso
    07:10
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 3h 5m
    10:15
    Belén de Escobar, BA
    vanaf6,82 €
  • El Pulqui
    02:50
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 3h 0m
    05:50
    Belén de Escobar, BA
    vanaf9,82 €
  • El Pulqui
    17:45
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 2h 35m
    20:20
    Belén de Escobar, BA
    vanaf9,82 €
  • El Pulqui
    21:30
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 3h 19m
    00:49
    Belén de Escobar, BA
    vanaf9,82 €
  • Vosa
    04:30
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 2h 50m
    07:20
    Belén de Escobar, BA
    vanaf10,51 €
  • Costera Criolla
    13:40
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 3h 20m
    17:00
    Belén de Escobar, BA
    vanaf10,53 €
  • Costera Criolla
    20:50
    Rosario, SF - Busstation
    Duur 3h 20m
    00:10
    Belén de Escobar, BA
    vanaf10,53 €
Je wilt met de bus van Belén de Escobar naar Rosario, SF of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Belén de Escobar en Rosario, SF en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Rosario, SF naar Belén de Escobar zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Belén de Escobar en Rosario, SF, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Rosario, SF, alternatieve reisdoelen vanuit Belén de Escobar, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Belén de Escobar en Rosario, SF.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Belén de Escobar en het doel Rosario, SF al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Rosario, SF naar Belén de Escobar, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Rosario, SF naar Belén de Escobar.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Belén de Escobar - Rosario, SF laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Belén de Escobar naar Rosario, SF.

Bus halteplaats in Belén de Escobar en Rosario, SF

Stations
Bv. Oroño 2609, S2001SNA Rosario, SF (Argentinië)
Bv. Oroño 5756, S2011LZT Rosario, SF (Argentinië)
Avenida Pellegrini & Alvear , S2000 Rosario, SF (Argentinië)
Cafferata 702, S2002KUH Rosario, SF (Argentinië)
Córdoba , Rosario, SF (Argentinië)
Rosario, SF (Argentinië)
Mitre 853, S2000COR Rosario, SF (Argentinië)
Bv. 27 de Febrero 2801, S2000HQS Rosario, SF (Argentinië)
Rosario, SF (Argentinië)
Bv. Seguí , S2003CIA  Rosario, SF (Argentinië)
Rosario, SF (Argentinië)
Bv. Oroño 4600, S2004 Rosario, SF (Argentinië)

Een vergelijking van Belén de Escobar en Rosario, SF

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.