Bus naar San Nicolas de los Arroyos

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar San Nicolas de los Arroyos
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Alles over bussen naar San Nicolas de los Arroyosu

Zoek je een goedkope bus naar San Nicolas de los Arroyos? Vergelijk de 22 busmaatschappijen naar San Nicolas de los Arroyos en bekijk vertrek- en aankomsttijden, alle 3 busstations in San Nicolas de los Arroyos, reistijden en natuurlijk de beste prijzen voor de 257 dagelijkse bussen naar San Nicolas de los Arroyos.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-san-nicolas-de-los-arroyos-ba", -3); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Lokale tijd
Land Argentinië
Valuta Argentijnse peso
Busverbindingen 257
Halteplaats 3
Voordelige bus 3 €
Populairste Busmaatschappij
El PulquiVía TacEl RosarinoVía Bariloche
Andere bedrijven zijn Aguila Dorada, Almirante Brown, Balut, Central Argentino, Chevallier, Costera Criolla en nog 12 andere.

Voordelige bustickets naar San Nicolas de los Arroyos

  • Vía Tac
    1h 5m
    15:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    16:05
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Vía Tac
    Economy
    3 €
  • El Rosarino
    0h 35m
    03:25
    Rosario, SF
    Arrijón y Ororño
    04:00
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    El Rosarino
    First Class
    5 €
  • Vía Bariloche
    1h 19m
    04:11
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    05:30
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Vía Bariloche
    First Class
    5 €
  • Empresa Argentina
    2h 15m
    04:30
    Campana, BA
    Bushalte
    06:45
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Empresa Argentina
    First Class
    14 €
  • Nuevo Expreso
    1h 45m
    21:15
    Campana, BA
    Bushalte
    23:00
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Nuevo Expreso
    First Class
    14 €
  • Costera Criolla
    3h 40m
    18:10
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    21:50
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Costera Criolla
    Economy
    14 €
  • El Pulqui
    4h 50m
    22:45
    Rafaela, SF
    Centraal Busstation
    03:35
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    El Pulqui
    Economy
    15 €
  • Chevallier
    3h 1m
    12:59
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    16:00
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Chevallier
    First Class
    15 €
  • Central Argentino
    4h 5m
    15:10
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    19:15
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Central Argentino
    First Class
    15 €
  • Aguila Dorada
    2h 15m
    20:00
    Campana, BA
    Terminal Ómnibus
    22:15
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Aguila Dorada
    Economy
    16 €
  • Sierras de Córdoba
    3h 0m
    17:45
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    20:45
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Sierras de Córdoba
    First Class
    17 €
  • Rápido Tata
    2h 55m
    14:50
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    17:45
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Rápido Tata
    Economy
    17 €
  • El Norte Bis
    3h 0m
    02:30
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    05:30
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    El Norte Bis
    Economy
    17 €
  • Empresa Godoy
    3h 25m
    01:35
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    05:00
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Empresa Godoy
    Economy
    17 €
  • La Unión
    1h 45m
    13:30
    Campana, BA
    Terminal Ómnibus
    15:15
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    La Unión
    Economy
    18 €
  • El Práctico
    6h 0m
    22:25
    Córdoba, CD
    Centraal Busstation
    04:25
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    El Práctico
    Business
    22 €
  • General Urquiza
    8h 5m
    08:00
    Córdoba, CD
    Centraal Busstation
    16:05
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    General Urquiza
    Economy
    27 €
  • Vosa
    12h 5m
    17:40
    San Miguel de Tucumán
    Centraal Busstation
    05:45
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Vosa
    First Class
    38 €
  • Flecha Bus
    14h 20m
    22:25
    San Miguel de Tucumán
    Centraal Busstation
    12:45
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Flecha Bus
    Economy
    51 €
  • Balut
    13h 45m
    01:40
    San Miguel de Tucumán
    Centraal Busstation
    15:25
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Balut
    Economy
    64 €
  • Almirante Brown
    14h 55m
    14:55
    San Miguel de Tucumán
    Centraal Busstation
    05:50
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    Almirante Brown
    Economy
    64 €
  • La Veloz del Norte
    19h 30m
    19:35
    San Salvador de Jujuy, JJ
    Centraal Busstation
    15:05
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    La Veloz del Norte
    Economy
    81 €
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste verbindingen naar San Nicolas de los Arroyos voor de komende dagen zien. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in San Nicolas de los Arroyos, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je de favoriete busverbindingen naar San Nicolas de los Arroyos.

Jouw route staat er niet bij? In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar San Nicolas de los Arroyos wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.

De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.

Weet je al, wanneer je weer vanuit San Nicolas de los Arroyos terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum. Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht filteren op bushaltes of aanbieders. Alles wat jij nodig hebt.

Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee naar San Nicolas de los Arroyos kunt reizen.

Alle bushaltes in San Nicolas de los Arroyos

Veelgestelde vragen over de busroute naar San Nicolas de los Arroyos

Is er een rechtstreekse busverbinding naar San Nicolas de los Arroyos?

Of er een directe busverbinding is naar San Nicolas de los Arroyos hangt af van de stad waar je vandaan reist. Voer daarom gewoon je vertrekplaats in onze zoekopdracht in om uit te vinden of er een directe busverbinding is naar San Nicolas de los Arroyos. Houd er in dit verband rekening mee dat er, afhankelijk van de reisdatum, minder directe verbindingen kunnen zijn.

Wat kan ik meenemen op mijn busreis naar San Nicolas de los Arroyos?

Afhankelijk van met welke aanbieder je naar San Nicolas de los Arroyos reist, kan het variëren wat je mee mag nemen. Om te weten te komen of je bijvoorbeeld je fiets, snowboard of ski's mee mag nemen, gebruik je gewoon onze zoeken om een bus te vinden die voor jouw geplande reisdatum het beste bij jouw behoeften past.

Welke uitrusting en voorzieningen heeft de bus naar San Nicolas de los Arroyos?

De uitrusting aan boord verschilt per aanbieder. De meeste bussen hebben nu airconditioning, stopcontacten en WiFi aan boord. Diensten, zoals Handbagage en Gratis Bagage, zijn vaak gratis. Sommige busaanbieders bieden ook extra diensten aan tegen betaling, zoals Drankjes en Snacks. Je kunt het beste onze zoeken gebruiken om precieze informatie te krijgen over de voorzieningen en diensten die beschikbaar zijn in de bus naar San Nicolas de los Arroyos op je geplande reisdatum.

Welke bushaltes zijn er in San Nicolas de los Arroyos?

Er zijn in totaal 3 bushaltes in San Nicolas de los Arroyos. De meeste bussen stoppen bij Parador. Bekijk onze kaart van San Nicolas de los Arroyos om de bushalte te vinden die het beste bij je past.

Welke busmaatschappijen gaan er naar San Nicolas de los Arroyos?

Er zijn 22 busaanbieders die naar San Nicolas de los Arroyos gaan: El Pulqui, Vía Tac, El Rosarino, Vía Bariloche, Empresa Argentina, Nuevo Expreso, Costera Criolla, Chevallier, Central Argentino, Aguila Dorada, Rápido Tata, El Norte Bis, Empresa Godoy, Sierras de Córdoba, La Unión, El Práctico, General Urquiza, Vosa, Flecha Bus, Almirante Brown, Balut en La Veloz del Norte.

Hoe vind ik de beste busdeals naar San Nicolas de los Arroyos?

Vind de beste ticketdeals naar San Nicolas de los Arroyos gemakkelijk met CheckMyBus. Voer gewoon je beginstad en reisdatum in onze zoeken en begin met zoeken. Vervolgens kun je de resultaten filteren op basis van je behoeften of sorteren op prijs of reistijd.

Hoeveel kan ik besparen door bussen te vergelijken met San Nicolas de los Arroyos?

Hoeveel je kunt besparen hangt af van de stad van waaruit je naar San Nicolas de los Arroyos reist. Meestal kun je meer besparen door je ticket ver van tevoren te boeken. Om de goedkoopste aanbieding naar San Nicolas de los Arroyos te vinden, ga je naar onze zoeken, vul je vertrekplaats en reisdatum in, en begin dan te zoeken naar alle mogelijke opties.

Meer busbestemmingen

Steden in de omgeving van San Nicolas de los Arroyos waarvandaan je ook kunt vertrekken

Enkele andere steden in de omgeving van San Nicolas de los Arroyos zijn aangesloten op het nationale en internationale busnet. Als je bushaltes in de nabijere omgeving wilt opnemen in je zoekopdracht, zoals Rosario, SF, Pergamino of San Lorenzo, SF, breid dan simpelweg de zoekradius uit en vergelijk de verbindingen voor bus en trein in de regio. Als er dienstregelingen beschikbaar zijn, laten we ook vervoersmiddelen zien van het openbaar vervoer.

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.