Bus naar Buenos Aires

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar Buenos Aires
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Alles over bussen naar Buenos Airesu

Zoek je een goedkope bus naar Buenos Aires? Vergelijk de 87 busmaatschappijen naar Buenos Aires en bekijk vertrek- en aankomsttijden, alle 78 busstations in Buenos Aires, reistijden en natuurlijk de beste prijzen voor de 4571 dagelijkse bussen naar Buenos Aires.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-buenos-aires", -3); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Lokale tijd
Land Argentinië
Valuta Argentijnse peso
Busverbindingen 4571
Halteplaats 78
Busmaatschappij Plusmar, Vía Tac, 20 de Junio, PLATABUS, Crucero del Norte, Rutatlántica, El Pulqui, Flecha Bus, Cóndor Estrella , Chevallier en nog 77 andere.

Voordelige bustickets naar Buenos Aires

  • Unión Platense
    0h 50m
    06:50
    La Plata, BA
    Centraal Busstation
    07:40
    Buenos Aires
    Av. Corrientes
    Unión Platense
    Premium Economy
    vanaf 1 €
  • Plusmar
    1h 0m
    01:25
    Necochea
    Centraal Busstation
    02:25
    Buenos Aires
    Acassuso
    Plusmar
    Premium Economy
    vanaf 6 €
  • Jovi Bus
    1h 55m
    07:30
    Gualeguaychú
    Bushalte
    09:25
    Buenos Aires
    Av. Corrientes
    Jovi Bus
    Premium Economy
    vanaf 9 €
  • Rutatlántica
    3h 30m
    04:40
    Gualeguaychú
    Bushalte
    08:10
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Rutatlántica
    First Class
    vanaf 11 €
  • Crucero del Norte
    3h 50m
    04:20
    Gualeguaychú
    Bushalte
    08:10
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Crucero del Norte
    Premium Economy
    vanaf 12 €
  • Vía Tac
    3h 55m
    05:15
    Gualeguaychú
    Bushalte
    09:10
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Vía Tac
    Premium Economy
    vanaf 13 €
  • El Pulqui
    3h 20m
    03:10
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    06:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    El Pulqui
    Basic
    vanaf 14 €
  • Sierras de Córdoba
    2h 50m
    18:05
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    20:55
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Sierras de Córdoba
    Premium Economy
    vanaf 14 €
  • Vía Bariloche
    3h 20m
    06:30
    Gualeguaychú
    Bushalte
    09:50
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Vía Bariloche
    First Class
    vanaf 15 €
  • Empresa Argentina
    2h 55m
    02:05
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    05:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Empresa Argentina
    Premium Economy
    vanaf 17 €
  • El Rosarino
    3h 0m
    04:00
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    07:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    El Rosarino
    First Class
    vanaf 18 €
  • Fono Bus
    3h 45m
    02:45
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    06:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Fono Bus
    First Class
    vanaf 18 €
  • PLATABUS
    4h 50m
    01:50
    San Clemente del Tuyú
    Bushalte
    06:40
    Buenos Aires
    Hurlingham
    PLATABUS
    First Class
    vanaf 19 €
  • El Águila
    5h 25m
    02:00
    San Clemente del Tuyú
    Bushalte
    07:25
    Buenos Aires
    Hurlingham
    El Águila
    First Class
    vanaf 19 €
  • La Unión
    4h 15m
    02:15
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    06:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    La Unión
    Premium Economy
    vanaf 19 €
  • General Urquiza
    3h 55m
    21:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    01:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    General Urquiza
    First Class
    vanaf 21 €
  • Transporte Serrano
    4h 30m
    00:20
    San Clemente del Tuyú
    Bushalte
    04:50
    Buenos Aires
    Villa Tesei
    Transporte Serrano
    Business
    vanaf 21 €
  • Costera Criolla
    6h 55m
    18:10
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    01:05
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Costera Criolla
    Premium Economy
    vanaf 21 €
  • Flecha Bus
    4h 0m
    07:00
    San Nicolas de los Arroyos
    Parador
    11:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Flecha Bus
    First Class
    vanaf 22 €
  • Aguila Dorada
    4h 30m
    04:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    08:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Aguila Dorada
    First Class
    vanaf 22 €
  • Balut
    3h 45m
    13:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    17:15
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Balut
    Premium Economy
    vanaf 22 €
  • Ñandú del Sur
    7h 55m
    19:15
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    03:10
    Buenos Aires
    La Porteña & Av. Rivadavia
    Ñandú del Sur
    First Class
    vanaf 22 €
  • San Juan Mar del Plata
    10h 10m
    20:45
    Río Cuarto
    Centraal Busstation
    06:55
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    San Juan Mar del Plata
    Premium Economy
    vanaf 23 €
  • Expreso del Oeste
    7h 10m
    23:40
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    06:50
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Expreso del Oeste
    First Class
    vanaf 23 €
  • Autotransportes San Juan
    9h 5m
    02:20
    Río Cuarto
    Centraal Busstation
    11:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Autotransportes San Juan
    Business
    vanaf 25 €
  • Zenit
    6h 40m
    00:50
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    07:30
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Zenit
    First Class
    vanaf 25 €
  • 20 de Junio
    12h 25m
    19:00
    Resistencia
    Centraal Busstation
    07:25
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    20 de Junio
    Business
    vanaf 26 €
  • Almirante Brown
    4h 0m
    22:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    02:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Almirante Brown
    First Class
    vanaf 26 €
  • La Unión SRL
    5h 0m
    04:30
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    09:30
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    La Unión SRL
    Economy
    vanaf 26 €
  • Encon
    4h 0m
    02:40
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    06:40
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Encon
    First Class
    vanaf 26 €
  • Buses LEP
    8h 0m
    22:10
    Río Cuarto
    Centraal Busstation
    06:10
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Buses LEP
    First Class
    vanaf 27 €
  • Rápido Tata
    6h 0m
    14:50
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    20:50
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Rápido Tata
    Premium Economy
    vanaf 28 €
  • Nuevo Expreso
    13h 55m
    16:00
    Resistencia
    Centraal Busstation
    05:55
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Nuevo Expreso
    Premium Economy
    vanaf 28 €
  • Empresa Godoy
    15h 50m
    17:30
    Resistencia
    Centraal Busstation
    09:20
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Empresa Godoy
    Premium Economy
    vanaf 28 €
  • Vosa
    4h 10m
    08:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    12:10
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Vosa
    First Class
    vanaf 29 €
  • Chevallier
    13h 45m
    20:15
    San Luis, SL
    Centraal Busstation
    10:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Chevallier
    Business
    vanaf 30 €
  • CATA Internacional
    10h 15m
    01:45
    San Luis, SL
    Centraal Busstation
    12:00
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    CATA Internacional
    Business
    vanaf 30 €
  • Sierras Cordobesas
    9h 15m
    22:45
    Río Cuarto
    Centraal Busstation
    08:00
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Sierras Cordobesas
    First Class
    vanaf 30 €
  • El Turista
    4h 0m
    02:00
    Rosario, SF
    Centraal Busstation
    06:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    El Turista
    First Class
    vanaf 35 €
  • Jetmar
    5h 25m
    14:00
    La Plata, BA
    Centraal Busstation
    19:25
    Buenos Aires
    Av. Corrientes
    Jetmar
    Premium Economy
    vanaf 36 €
  • Betel Ejecutivo
    5h 0m
    15:00
    Mar del Plata
    Centraal Busstation
    20:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Betel Ejecutivo
    Economy
    vanaf 37 €
  • Cóndor Estrella
    5h 25m
    03:15
    San Clemente del Tuyú
    Av. Naval
    08:40
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Cóndor Estrella
    Premium Economy
    vanaf 39 €
  • Empresa Silvia
    12h 10m
    19:20
    Resistencia
    Centraal Busstation
    07:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Empresa Silvia
    First Class
    vanaf 40 €
  • Central Argentino
    15h 30m
    16:45
    Mendoza
    Centraal Busstation
    08:15
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Central Argentino
    Economy
    vanaf 41 €
  • Ersa
    10h 25m
    20:05
    Corrientes
    Bushalte
    06:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Ersa
    First Class
    vanaf 44 €
  • El Norte Bis
    6h 30m
    02:30
    Santa Fe, SF
    Centraal Busstation
    09:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    El Norte Bis
    First Class
    vanaf 44 €
  • El Cometa
    11h 36m
    21:24
    Corrientes
    Bushalte
    09:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    El Cometa
    First Class
    vanaf 45 €
  • EGA - Empresa General Artigas
    8h 40m
    22:00
    Montevideo
    Terminal Tres Cruces
    06:40
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    EGA - Empresa General Artigas
    Premium Economy
    vanaf 45 €
  • Empresa Puerto Tirol
    12h 15m
    19:30
    Resistencia
    Centraal Busstation
    07:45
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Empresa Puerto Tirol
    First Class
    vanaf 45 €
  • Micromar
    5h 30m
    02:00
    Mar del Plata
    Centraal Busstation
    07:30
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Micromar
    First Class
    vanaf 49 €
  • Tony Tur
    5h 0m
    02:00
    Mar del Plata
    Centraal Busstation
    07:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Tony Tur
    First Class
    vanaf 49 €
  • JBL Turismo
    19h 15m
    13:10
    Foz do Iguaçu
    Centraal Busstation
    08:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    JBL Turismo
    First Class
    vanaf 49 €
  • El Práctico
    9h 15m
    21:15
    Córdoba, CD
    Centraal Busstation
    06:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    El Práctico
    First Class
    vanaf 50 €
  • Capital Del Monte
    13h 50m
    19:00
    Posadas
    Centraal Busstation
    08:50
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Capital Del Monte
    First Class
    vanaf 50 €
  • Crucero del Sur
    22h 40m
    10:30
    Caaguazú
    Bushalte
    09:10
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Crucero del Sur
    Premium Economy
    vanaf 51 €
  • Fredes Turismo SRL
    8h 15m
    23:35
    Bahía Blanca
    Busstation
    07:50
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Fredes Turismo SRL
    Premium Economy
    vanaf 56 €
  • Empresa Guaireña S.R.L.
    21h 10m
    10:20
    Caaguazú
    Bushalte
    07:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Empresa Guaireña S.R.L.
    Premium Economy
    vanaf 57 €
  • La Yuteña
    21h 5m
    10:10
    Caaguazú
    Bushalte
    07:15
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    La Yuteña
    Premium Economy
    vanaf 57 €
  • Rio Uruguay
    12h 15m
    00:45
    Posadas
    Centraal Busstation
    13:00
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Rio Uruguay
    Economy
    vanaf 59 €
  • Expreso Paraguay S.A.
    19h 35m
    08:00
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    03:35
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Expreso Paraguay S.A.
    Economy
    vanaf 61 €
  • La Veloz del Norte
    14h 10m
    01:45
    Santiago del Estero
    Centraal Busstation
    15:55
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    La Veloz del Norte
    Business
    vanaf 62 €
  • Rio Parana
    21h 45m
    08:00
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    05:45
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Rio Parana
    Premium Economy
    vanaf 66 €
  • Sol Bus
    18h 50m
    13:00
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    07:50
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Sol Bus
    Economy
    vanaf 66 €
  • Expreso Río Paraná S.A.
    20h 0m
    09:45
    Asunción, PY
    COPETROL VILLA MORRA San Martín esq Mcal. López Benzinestation
    05:45
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Expreso Río Paraná S.A.
    Premium Economy
    vanaf 66 €
  • La Paraguaya Internacional
    22h 20m
    10:30
    Caaguazú
    Bushalte
    08:50
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    La Paraguaya Internacional
    Premium Economy
    vanaf 66 €
  • Andesmar
    7h 40m
    00:15
    Bahía Blanca
    Busstation
    07:55
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Andesmar
    Economy
    vanaf 68 €
  • Nuestra Señora de la Asunción
    18h 30m
    13:30
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    08:00
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Nuestra Señora de la Asunción
    First Class
    vanaf 70 €
  • Colonia Express
    4h 45m
    05:00
    Montevideo
    Terminal Tres Cruces
    09:45
    Buenos Aires
    Terminal Colonia Express
    Colonia Express
    Economy
    vanaf 70 €
  • Buses Ahumada
    19h 31m
    09:30
    Santiago, RM
    Terminal Sur
    05:01
    Buenos Aires
    Once
    Buses Ahumada
    Premium Economy
    vanaf 75 €
  • Rapido La Yutena
    21h 5m
    10:10
    Caaguazú
    Bushalte
    07:15
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Rapido La Yutena
    Premium Economy
    vanaf 77 €
  • Expreso Singer
    12h 0m
    19:30
    Posadas
    Centraal Busstation
    07:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Expreso Singer
    Economy
    vanaf 79 €
  • Pullman Bus
    8h 15m
    22:30
    Montevideo
    Treinstation
    06:45
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Pullman Bus
    First Class
    vanaf 81 €
  • La Santaniana
    21h 25m
    09:00
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    06:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    La Santaniana
    Economy
    vanaf 88 €
  • Expreso Sur
    20h 0m
    13:00
    Asunción, PY
    Centraal busstation
    09:00
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Expreso Sur
    First Class
    vanaf 88 €
  • Royal Class
    51h 0m
    12:30
    La Paz
    Central Bus Station
    15:30
    Buenos Aires
    Av. Corrientes
    Royal Class
    Economy
    vanaf 94 €
  • Expresso Nordeste
    38h 55m
    17:30
    Florianópolis
    Busstation
    08:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Expresso Nordeste
    Basic
    vanaf 100 €
  • La Preferida Bus
    46h 0m
    19:00
    Santa Cruz de la Sierra
    Terminal Bimodal
    17:00
    Buenos Aires
    Av. Corrientes
    La Preferida Bus
    Economy
    vanaf 101 €
  • Viação Penha
    46h 35m
    17:00
    Curitiba
    Centraal Busstation
    15:35
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Viação Penha
    Basic
    vanaf 110 €
  • Reunidas
    35h 30m
    04:35
    Balneário Camboriú
    Busstation
    16:05
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Reunidas
    Basic
    vanaf 123 €
  • Auto Viação Catarinense
    36h 45m
    03:20
    Balneário Camboriú
    Busstation
    16:05
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Auto Viação Catarinense
    Basic
    vanaf 124 €
  • Bolpar
    33h 0m
    18:00
    Santa Cruz de la Sierra
    Terminal Bimodal
    03:00
    Buenos Aires
    Liniers (Av. Gral. Paz)
    Bolpar
    First Class
    vanaf 132 €
  • Viação Eucatur
    41h 25m
    19:00
    São Paulo
    Terminal Rodoviário Tietê
    12:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Viação Eucatur
    Basic
    vanaf 140 €
  • Viação Cometa
    42h 25m
    18:00
    São Paulo
    Terminal Rodoviário Tietê
    12:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Viação Cometa
    Basic
    vanaf 150 €
  • Viação Gadotti
    48h 50m
    14:45
    São Paulo
    Terminal Rodoviário Tietê
    15:35
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Viação Gadotti
    Basic
    vanaf 161 €
  • Itapemirim Suzantur
    99h 55m
    08:30
    Rio de Janeiro
    Rodoviária Novo Rio
    12:25
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Itapemirim Suzantur
    Basic
    vanaf 165 €
  • Viação UTIL
    88h 5m
    23:30
    Rio de Janeiro
    Rodoviária Novo Rio
    15:35
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Viação UTIL
    Basic
    vanaf 231 €
  • Rápido Internacional
    72h 30m
    15:00
    Lima
    Plaza Norte Bushalte
    15:30
    Buenos Aires
    Terminal de omnibus Retiro
    Rápido Internacional
    Premium Economy
    vanaf 253 €

Voordelige treinkaartjes naar Buenos Aires

  • Rutatlántica
    6h 5m
    21:00
    Mar del Plata
    Centraal Busstation
    03:05
    Buenos Aires
    Terminal de Ómnibus Dellepiane
    Rutatlántica
    Economy
    vanaf 46 €
  • Rutatlántica
    6h 35m
    20:30
    Mar del Plata
    Centraal Busstation
    03:05
    Buenos Aires
    Terminal de Ómnibus Dellepiane
    Rutatlántica
    Economy
    vanaf 49 €
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste verbindingen naar Buenos Aires voor de komende dagen zien. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Buenos Aires, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je de favoriete busverbindingen naar Buenos Aires.

Jouw route staat er niet bij? In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar Buenos Aires wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.

De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.

Weet je al, wanneer je weer vanuit Buenos Aires terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum. Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht filteren op bushaltes of aanbieders. Alles wat jij nodig hebt.

Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee naar Buenos Aires kunt reizen.

Alle bushaltes in Buenos Aires

Veelgestelde vragen over de busroute naar Buenos Aires

Is er een rechtstreekse busverbinding naar Buenos Aires?

Of er een directe busverbinding is naar Buenos Aires hangt af van de stad waar je vandaan reist. Voer daarom gewoon je vertrekplaats in onze zoekopdracht in om uit te vinden of er een directe busverbinding is naar Buenos Aires. Houd er in dit verband rekening mee dat er, afhankelijk van de reisdatum, minder directe verbindingen kunnen zijn.

Wat kan ik meenemen op mijn busreis naar Buenos Aires?

Afhankelijk van met welke aanbieder je naar Buenos Aires reist, kan het variëren wat je mee mag nemen. Om te weten te komen of je bijvoorbeeld je fiets, snowboard of ski's mee mag nemen, gebruik je gewoon onze zoeken om een bus te vinden die voor jouw geplande reisdatum het beste bij jouw behoeften past.

Welke uitrusting en voorzieningen heeft de bus naar Buenos Aires?

De uitrusting aan boord verschilt per aanbieder. De meeste bussen hebben nu airconditioning, stopcontacten en WiFi aan boord. Diensten, zoals Handbagage en Gratis Bagage, zijn vaak gratis. Sommige busaanbieders bieden ook extra diensten aan tegen betaling, zoals Drankjes en Snacks. Je kunt het beste onze zoeken gebruiken om precieze informatie te krijgen over de voorzieningen en diensten die beschikbaar zijn in de bus naar Buenos Aires op je geplande reisdatum.

Welke bushaltes zijn er in Buenos Aires?

Er zijn in totaal 78 bushaltes in Buenos Aires. De meeste bussen stoppen bij Av. Corrientes. Bekijk onze kaart van Buenos Aires om de bushalte te vinden die het beste bij je past.

Welke busmaatschappijen gaan er naar Buenos Aires?

Er zijn 87 busaanbieders die naar Buenos Aires gaan: Plusmar, Vía Tac, 20 de Junio, PLATABUS, Crucero del Norte, Rutatlántica, El Pulqui, Flecha Bus, Cóndor Estrella, Chevallier, El Águila, Vía Bariloche, CATA Internacional, Rio Uruguay, Empresa Argentina, El Rosarino, San Juan Mar del Plata, Autotransportes San Juan, Micromar, Tony Tur, Aguila Dorada, Balut, Andesmar, El Cometa, Vosa, JBL Turismo, General Urquiza, Crucero del Sur, Ersa, Rápido Tata, Sierras de Córdoba, Buses LEP, Nuevo Expreso, Expreso Singer, Nuestra Señora de la Asunción, Almirante Brown, Fono Bus, La Veloz del Norte, La Unión, Expreso del Oeste, Transporte Serrano, El Norte Bis, Costera Criolla, EGA - Empresa General Artigas, El Turista, Unión Platense, Expreso Paraguay S.A., La Santaniana, Ñandú del Sur, Betel Ejecutivo, El Práctico, Empresa Puerto Tirol, Empresa Godoy, Sierras Cordobesas, Central Argentino, Viação Penha, Capital Del Monte, Colonia Express, La Unión SRL, Expreso Sur, La Preferida Bus, Zenit, Auto Viação Catarinense, Rio Parana, Buses Ahumada, Empresa Silvia, Encon, Sol Bus, Viação UTIL, Viação Eucatur, Expresso Nordeste, Fredes Turismo SRL, Reunidas, Royal Class, Jetmar, Expreso Río Paraná S.A., Empresa Guaireña S.R.L., Pullman Bus, Rápido Internacional, La Paraguaya Internacional, Bolpar, Jovi Bus, Rapido La Yutena, La Yuteña, Itapemirim Suzantur, Viação Gadotti en Viação Cometa.

Hoe vind ik de beste busdeals naar Buenos Aires?

Vind de beste ticketdeals naar Buenos Aires gemakkelijk met CheckMyBus. Voer gewoon je beginstad en reisdatum in onze zoeken en begin met zoeken. Vervolgens kun je de resultaten filteren op basis van je behoeften of sorteren op prijs of reistijd.

Hoeveel kan ik besparen door bussen te vergelijken met Buenos Aires?

Hoeveel je kunt besparen hangt af van de stad van waaruit je naar Buenos Aires reist. Meestal kun je meer besparen door je ticket ver van tevoren te boeken. Om de goedkoopste aanbieding naar Buenos Aires te vinden, ga je naar onze zoeken, vul je vertrekplaats en reisdatum in, en begin dan te zoeken naar alle mogelijke opties.

Meer busbestemmingen

De meest gezochte busverbindingen vanaf Buenos Aires

In de onderstaande tabel vind je de top van alle bussen van Buenos Aires, het aantal beschikbare ritten en het aantal busmaatschappijen die op dit traject rijden. Gewoon de busverbinding aanklikken en alle aanvullende informatie over de gewenste route bekijken.

Meest gezochte busverbindingen

Steden in de omgeving van Buenos Aires waarvandaan je ook kunt vertrekken

Enkele andere steden in de omgeving van Buenos Aires zijn aangesloten op het nationale en internationale busnet. Als je bushaltes in de nabijere omgeving wilt opnemen in je zoekopdracht, zoals Pilar, BA, Quilmes of Gregorio de Laferrere, BA, breid dan simpelweg de zoekradius uit en vergelijk de verbindingen voor bus en trein in de regio. Je kunt ook lijnen zoeken die Buenos Aires met Banfield, La Plata, BA, Lujan, BA en vele andere plaatsen verbindt via het openbare streekvervoer of met de stadsbussen. Ben je op zoek naar een voordelige transfer naar de luchthaven? Bij ons vind je shuttlebussen van en naar nabijgelegen luchthavens, zoals Luchthaven Ezeiza, Luchthaven Jorge Newbery. Als er dienstregelingen beschikbaar zijn, laten we ook vervoersmiddelen zien van het openbaar vervoer.

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.