Bus van Malaga naar Marbella

Bus Malaga Marbella: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Malaga naar Marbella

Goedkoopste busverbinding6,41 €
Snelste bus0h 45m
Vroegste bus06:45
Laatste bus20:30
Dagelijkse busverbindingen14 Ø
Afstand47,4 km
BusbedrijfAvanza Grupo, Movelia
Je wilt met de bus van Malaga naar Marbella?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Malaga en Marbella en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Malaga naar Marbella zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Malaga en Marbella, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Malaga, alternatieve reisdoelen vanuit Marbella, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Malaga en Marbella.

De goedkoopste busverbinding van Malaga naar Marbella

Vandaag
vanaf 6,41 €
Morgen
01-11
02-11
03-11
04-11

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Avanza Grupo
    11:00
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 20m
    12:20
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,41 €
  • Avanza Grupo
    20:30
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 30m
    22:00
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,41 €
  • Movelia
    20:30
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 30m
    22:00
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,41 €
  • Movelia
    11:00
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 20m
    12:20
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,41 €
  • Avanza Grupo
    07:30
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 20m
    08:50
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Avanza Grupo
    10:15
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 30m
    11:45
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Avanza Grupo
    11:30
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 30m
    13:00
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Avanza Grupo
    19:50
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 15m
    21:05
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Movelia
    07:30
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 20m
    08:50
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Movelia
    10:15
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 30m
    11:45
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Movelia
    11:30
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 30m
    13:00
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Movelia
    19:50
    Malaga - Busstation
    Duur 1h 15m
    21:05
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,53 €
  • Avanza Grupo
    06:45
    Malaga - Busstation
    Duur 0h 45m
    07:30
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,72 €
  • Movelia
    06:45
    Malaga - Busstation
    Duur 0h 45m
    07:30
    Marbella - Central bus station
    vanaf6,72 €

De goedkoopste carpool opties van Malaga naar Marbella

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    20:40
    Malaga
    Duur 0h 40m
    21:20
    Marbella
    vanaf2,21 €
  • BlaBlaCar
    20:40
    Malaga
    Duur 0h 40m
    21:20
    Marbella
    vanaf2,21 €
  • BlaBlaCar
    16:00
    Malaga
    Duur 0h 50m
    16:50
    Marbella
    vanaf3,00 €
  • BlaBlaCar
    20:30
    Malaga
    Duur 0h 50m
    21:20
    Marbella
    vanaf3,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Marbella naar Malaga

Bus van Malaga naar Marbella: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Malaga en het doel Marbella al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Marbella naar Malaga.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Malaga - Marbella laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Malaga naar Marbella.

Bus halteplaats in Malaga en Marbella

Stations
Av del Trapiche s/n, 29601 Marbella (Spanje)
Calle Nuestra Señora de Gracia 24, 29602 Marbella (Spanje)
Marbella (Spanje)
Av José Banús 875, 29660 Marbella (Spanje)

Een vergelijking van Malaga en Marbella

5,52 €
6,15 €
Malaga
Marbella
Een taxirit is in Malaga 11% goedkoper dan in Marbella.
1,30 €
1,20 €
Malaga
Marbella
Een buskaartje is in Malaga 8% duurder dan in Marbella.
2,00 €
2,93 €
Malaga
Marbella
Een groot glas bier is in Malaga 32% goedkoper dan in Marbella.
0,56 €
0,50 €
Malaga
Marbella
Een flesje water is in Malaga 11% duurder dan in Marbella.
8,95 €
8,33 €
Malaga
Marbella
Een hoofdgerecht is in Malaga 7% duurder dan in Marbella.

Busverbindingen van Malaga en van Marbella

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.