Bus van Malaga Vliegveld (AGP) naar Marbella

Bus Marbella naar Malaga Vliegveld: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Malaga Vliegveld naar Marbella

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Malaga Vliegveld naar Marbella van verschillende busoperators zoals Avanza Grupo of Flybus voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 6 €
morgen
vanaf 6 €
dinsdag
vanaf 6 €
woensdag
vanaf 6 €
donderdag
vanaf 6 €
vrijdag
vanaf 6 €
zaterdag
vanaf 6 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    11:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    12:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:05
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:45
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    09:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    10:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    10:50
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    11:30
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Avanza Grupo
    0h 40m
    11:40
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    12:20
    Marbella
    Central bus station
    Avanza Grupo
    Economy
    6 €
  • Flybus
    0h 33m
    08:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    08:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €
  • Flybus
    0h 33m
    09:00
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    09:33
    Marbella
    Central bus station
    Flybus
    Economy
    27 €

Frequentie van busverbindingen tussen Malaga Vliegveld en Marbella

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Malaga Vliegveld en Marbella zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 35 dagelijkse bussen van Malaga Vliegveld naar Marbella. zaterdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 33 dagelijkse bussen tussen Malaga Vliegveld en Marbella.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 117 bussen van Malaga Vliegveld naar Marbella, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Malaga Vliegveld en Marbella, met 56 biedt.

Feiten over bussen van Malaga Vliegveld (AGP) naar Marbella

Vergelijk alle providers zoals Avanza Grupo en Flybus die 34 keer per dag met de bus reizen van Malaga Vliegveld naar Marbella met één klik! Boek je busticket van Malaga Vliegveld naar Marbella vanaf 6 €!

Goedkoopste busverbinding 6 €
Snelste bus 0h 33m
Vroegste bus 08:00
Laatste bus 22:05
Dagelijkse busverbindingen 34 Ø
Afstand 39,6 km
Busbedrijf Avanza Grupo en Flybus

Goedkoopste busverbindingen van Malaga Vliegveld naar Marbella

Elke dag, 34 pendelbussen van 2 busmaatschappijen vertrekken Malaga Vliegveld voor Marbella: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
6 €
maandag 20-05
6 €
dinsdag 21-05
6 €
woensdag 22-05
6 €
donderdag 23-05
6 €
vrijdag 24-05
6 €
zaterdag 25-05
6 €
zondag 26-05
6 €
maandag 27-05
6 €
dinsdag 28-05
6 €
woensdag 29-05
6 €
donderdag 30-05
6 €
vrijdag 31-05
6 €
zaterdag 01-06
6 €
zondag 02-06
6 €
maandag 03-06
6 €
dinsdag 04-06
6 €
woensdag 05-06
6 €
donderdag 06-06
6 €
vrijdag 07-06
6 €
zaterdag 08-06
6 €
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Malaga Vliegveld naar Marbella

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Malaga Vliegveld naar Marbella, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 6 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Malaga Vliegveld naar Marbella. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 6 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Malaga Vliegveld naar Marbella, met 6 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 6 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Malaga Vliegveld naar Marbella

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Malaga Vliegveld naar Marbella van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Malaga Vliegveld naar Marbella, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Malaga Vliegveld naar Marbella zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Malaga Vliegveld naar Marbella

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Malaga Vliegveld en Marbella van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Malaga Vliegveld en Marbella

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Malaga Vliegveld en Marbella.

Service en Comfort op de bus van Malaga Vliegveld naar Marbella

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Malaga Vliegveld naar Marbella? Of welke busmaatschappijen op de route Malaga Vliegveld naar Marbella rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Malaga Vliegveld naar Marbella bus

Hoeveel kost een busreis Malaga Vliegveld - Marbella?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 6 € en duurt 0h 40m om Marbella te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Malaga Vliegveld naar Marbella te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 2 operators met verschillende ticketprijzen tussen 6 € en 27 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Marbella krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Malaga Vliegveld naar Marbella?

Dagelijks rijden er ongeveer 34 bussen op de route Malaga Vliegveld - Marbella. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Malaga Vliegveld naar Marbella?

De snelste bus van Malaga Vliegveld naar Marbella wordt aangeboden door Flybus en duurt 0h 33m. Bustickets voor deze verbinding kosten 27 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Malaga Vliegveld naar Marbella?

De vroegste bus die in Marbella aankomt vanaf Malaga Vliegveld vertrekt om 08:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Malaga Vliegveld naar Marbella?

De laatste bus van Malaga Vliegveld naar Marbella vertrekt om 22:05. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Malaga Vliegveld - Marbella?

Reizigers kunnen per bus van Malaga Vliegveld naar Marbella met Avanza Grupo en Flybus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Malaga Vliegveld en Marbella?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Malaga Vliegveld en Marbella bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Avanza Grupo en Flybus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Malaga Vliegveld naar Marbella?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Malaga Vliegveld - Marbella. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Malaga Vliegveld - Marbella?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Malaga Vliegveld naar Marbella op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Malaga Vliegveld naar Marbella

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Malaga Vliegveld naar Marbella

Goedkoop carpoolen van Malaga Vliegveld naar Marbella

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Malaga Vliegveld naar Marbella voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    15:00
    Malaga Vliegveld
    15:30
    Marbella
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 3 €
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    10:40
    Malaga Vliegveld
    11:20
    Marbella
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 5 €
  • Hispatransfers
    0h 45m
    23:30
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    00:15
    Marbella
    Central bus station
    Hispatransfers
    Premium Economy
    vanaf 66 €
  • Viajes Rusadir
    1h 10m
    23:30
    Malaga Vliegveld
    Luchthaven Malaga
    00:40
    Marbella
    Central bus station
    Viajes Rusadir
    Economy
    vanaf 68 €

Meer busroutes van Malaga Vliegveld en Marbella

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Malaga Vliegveld en vanaf Marbella. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.