De beste busprijzen van 5000+ bedrijven!

Bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante vanaf 7 €

Vergelijk 1 busaanbieders en vind de beste prijs met CheckMyBus
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van L'Alfàs del Pi naar Alicante van verschillende busoperators zoals ALSA voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 7 €
morgen
vanaf 7 €
vrijdag
vanaf 7 €
zaterdag
vanaf 7 €
zondag
vanaf 7 €
maandag
vanaf 7 €
dinsdag
vanaf 7 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ALSA
    0h 55m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    07:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    08:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    1h 5m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:35
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    09:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    10:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €
  • ALSA
    0h 55m
    13:30
    L'Alfàs del Pi
    Bushalte
    14:25
    Alicante
    Busstation
    ALSA
    Economy
    7 €

Frequentie van busverbindingen tussen L'Alfàs del Pi en Alicante

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen L'Alfàs del Pi en Alicante zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 8 dagelijkse bussen van L'Alfàs del Pi naar Alicante. maandag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 8 dagelijkse bussen tussen L'Alfàs del Pi en Alicante.
Het drukste moment van de dag is de Ochtend, met 28 bussen van L'Alfàs del Pi naar Alicante, terwijl Ochtend de minste verbindingen ziet tussen L'Alfàs del Pi en Alicante, met 28 biedt.

Feiten over bussen van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Vergelijk alle providers zoals ALSA die 8 keer per dag met de bus reizen van L'Alfàs del Pi naar Alicante met één klik! Boek je busticket van L'Alfàs del Pi naar Alicante vanaf 7 €!

Goedkoopste busverbinding 7 €
Snelste bus 0h 55m
Vroegste bus 07:30
Laatste bus 15:30
Dagelijkse busverbindingen 8 Ø
Afstand 42,7 km
Busbedrijf ALSA

Goedkoopste busverbindingen van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Elke dag, 8 bussen van 1 busmaatschappijen vertrekken L'Alfàs del Pi voor Alicante: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 12-06-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 10-06
dinsdag 11-06
woensdag 12-06
7 €
donderdag 13-06
7 €
vrijdag 14-06
7 €
zaterdag 15-06
7 €
zondag 16-06
7 €
maandag 17-06
7 €
dinsdag 18-06
7 €
woensdag 19-06
7 €
donderdag 20-06
7 €
vrijdag 21-06
7 €
zaterdag 22-06
7 €
zondag 23-06
7 €
maandag 24-06
7 €
dinsdag 25-06
7 €
woensdag 26-06
7 €
donderdag 27-06
7 €
vrijdag 28-06
7 €
zaterdag 29-06
7 €
zondag 30-06
7 €
maandag 01-07
7 €
dinsdag 02-07
7 €
woensdag 03-07
7 €
donderdag 04-07
7 €
vrijdag 05-07
7 €
zaterdag 06-07
7 €
zondag 07-07

De goedkoopste reistijd van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van L'Alfàs del Pi naar Alicante, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 7 € is dinsdag de goedkoopste dag voor een bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante. zaterdag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 7 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van L'Alfàs del Pi naar Alicante, met 7 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 7 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van L'Alfàs del Pi naar Alicante van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van L'Alfàs del Pi naar Alicante zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen L'Alfàs del Pi en Alicante van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in L'Alfàs del Pi en Alicante

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in L'Alfàs del Pi en Alicante.

Service en Comfort op de bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van L'Alfàs del Pi naar Alicante? Of welke busmaatschappijen op de route L'Alfàs del Pi naar Alicante rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de L'Alfàs del Pi naar Alicante bus

Hoeveel kost een busreis L'Alfàs del Pi - Alicante?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 7 € en duurt 0h 55m om Alicante te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van L'Alfàs del Pi naar Alicante te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 7 € en 7 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Alicante krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van L'Alfàs del Pi naar Alicante?

Dagelijks rijden er ongeveer 8 bussen op de route L'Alfàs del Pi - Alicante. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van L'Alfàs del Pi naar Alicante?

De snelste bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante wordt aangeboden door ALSA en duurt 0h 55m. Bustickets voor deze verbinding kosten 7 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante?

De vroegste bus die in Alicante aankomt vanaf L'Alfàs del Pi vertrekt om 07:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante?

De laatste bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante vertrekt om 15:30. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route L'Alfàs del Pi - Alicante?

Reizigers kunnen per bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante met ALSA. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen L'Alfàs del Pi en Alicante?

Je kunt alle directe verbindingen tussen L'Alfàs del Pi en Alicante bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: ALSA.

Wat mag ik meenemen op de busroute van L'Alfàs del Pi naar Alicante?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute L'Alfàs del Pi - Alicante. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute L'Alfàs del Pi - Alicante?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van L'Alfàs del Pi naar Alicante op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute L'Alfàs del Pi naar Alicante

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van L'Alfàs del Pi en Alicante

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf L'Alfàs del Pi en vanaf Alicante. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.