Bus van Luchthaven Girona–Costa Brava (GRO) naar Lloret de Mar

Bus Lloret de Mar naar Luchthaven Girona–Costa Brava: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar van verschillende busoperators zoals Sagalés, From2 Travel of From2 by Moventis voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 10 €
morgen
vanaf 11 €
dinsdag
vanaf 10 €
woensdag
vanaf 10 €
donderdag
vanaf 11 €
vrijdag
vanaf 11 €
zaterdag
vanaf 10 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sagalés
    0h 27m
    05:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    05:27
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    10 €
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    11 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    21:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    22:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    10:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    11:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sagalés
    0h 35m
    01:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    02:05
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Sagalés
    Economy
    11 €
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    11 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    20:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    21:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    00:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    10 €
  • Sagalés
    0h 35m
    01:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    02:05
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Sagalés
    Economy
    12 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    06:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    07:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    00:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sagalés
    0h 27m
    01:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:57
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    10 €
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    10 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    06:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    07:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    00:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    11 €
  • Sagalés
    0h 35m
    01:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    02:05
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Sagalés
    Economy
    12 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    06:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    07:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    00:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    11 €
  • Sagalés
    0h 35m
    01:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    02:05
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Sagalés
    Economy
    12 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    06:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    07:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    00:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Sagalés
    0h 27m
    01:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:57
    Lloret de Mar
    Sagalés
    Economy
    10 €
  • Sarfa
    0h 35m
    15:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:05
    Lloret de Mar
    Sarfa
    Economy
    11 €
  • From2 Travel
    0h 40m
    06:30
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    07:10
    Lloret de Mar
    Hotel Helios
    From2 Travel
    Premium Economy
    13 €
  • Flybus
    0h 43m
    08:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    08:43
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    Flybus
    Economy
    13 €
  • From2 by Moventis
    1h 30m
    00:00
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    01:30
    Lloret de Mar
    Centraal Busstation
    From2 by Moventis
    Economy
    15 €

Frequentie van busverbindingen tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
zaterdag is de drukste dag, met meer dan 68 dagelijkse bussen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar. zondag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 40 dagelijkse bussen tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 128 bussen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar, met 28 biedt.

Feiten over bussen van Luchthaven Girona–Costa Brava (GRO) naar Lloret de Mar

Vergelijk alle providers zoals Sagalés, From2 Travel en From2 by Moventis die 52 keer per dag met de bus reizen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar met één klik! Boek je busticket van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar vanaf 10 €!

Goedkoopste busverbinding 10 €
Snelste bus 0h 27m
Vroegste bus 05:00
Laatste bus 23:45
Dagelijkse busverbindingen 52 Ø
Afstand 23,7 km
Busbedrijf Sagalés, From2 Travel, From2 by Moventis, Flybus en Sarfa

Goedkoopste busverbindingen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Elke dag, 52 pendelbussen van 5 busmaatschappijen vertrekken Luchthaven Girona–Costa Brava voor Lloret de Mar: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
15 €
maandag 20-05
13 €
dinsdag 21-05
13 €
woensdag 22-05
10 €
donderdag 23-05
13 €
vrijdag 24-05
13 €
zaterdag 25-05
10 €
zondag 26-05
15 €
maandag 27-05
11 €
dinsdag 28-05
13 €
woensdag 29-05
13 €
donderdag 30-05
13 €
vrijdag 31-05
13 €
zaterdag 01-06
13 €
zondag 02-06
13 €
maandag 03-06
13 €
dinsdag 04-06
13 €
woensdag 05-06
13 €
donderdag 06-06
11 €
vrijdag 07-06
13 €
zaterdag 08-06
13 €
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 10 € is woensdag de goedkoopste dag voor een bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 11 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar, met 10 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 10 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar.

Service en Comfort op de bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar? Of welke busmaatschappijen op de route Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar bus

Hoeveel kost een busreis Luchthaven Girona–Costa Brava - Lloret de Mar?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 10 € en duurt 0h 27m om Lloret de Mar te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 5 operators met verschillende ticketprijzen tussen 10 € en 15 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Lloret de Mar krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar?

Dagelijks rijden er ongeveer 52 bussen op de route Luchthaven Girona–Costa Brava - Lloret de Mar. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar?

De snelste bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar wordt aangeboden door Sagalés en duurt 0h 27m. Bustickets voor deze verbinding kosten 10 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar?

De vroegste bus die in Lloret de Mar aankomt vanaf Luchthaven Girona–Costa Brava vertrekt om 05:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar?

De laatste bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar vertrekt om 23:45. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Luchthaven Girona–Costa Brava - Lloret de Mar?

Reizigers kunnen per bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar met Sagalés, From2 Travel en From2 by Moventis. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Sagalés, From2 Travel en From2 by Moventis.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Luchthaven Girona–Costa Brava - Lloret de Mar. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Luchthaven Girona–Costa Brava - Lloret de Mar?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Premium Economy
PremiumEconomy

Een mix tussen Economy en Business, biedt extra beenruimte, WI-FI en eventueel snacks.

Alternatieve transporttypes van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Goedkoop carpoolen van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Luchthaven Girona–Costa Brava naar Lloret de Mar voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    12:50
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    13:30
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 2 €
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    14:10
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    14:40
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 3 €
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    15:20
    Luchthaven Girona–Costa Brava
    16:00
    Lloret de Mar
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 4 €

Meer busroutes van Luchthaven Girona–Costa Brava en Lloret de Mar

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Luchthaven Girona–Costa Brava en vanaf Lloret de Mar. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.