Bus van Luchthaven Brüssel (BRU) naar Rotterdam en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Brüssel naar Rotterdam op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Luchthaven Brüssel naar Rotterdam

Goedkoopste busverbinding5,01 €
Snelste bus1h 50m
Vroegste bus01:15
Laatste bus21:30
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand113,8 km
BusbedrijfUnion Ivkoni, FlixBus, BlaBlaBus

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Brüssel naar Rotterdam

Vandaag
vanaf 10,99 €
Morgen
08-07
09-07
10-07
11-07
vanaf 13,99 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Union Ivkoni
    21:30
    Luchthaven Brüssel
    Duur 3h 30m
    01:00
    Rotterdam
    vanaf5,01 €
  • FlixBus
    18:45
    Brussels Airport
    Duur 1h 55m
    20:40
    Rotterdam - Willemsplein
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    01:15
    Brussels Airport
    Duur 2h 15m
    03:30
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    04:00
    Brussels Airport
    Duur 1h 50m
    05:50
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    09:45
    Brussels Airport
    Duur 2h 30m
    12:15
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    11:35
    Brussels Airport
    Duur 2h 15m
    13:50
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    vanaf10,99 €
  • BlaBlaBus
    15:30
    Brussels Airport
    Duur 5h 10m
    20:40
    Rotterdam - Willemsplein
    vanaf13,98 €
  • FlixBus
    11:35
    Brussels Airport
    Duur 1h 50m
    13:25
    Rotterdam - Willemsplein
    vanaf13,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Brüssel naar Rotterdam

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    15:44
    Luchthaven Brüssel
    Duur 2h 5m
    17:49
    Rotterdam
    vanaf35,20 €
  • OUI.sncf
    17:56
    Luchthaven Brüssel
    Duur 1h 53m
    19:49
    Rotterdam
    vanaf35,20 €
  • OUI.sncf
    16:44
    Luchthaven Brüssel
    Duur 2h 5m
    18:49
    Rotterdam
    vanaf35,20 €
  • OUI.sncf
    05:45
    Luchthaven Brüssel
    Duur 2h 4m
    07:49
    Rotterdam
    vanaf35,20 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Brüssel naar Rotterdam

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Luchthaven Brüssel
    Duur 1h 40m
    16:40
    Rotterdam
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    18:00
    Luchthaven Brüssel
    Duur 1h 40m
    19:40
    Rotterdam
    vanaf13,00 €

De goedkoopste busverbinding van Rotterdam naar Luchthaven Brüssel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Union Ivkoni
    09:15
    Rotterdam
    Duur 3h 30m
    12:45
    Luchthaven Brüssel
    vanaf5,01 €
  • FlixBus
    01:55
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 2h 15m
    04:10
    Brussels Airport
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    00:15
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 1h 50m
    02:05
    Brussels Airport
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    10:00
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 2h 35m
    12:35
    Brussels Airport
    vanaf10,99 €
  • FlixBus
    15:40
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 2h 35m
    18:15
    Brussels Airport
    vanaf10,99 €
  • BlaBlaBus
    11:30
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 4h 45m
    16:15
    Brussels Airport
    vanaf13,98 €
  • BlaBlaBus
    13:55
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 3h 35m
    17:30
    Brussels Airport
    vanaf13,98 €
  • FlixBus
    00:25
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 1h 40m
    02:05
    Brussels Airport
    vanaf13,99 €
  • FlixBus
    04:45
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 1h 50m
    06:35
    Brussels Airport
    vanaf13,99 €
  • FlixBus
    10:05
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 2h 35m
    12:40
    Brussels Airport
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    10:35
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 2h 5m
    12:40
    Brussels Airport
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    19:15
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 2h 5m
    21:20
    Brussels Airport
    vanaf19,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Rotterdam naar Luchthaven Brüssel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    07:10
    Rotterdam
    Duur 2h 1m
    09:11
    Luchthaven Brüssel
    vanaf34,40 €
  • OUI.sncf
    07:14
    Rotterdam
    Duur 1h 57m
    09:11
    Luchthaven Brüssel
    vanaf34,60 €
  • Thalys
    15:58
    Rotterdam
    Duur 1h 10m
    17:08
    Luchthaven Brüssel
    vanaf71,00 €
  • Thalys
    08:58
    Rotterdam
    Duur 1h 10m
    10:08
    Luchthaven Brüssel
    vanaf71,00 €

De goedkoopste carpool opties van Rotterdam naar Luchthaven Brüssel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    08:30
    Rotterdam
    Duur 1h 40m
    10:10
    Luchthaven Brüssel
    vanaf12,00 €
  • BlaBlaCar
    15:00
    Rotterdam
    Duur 1h 30m
    16:30
    Luchthaven Brüssel
    vanaf13,00 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Brüssel naar Rotterdam of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Brüssel en Rotterdam en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Rotterdam naar Luchthaven Brüssel zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Brüssel en op Rotterdam, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Rotterdam, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Brüssel.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Brüssel en het doel Rotterdam al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Rotterdam naar Luchthaven Brüssel, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Rotterdam naar Luchthaven Brüssel terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Brüssel naar Rotterdam laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Brüssel en Rotterdam

Stations
Abram van Rijckevorselplein 34, 3065 Rotterdam (Nederland)
Stationsplein , 3013 AJ Rotterdam (Nederland)
Conradstraat , 3013 AP Rotterdam (Nederland)
Spinozaweg , 3079 Rotterdam (Nederland)
Van Zandvlietplein 1, 3077 AA Rotterdam (Nederland)
Blaak 1, 3011 GA Rotterdam (Nederland)
Rosebrug , 3071 SR Rotterdam (Nederland)
Zalmstraat 1, 3016 DW Rotterdam (Nederland)
Gooilandsingel 21, 3083 Rotterdam (Nederland)
Rotterdam (Nederland)

Een vergelijking van Luchthaven Brüssel en Rotterdam

6,00 €
7,10 €
Luchthaven Brüssel
Rotterdam
Een taxirit is in Luchthaven Brüssel 16% goedkoper dan in Rotterdam.
2,10 €
3,00 €
Luchthaven Brüssel
Rotterdam
Een buskaartje is in Luchthaven Brüssel 31% goedkoper dan in Rotterdam.
4,00 €
4,00 €
Luchthaven Brüssel
Rotterdam
Een groot glas bier is in Luchthaven Brüssel 0% duurder dan in Rotterdam.
0,95 €
0,86 €
Luchthaven Brüssel
Rotterdam
Een flesje water is in Luchthaven Brüssel 10% duurder dan in Rotterdam.
16,16 €
8,00 €
Luchthaven Brüssel
Rotterdam
Een hoofdgerecht is in Luchthaven Brüssel 51% duurder dan in Rotterdam.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.