Bus van Antwerpen naar Gent en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Antwerpen naar Gent op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Antwerpen naar Gent

Goedkoopste busverbinding5,99 €
Snelste bus1h 5m
Vroegste bus03:30
Laatste bus18:25
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand51,2 km
BusbedrijfFlixBus, Eurolines Germany

De goedkoopste busverbinding van Antwerpen naar Gent

Vandaag
Morgen
07-08
08-08
09-08
10-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    18:25
    Antwerp - Koningin Astridplein
    Duur 1h 5m
    19:30
    Gent - Centraal station St Pieters
    vanaf5,99 €
  • FlixBus
    03:30
    Antwerp - Koningin Astridplein
    Duur 2h 30m
    06:00
    Gent - Centraal station St Pieters
    vanaf5,99 €
  • Eurolines Germany
    13:40
    Antwerpen - Van Stralenstraat
    Duur 17h 50m
    07:30
    Gent - Centraal station St Pieters
    vanaf50,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Antwerpen naar Gent

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    16:38
    Antwerpen
    Duur 2h 8m
    18:46
    Gent
    vanaf16,20 €
  • OUI.sncf
    09:07
    Antwerpen
    Duur 0h 54m
    10:01
    Gent
    vanaf16,20 €
  • OUI.sncf
    14:39
    Antwerpen
    Duur 2h 7m
    16:46
    Gent
    vanaf16,20 €
  • OUI.sncf
    12:39
    Antwerpen
    Duur 2h 7m
    14:46
    Gent
    vanaf16,20 €

De goedkoopste carpool opties van Antwerpen naar Gent

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    19:10
    Antwerpen
    Duur 0h 50m
    20:00
    Gent
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    05:30
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    06:30
    Gent
    vanaf4,00 €

De goedkoopste busverbinding van Gent naar Antwerpen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    23:15
    Gent - Centraal station St Pieters
    Duur 2h 20m
    01:35
    Antwerp - Koningin Astridplein
    vanaf5,99 €
  • FlixBus
    10:50
    Gent - Centraal station St Pieters
    Duur 0h 55m
    11:45
    Antwerp - Koningin Astridplein
    vanaf5,99 €
  • Eurolines Germany
    20:00
    Gent - Centraal station St Pieters
    Duur 16h 50m
    12:50
    Antwerpen - Van Stralenstraat
    vanaf55,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Gent naar Antwerpen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    20:10
    Gent
    Duur 0h 59m
    21:09
    Antwerpen
    vanaf15,80 €
  • OUI.sncf
    20:08
    Gent
    Duur 1h 1m
    21:09
    Antwerpen
    vanaf15,80 €

De goedkoopste carpool opties van Gent naar Antwerpen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:30
    Gent
    Duur 0h 50m
    11:20
    Antwerpen
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    18:30
    Gent
    Duur 0h 50m
    19:20
    Antwerpen
    vanaf4,00 €
Je wilt met de bus van Antwerpen naar Gent of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Antwerpen en Gent en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Gent naar Antwerpen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Antwerpen en Gent, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Gent, alternatieve reisdoelen vanuit Antwerpen, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Antwerpen en Gent.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Antwerpen en het doel Gent al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Gent naar Antwerpen, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Gent naar Antwerpen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Antwerpen - Gent laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Antwerpen naar Gent.

Bus halteplaats in Antwerpen en Gent

Stations
Akkerhage , 9000 Gent (België)
Kon. Maria Hendrikaplein  , 9000 Gent (België)
Kasteellaan 447, 9000 Gent (België)
Gent (België)
Brusselsesteenweg , 9050 Gent (België)
Sint-Michielsstraat 31, 9000 Gent (België)

Een vergelijking van Antwerpen en Gent

5,75 €
11,40 €
Antwerpen
Gent
Een taxirit is in Antwerpen 50% goedkoper dan in Gent.
3,00 €
2,50 €
Antwerpen
Gent
Een buskaartje is in Antwerpen 17% duurder dan in Gent.
3,55 €
4,00 €
Antwerpen
Gent
Een groot glas bier is in Antwerpen 12% goedkoper dan in Gent.
0,98 €
0,81 €
Antwerpen
Gent
Een flesje water is in Antwerpen 18% duurder dan in Gent.
15,06 €
10,44 €
Antwerpen
Gent
Een hoofdgerecht is in Antwerpen 31% duurder dan in Gent.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.