✈ Bus naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz (VIT)

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Voordelige bustickets naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz
  • La Unión
    06:34
    Bilbao
    Duur 0h 36m
    07:10
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf4,35 €

Voordelige treinkaartjes naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz
  • Renfe
    14:19
    Luchthaven Valladolid
    Duur 0h 47m
    15:06
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf7,00 €
  • Renfe
    08:57
    Luchthaven San Sebastián
    Duur 1h 34m
    10:31
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf7,00 €
  • Renfe
    13:17
    Luchthaven Pamplona
    Duur 0h 51m
    14:08
    Luchthaven Vitoria-Gasteiz
    vanaf7,00 €
1 Busverbinding
1 Halteplaat
1 Busmaatschappij
4,35 € Voordelige bus
Je wilt met de bus naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site hebben we bovendien de goedkoopste transfers naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes op Luchthaven Vitoria-Gasteiz, waardoor je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je de meest gezochte busverbindingennaar Luchthaven Vitoria-Gasteiz.
Jouw route staat er niet bij?
In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Vitoria-Gasteiz terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee je naar Luchthaven Vitoria-Gasteiz komt.

Alle bushaltes in Luchthaven Vitoria-Gasteiz

Stations
Antezana de Foronda Entitatea , 01196 Luchthaven Vitoria-Gasteiz (Spanje)
Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.