Bus van Utrecht naar Dortmund

Bus Utrecht Dortmund: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Utrecht naar Dortmund

Goedkoopste busverbinding12,99 €
Snelste bus3h 25m
Vroegste bus12:40
Laatste bus17:20
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand173,5 km
BusbedrijfFlixBus
Je wilt met de bus van Utrecht naar Dortmund?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Utrecht en Dortmund en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Utrecht naar Dortmund zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Utrecht en Dortmund, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Utrecht, alternatieve reisdoelen vanuit Dortmund, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Utrecht en Dortmund.

De goedkoopste busverbinding van Utrecht naar Dortmund

Vandaag
Morgen
06-12
07-12
08-12
09-12

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    13:20
    Utrecht - Central Station
    Duur 3h 35m
    16:55
    Dortmund - Centraal station
    vanaf12,99 €
  • FlixBus
    14:25
    Utrecht - Central Station
    Duur 3h 25m
    17:50
    Dortmund - Centraal station
    vanaf12,99 €
  • FlixBus
    12:40
    Utrecht - Central Station
    Duur 9h 50m
    22:30
    Dortmund - Centraal station
    vanaf30,98 €
  • FlixBus
    12:40
    Utrecht - Central Station
    Duur 9h 30m
    22:10
    Dortmund - Centraal station
    vanaf30,98 €
  • FlixBus
    17:20
    Utrecht - Central Station
    Duur 8h 20m
    01:40
    Dortmund - Centraal station
    vanaf32,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Utrecht naar Dortmund

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    08:18
    Utrecht
    Duur 2h 36m
    10:54
    Dortmund
    vanaf19,90 €
  • Deutsche Bahn
    08:37
    Utrecht
    Duur 2h 17m
    10:54
    Dortmund
    vanaf19,90 €
  • Deutsche Bahn
    13:11
    Utrecht
    Duur 3h 34m
    16:45
    Dortmund
    vanaf19,90 €
  • Deutsche Bahn
    13:24
    Utrecht
    Duur 3h 21m
    16:45
    Dortmund
    vanaf19,90 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Dortmund naar Utrecht

Bus van Utrecht naar Dortmund: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Utrecht en het doel Dortmund al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Dortmund naar Utrecht.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Utrecht - Dortmund laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Utrecht naar Dortmund.

Bus halteplaats in Utrecht en Dortmund

Stations
Steinstraße 54, 44147 Dortmund (Duitsland)
Dortmund (Duitsland)
Platz der Deutschen Einheit 1, 44137 Dortmund (Duitsland)
Hörder Bahnhofstr , 44263 Dortmund (Duitsland)
44139 Dortmund (Duitsland)

Een vergelijking van Utrecht en Dortmund

9,05 €
5,30 €
Utrecht
Dortmund
Een taxirit is in Utrecht 42% duurder dan in Dortmund.
2,50 €
2,50 €
Utrecht
Dortmund
Een buskaartje is in Utrecht 0% duurder dan in Dortmund.
5,00 €
3,20 €
Utrecht
Dortmund
Een groot glas bier is in Utrecht 36% duurder dan in Dortmund.
0,91 €
0,33 €
Utrecht
Dortmund
Een flesje water is in Utrecht 64% duurder dan in Dortmund.
9,48 €
5,90 €
Utrecht
Dortmund
Een hoofdgerecht is in Utrecht 38% duurder dan in Dortmund.

Busverbindingen van Utrecht en van Dortmund

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.