Bus van Rotterdam naar Utrecht en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Rotterdam naar Utrecht op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.679.007 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Rotterdam naar Utrecht

Goedkoopste busverbinding4,99 €
Snelste bus0h 55m
Vroegste bus06:40
Laatste bus23:40
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand47,8 km
BusbedrijfFlixBus, BlaBlaBus

De goedkoopste busverbinding van Rotterdam naar Utrecht

Vandaag
Morgen
15-07
16-07
17-07
18-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    23:40
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 0h 55m
    00:35
    Utrecht - Central Station
    vanaf4,99 €
  • BlaBlaBus
    06:40
    Rotterdam - Willemsplein
    Duur 4h 55m
    11:35
    Utrecht - Busstation
    vanaf12,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Rotterdam naar Utrecht

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    00:52
    Rotterdam
    Duur 2h 5m
    02:57
    Utrecht
    vanaf10,40 €
  • OUI.sncf
    05:52
    Rotterdam
    Duur 1h 42m
    07:34
    Utrecht
    vanaf22,80 €
  • OUI.sncf
    05:42
    Rotterdam
    Duur 1h 55m
    07:37
    Utrecht
    vanaf23,00 €
  • OUI.sncf
    06:24
    Rotterdam
    Duur 1h 24m
    07:48
    Utrecht
    vanaf24,00 €

De goedkoopste carpool opties van Rotterdam naar Utrecht

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    19:00
    Rotterdam
    Duur 0h 50m
    19:50
    Utrecht
    vanaf4,00 €

De goedkoopste busverbinding van Utrecht naar Rotterdam

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    06:30
    Utrecht - Central Station
    Duur 0h 55m
    07:25
    Rotterdam - Willemsplein
    vanaf4,99 €
  • BlaBlaBus
    18:25
    Utrecht - Busstation
    Duur 4h 0m
    22:25
    Rotterdam - Willemsplein
    vanaf10,98 €
  • BlaBlaBus
    05:05
    Utrecht - Busstation
    Duur 6h 20m
    11:25
    Rotterdam - Willemsplein
    vanaf12,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Utrecht naar Rotterdam

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • OUI.sncf
    04:07
    Utrecht
    Duur 1h 52m
    05:59
    Rotterdam
    vanaf10,40 €
  • OUI.sncf
    07:40
    Utrecht
    Duur 1h 26m
    09:06
    Rotterdam
    vanaf22,80 €
  • OUI.sncf
    12:08
    Utrecht
    Duur 1h 23m
    13:31
    Rotterdam
    vanaf23,00 €
  • OUI.sncf
    05:03
    Utrecht
    Duur 1h 33m
    06:36
    Rotterdam
    vanaf24,00 €

De goedkoopste carpool opties van Utrecht naar Rotterdam

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    16:30
    Utrecht
    Duur 0h 50m
    17:20
    Rotterdam
    vanaf4,00 €
Je wilt met de bus van Rotterdam naar Utrecht of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Rotterdam en Utrecht en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Utrecht naar Rotterdam zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Rotterdam en Utrecht, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Utrecht, alternatieve reisdoelen vanuit Rotterdam, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Rotterdam en Utrecht.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Rotterdam en het doel Utrecht al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Utrecht naar Rotterdam, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Utrecht naar Rotterdam.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Rotterdam - Utrecht laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Rotterdam naar Utrecht.

Bus halteplaats in Rotterdam en Utrecht

Stations
Jaarbeursplein 19, 3521 Utrecht (Nederland)
Jaarbeursplein  14, Utrecht (Nederland)
Croeselaan 6, 3521 Utrecht (Nederland)
Thoriumweg 1, 3542 Utrecht (Nederland)
Griffioenlaan 1, 3526 Utrecht (Nederland)

Een vergelijking van Rotterdam en Utrecht

7,10 €
9,05 €
Rotterdam
Utrecht
Een taxirit is in Rotterdam 22% goedkoper dan in Utrecht.
3,00 €
2,50 €
Rotterdam
Utrecht
Een buskaartje is in Rotterdam 17% duurder dan in Utrecht.
4,00 €
5,00 €
Rotterdam
Utrecht
Een groot glas bier is in Rotterdam 20% goedkoper dan in Utrecht.
0,86 €
0,91 €
Rotterdam
Utrecht
Een flesje water is in Rotterdam 6% goedkoper dan in Utrecht.
8,00 €
9,48 €
Rotterdam
Utrecht
Een hoofdgerecht is in Rotterdam 16% goedkoper dan in Utrecht.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.