Bus van Marbella naar Sevilla en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Marbella naar Sevilla op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.678.222 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Marbella naar Sevilla

Goedkoopste busverbinding19,10 €
Snelste bus3h 0m
Vroegste bus08:15
Laatste bus16:20
Dagelijkse busverbindingen7 Ø
Afstand139,7 km
BusbedrijfMovelia, Avanza Grupo, ALSA

De goedkoopste busverbinding van Marbella naar Sevilla

Vandaag
Morgen
13-07
14-07
15-07
16-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Movelia
    09:20
    Marbella - Central bus station
    Duur 3h 40m
    13:00
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf19,10 €
  • Movelia
    16:20
    Marbella - Central bus station
    Duur 3h 40m
    20:00
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf19,10 €
  • Avanza Grupo
    09:20
    Marbella - Central bus station
    Duur 3h 40m
    13:00
    Sevilla - Demetrio de los Ríos
    vanaf21,60 €
  • Avanza Grupo
    16:20
    Marbella - Central bus station
    Duur 3h 40m
    20:00
    Sevilla - Demetrio de los Ríos
    vanaf21,60 €
  • ALSA
    08:15
    Marbella
    Duur 3h 0m
    11:15
    Sevilla
    vanaf25,84 €
  • ALSA
    08:30
    Marbella
    Duur 3h 15m
    11:45
    Sevilla
    vanaf25,84 €
  • ALSA
    08:40
    Marbella
    Duur 3h 5m
    11:45
    Sevilla
    vanaf25,84 €

De goedkoopste carpool opties van Marbella naar Sevilla

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Marbella
    Duur 2h 50m
    14:20
    Sevilla
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    17:10
    Marbella
    Duur 2h 50m
    20:00
    Sevilla
    vanaf12,00 €
  • BlaBlaCar
    18:30
    Marbella
    Duur 2h 50m
    21:20
    Sevilla
    vanaf12,00 €
  • BlaBlaCar
    14:00
    Marbella
    Duur 2h 50m
    16:50
    Sevilla
    vanaf12,00 €

De goedkoopste busverbinding van Sevilla naar Marbella

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Interbus
    15:30
    Sevilla Prado San Sebastián
    Duur 3h 40m
    19:10
    Marbella - Central bus station
    vanaf19,17 €
  • ALSA
    07:30
    Sevilla
    Duur 4h 0m
    11:30
    Marbella
    vanaf25,84 €
  • ALSA
    07:15
    Sevilla
    Duur 4h 0m
    11:15
    Marbella
    vanaf25,84 €
  • ALSA
    15:00
    Sevilla
    Duur 2h 45m
    17:45
    Marbella
    vanaf25,84 €

De goedkoopste carpool opties van Sevilla naar Marbella

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:50
    Sevilla
    Duur 3h 0m
    13:50
    Marbella
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    14:50
    Sevilla
    Duur 2h 50m
    17:40
    Marbella
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    20:00
    Sevilla
    Duur 2h 50m
    22:50
    Marbella
    vanaf12,00 €
Je wilt met de bus van Marbella naar Sevilla of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Marbella en Sevilla en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Sevilla naar Marbella zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Marbella en Sevilla, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Sevilla, alternatieve reisdoelen vanuit Marbella, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Marbella en Sevilla.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Marbella en het doel Sevilla al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Sevilla naar Marbella, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Sevilla naar Marbella.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Marbella - Sevilla laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Marbella naar Sevilla.

Bus halteplaats in Marbella en Sevilla

Stations
Sevilla (Spanje)
SE-005 , 41703 Sevilla (Spanje)
Ctra. Nacional 630 , 41900 Sevilla (Spanje)
Demetrio de los Ríos , 41003 Sevilla (Spanje)
Av. de Kansas City , 41007 Sevilla (Spanje)
Recogida por tu hotel o un lugar cercano de Sevilla , 41002 Sevilla (Spanje)
Avd. Cristo de la Expiración 7, 41001 Sevilla (Spanje)
Calle Manuel Vázquez Sagastizabal , 41001 Sevilla (Spanje)

Een vergelijking van Marbella en Sevilla

6,15 €
4,07 €
Marbella
Sevilla
Een taxirit is in Marbella 34% duurder dan in Sevilla.
1,20 €
1,40 €
Marbella
Sevilla
Een buskaartje is in Marbella 15% goedkoper dan in Sevilla.
2,93 €
1,50 €
Marbella
Sevilla
Een groot glas bier is in Marbella 49% duurder dan in Sevilla.
0,50 €
0,49 €
Marbella
Sevilla
Een flesje water is in Marbella 2% duurder dan in Sevilla.
8,33 €
9,00 €
Marbella
Sevilla
Een hoofdgerecht is in Marbella 8% goedkoper dan in Sevilla.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.