Bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn (CGN)

Bus Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn van verschillende busoperators zoals FlixBus of Union Ivkoni voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 5 €
morgen
donderdag
vanaf 5 €
vrijdag
vanaf 6 €
zaterdag
vanaf 5 €
zondag
vanaf 7 €
maandag
vanaf 5 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 50m
    10:10
    Maastricht
    Meerssenerweg
    12:00
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 35m
    21:25
    Maastricht
    Meerssenerweg
    23:00
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 45m
    09:40
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    2h 20m
    17:35
    Maastricht
    Meerssenerweg
    19:55
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 40m
    19:10
    Maastricht
    Meerssenerweg
    20:50
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 50m
    09:55
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:45
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 34m
    22:25
    Maastricht
    Meerssenerweg
    23:59
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 45m
    09:40
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    2h 20m
    13:45
    Maastricht
    Meerssenerweg
    16:05
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    2h 20m
    17:35
    Maastricht
    Meerssenerweg
    19:55
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 45m
    09:40
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 34m
    22:25
    Maastricht
    Meerssenerweg
    23:59
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Union Ivkoni
    1h 30m
    08:00
    Maastricht
    Meerssenerweg
    09:30
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    Union Ivkoni
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    2h 20m
    13:45
    Maastricht
    Meerssenerweg
    16:05
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Union Ivkoni
    1h 30m
    08:00
    Maastricht
    Meerssenerweg
    09:30
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    Union Ivkoni
    Economy
    13 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 34m
    22:25
    Maastricht
    Meerssenerweg
    23:59
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 50m
    09:55
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:45
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    2h 20m
    17:35
    Maastricht
    Meerssenerweg
    19:55
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Union Ivkoni
    1h 30m
    15:30
    Maastricht
    Meerssenerweg
    17:00
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    Union Ivkoni
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 34m
    22:25
    Maastricht
    Meerssenerweg
    23:59
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    1h 45m
    00:55
    Maastricht
    Meerssenerweg
    02:40
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    1h 45m
    09:40
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    12 €
  • FlixBus
    3h 20m
    05:05
    Maastricht
    Meerssenerweg
    08:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    20 €
  • FlixBus
    2h 20m
    17:35
    Maastricht
    Meerssenerweg
    19:55
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 45m
    09:40
    Maastricht
    Meerssenerweg
    11:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 35m
    21:25
    Maastricht
    Meerssenerweg
    23:00
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    2h 20m
    17:35
    Maastricht
    Meerssenerweg
    19:55
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    1h 40m
    19:10
    Maastricht
    Meerssenerweg
    20:50
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    3h 20m
    05:05
    Maastricht
    Meerssenerweg
    08:25
    Luchthaven Keulen/Bonn
    Luchthaven Keulen/Bonn - Bushalte
    FlixBus
    Economy
    10 €

Frequentie van busverbindingen tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
dinsdag is de drukste dag, met meer dan 8 dagelijkse bussen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn. maandag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 6 dagelijkse bussen tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn.
Het drukste moment van de dag is de Avond, met 13 bussen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn, met 8 biedt.

Feiten over bussen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn (CGN)

Vergelijk alle providers zoals FlixBus en Union Ivkoni die 7 keer per dag met de bus reizen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn met één klik! Boek je busticket van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn vanaf 5 €!

Goedkoopste busverbinding 5 €
Snelste bus 1h 30m
Vroegste bus 00:55
Laatste bus 21:25
Dagelijkse busverbindingen 7 Ø
Afstand 101,8 km
Busbedrijf FlixBus en Union Ivkoni

Goedkoopste busverbindingen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Elke dag, 7 pendelbussen van 2 busmaatschappijen vertrekken Maastricht voor Luchthaven Keulen/Bonn: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 16-04-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-04
dinsdag 16-04
5 €
woensdag 17-04
donderdag 18-04
5 €
vrijdag 19-04
13 €
zaterdag 20-04
5 €
zondag 21-04
7 €
maandag 22-04
5 €
dinsdag 23-04
woensdag 24-04
5 €
donderdag 25-04
vrijdag 26-04
6 €
zaterdag 27-04
6 €
zondag 28-04
6 €
maandag 29-04
dinsdag 30-04
woensdag 01-05
6 €
donderdag 02-05
vrijdag 03-05
zaterdag 04-05
8 €
zondag 05-05
maandag 06-05
10 €
dinsdag 07-05
woensdag 08-05
8 €
donderdag 09-05
vrijdag 10-05
8 €
zaterdag 11-05
8 €
zondag 12-05

De goedkoopste reistijd van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 5 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn. zondag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 7 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn, met 5 €. Nacht is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 7 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn.

Service en Comfort op de bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn? Of welke busmaatschappijen op de route Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn bus

Hoeveel kost een busreis Maastricht - Luchthaven Keulen/Bonn?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 5 € en duurt 1h 50m om Luchthaven Keulen/Bonn te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 2 operators met verschillende ticketprijzen tussen 5 € en 20 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Keulen/Bonn krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn?

Dagelijks rijden er ongeveer 7 bussen op de route Maastricht - Luchthaven Keulen/Bonn. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn?

De snelste bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn wordt aangeboden door Union Ivkoni en duurt 1h 30m. Bustickets voor deze verbinding kosten 6 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn?

De vroegste bus die in Luchthaven Keulen/Bonn aankomt vanaf Maastricht vertrekt om 00:55. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn?

De laatste bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn vertrekt om 21:25. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Maastricht - Luchthaven Keulen/Bonn?

Reizigers kunnen per bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn met FlixBus en Union Ivkoni. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: FlixBus en Union Ivkoni.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Maastricht - Luchthaven Keulen/Bonn. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Maastricht - Luchthaven Keulen/Bonn?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Maastricht naar Luchthaven Keulen/Bonn

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Maastricht en Luchthaven Keulen/Bonn

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Maastricht en vanaf Luchthaven Keulen/Bonn. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.