Bus naar Kirchlindach

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus naar Kirchlindach

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Op dit moment hebben we geen langeafstandsbussen van en naar Kirchlindach. In de volgende lijst tonen we u de goedkoopste busverbindingen rond Kirchlindach evenals alternatief vervoer.
  • FlixBus
    16:45
    Luchthaven Basel-Mulhouse
    Duur 0h 30m
    17:15
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf4,00 €
  • FlixBus
    07:15
    Bazel - Centraal station SBB
    Duur 1h 10m
    08:25
    Freiburg - Centraal station
    vanaf5,48 €
  • FlixBus
    06:10
    Freiburg - Centraal station
    Duur 1h 20m
    07:30
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf5,99 €
  • FlixBus
    11:05
    Titisee-Neustadt - Am Badeparadies
    Duur 1h 50m
    12:55
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    22:00
    Bazel - Centraal station SBB
    Duur 2h 50m
    00:50
    Straatsburg - Place de l'Etoile
    vanaf10,96 €
  • FlixBus
    01:10
    Nancy - St. Catherine
    Duur 3h 5m
    04:15
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf11,99 €
  • FlixBus
    01:45
    Bazel - Centraal station SBB
    Duur 3h 5m
    04:50
    Nancy - St. Catherine
    vanaf13,24 €
  • FlixBus
    16:20
    Bazel - Centraal station SBB
    Duur 3h 55m
    20:15
    Heidelberg - Centraal station
    vanaf14,15 €
  • FlixBus
    00:05
    Metz - Busstation
    Duur 4h 10m
    04:15
    Bazel - Centraal station SBB
    vanaf14,99 €
  • SNCF
    06:21
    Bazel
    Duur 0h 43m
    07:04
    Colmar
    vanaf5,00 €
  • SNCF
    07:24
    Colmar
    Duur 0h 56m
    08:20
    Bazel
    vanaf5,00 €
  • Deutsche Bahn
    00:41
    Bad Säckingen
    Duur 3h 29m
    04:10
    Bazel
    vanaf14,00 €
  • SBB CFF FFS
    06:03
    Zofingen
    Duur 0h 42m
    06:45
    Bazel
    vanaf14,00 €
  • SBB CFF FFS
    00:11
    Bazel
    Duur 1h 13m
    01:24
    Zürich
    vanaf15,00 €
0 Busverbindingen
0 Halteplaats
0 Busmaatschappij
4,00 € Voordelige bus
Feitjes over Kirchlindach
Zwitserland
2.553
Zwitserse Franken
Je wilt met de bus naar Kirchlindach reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen naar Kirchlindach en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste verbindingen naar Kirchlindach voor de komende dagen zien. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Kirchlindach, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je de favoriete busverbindingen naar Kirchlindach.
Jouw route staat er niet bij? In ons zoekveld hebben we de vertrekplaats al ingevuld. Je hoeft alleen het doel nog in te vullen. Wanneer je met de bus naar Kirchlindach wil, klik je op de pijlen om de richting te veranderen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Kirchlindach terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie zijn en begin de zoekopdracht. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht filteren op bushaltes of aanbieders. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: we laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, waarmee naar Kirchlindach kunt reizen.

Reisinformatie Kirchlindach

Verkeer Kirchlindach
Openbaar vervoer
Enkele busreis4,02 €
Maandkaart70,31 €
Bus-en Tramgebruikers20 %
Taxi en Auto
Taxi - korte afstand9,77 €
Taxi - mid-afstand16,89 €
Taxi - lange afstand41,81 €
Benzine1,33 €
Eten in Kirchlindach
Restaurant of Café
Voordelig gerecht16,44 €
3-gangenmenu45,65 €
Kleine Cappuccino4,09 €
Bier (groot)5,45 €
Inkopen in de supermarkt, zelf koken
Vegetarisch gerecht3,75 €
Vleesgerecht7,91 €
Fles water0,96 €
Fles wijn (middensegment)13,70 €

Steden in de omgeving van Kirchlindach waarvandaan je ook kunt vertrekken

Enkele andere steden in de omgeving van Kirchlindach zijn aangesloten op het nationale en internationale busnet. Als je bushaltes in de nabijere omgeving wilt opnemen in je zoekopdracht, zoals Bazel, Lausanne of Bern, breid dan simpelweg de zoekradius uit en vergelijk de verbindingen voor bus en trein in de regio. Je kunt ook lijnen zoeken die Kirchlindach met Biel/Bienne, Lörrach, Köniz en vele andere plaatsen verbindt via het openbare streekvervoer of met de stadsbussen. Ben je op zoek naar een voordelige transfer naar de luchthaven? Bij ons vind je shuttlebussen van en naar nabijgelegen luchthavens, zoals Luchthaven Basel-Mulhouse. Als er dienstregelingen beschikbaar zijn, laten we ook vervoersmiddelen zien van het openbaar vervoer.
Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
Wijzen
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.