Bus van Dublin naar Londonderry

Bus Dublin Londonderry: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Dublin naar Londonderry

Goedkoopste busverbinding23,05 €
Snelste bus3h 50m
Vroegste bus10:55
Laatste bus20:15
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand195,4 km
BusbedrijfTranslink
Je wilt met de bus van Dublin naar Londonderry?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Dublin en Londonderry en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Dublin naar Londonderry zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Dublin en Londonderry, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Dublin, alternatieve reisdoelen vanuit Londonderry, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Dublin en Londonderry.

De goedkoopste busverbinding van Dublin naar Londonderry

Vandaag
Morgen
vanaf 23,05 €
22-01
vanaf 23,05 €
23-01
24-01
25-01

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Translink
    10:55
    Dublin - Connolly Station
    Duur 4h 23m
    15:18
    Londonderry Train Station
    vanaf23,05 €
  • Translink
    10:55
    Dublin - Connolly Station
    Duur 4h 19m
    15:14
    Londonderry - Duke St
    vanaf23,05 €
  • Translink
    11:00
    Dublin Busáras
    Duur 4h 14m
    15:14
    Londonderry - Duke St
    vanaf23,05 €
  • Translink
    11:00
    Dublin Busáras
    Duur 4h 18m
    15:18
    Londonderry Train Station
    vanaf23,05 €
  • Translink
    17:55
    Dublin - Connolly Station
    Duur 4h 2m
    21:57
    Londonderry - Foyle St
    vanaf23,05 €
  • Translink
    20:10
    Dublin - Connolly Station
    Duur 3h 57m
    00:07
    Londonderry - Foyle St
    vanaf23,05 €
  • Translink
    10:55
    Dublin - Connolly Station
    Duur 4h 10m
    15:05
    Londonderry - Busstation
    vanaf23,05 €
  • Translink
    11:00
    Dublin Busáras
    Duur 4h 5m
    15:05
    Londonderry - Busstation
    vanaf23,05 €
  • Translink
    17:55
    Dublin - Connolly Station
    Duur 4h 0m
    21:55
    Londonderry - Busstation
    vanaf23,05 €
  • Translink
    18:00
    Dublin Busáras
    Duur 3h 55m
    21:55
    Londonderry - Busstation
    vanaf23,05 €
  • Translink
    20:10
    Dublin - Connolly Station
    Duur 3h 55m
    00:05
    Londonderry - Busstation
    vanaf23,05 €
  • Translink
    20:15
    Dublin Busáras
    Duur 3h 50m
    00:05
    Londonderry - Busstation
    vanaf23,05 €
  • Translink
    10:55
    Dublin - Connolly Station
    Duur 4h 12m
    15:07
    Londonderry - Foyle St
    vanaf23,05 €
  • Translink
    11:15
    Dublin Busáras
    Duur 5h 15m
    16:30
    Londonderry - Duke St
    vanaf32,27 €

De goedkoopste treinverbinding van Dublin naar Londonderry

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Translink
    09:25
    Dublin Busáras
    Duur 5h 42m
    15:07
    Londonderry - Duke St
    vanaf14,62 €
  • Translink
    09:30
    Dublin - Connolly Station
    Duur 5h 37m
    15:07
    Londonderry - Duke St
    vanaf14,62 €
  • Translink
    09:30
    Dublin - Connolly Station
    Duur 5h 42m
    15:12
    Londonderry Train Station
    vanaf14,62 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Londonderry naar Dublin

Bus van Dublin naar Londonderry: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Dublin en het doel Londonderry al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Londonderry naar Dublin.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Dublin - Londonderry laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Dublin naar Londonderry.

Bus halteplaats in Dublin en Londonderry

Stations
Londonderry (Verenigd Koninkrijk)
Garden Ln 66-99, Londonderry (Verenigd Koninkrijk)
Duke St , BT47 6AE Londonderry (Verenigd Koninkrijk)
Foyle St , BT48 6EA Londonderry (Verenigd Koninkrijk)
Foyle St 20-36, Londonderry (Verenigd Koninkrijk)
Duke St , BT47 6DH Londonderry (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Dublin en Londonderry

Busverbindingen van Dublin en van Londonderry

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.