Bus van Waterford naar Dublin

Bus Waterford Dublin: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Waterford naar Dublin

Goedkoopste busverbinding10,00 €
Snelste bus2h 15m
Vroegste bus03:45
Laatste bus16:45
Dagelijkse busverbindingen7 Ø
Afstand134,9 km
BusbedrijfDublin Coach, Bus Éireann
Je wilt met de bus van Waterford naar Dublin?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Waterford en Dublin en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Waterford naar Dublin zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Waterford en Dublin, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Waterford, alternatieve reisdoelen vanuit Dublin, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Waterford en Dublin.

De goedkoopste busverbinding van Waterford naar Dublin

Vandaag
vanaf 10,00 €
Morgen
vanaf 10,00 €
08-05
vanaf 10,00 €
09-05
vanaf 10,00 €
10-05
vanaf 10,00 €
11-05
vanaf 10,00 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Dublin Coach
    03:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    06:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Dublin Coach
    06:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    09:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Dublin Coach
    08:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    11:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Dublin Coach
    10:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    13:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Dublin Coach
    12:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    15:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Dublin Coach
    14:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    17:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Dublin Coach
    16:45
    Waterford - Institute of Technology
    Duur 2h 20m
    19:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    vanaf10,00 €
  • Bus Éireann
    05:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 25m
    07:25
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €
  • Bus Éireann
    06:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 15m
    08:15
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €
  • Bus Éireann
    07:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 30m
    09:30
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €
  • Bus Éireann
    09:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 30m
    11:30
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €
  • Bus Éireann
    10:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 15m
    12:15
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €
  • Bus Éireann
    11:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 30m
    13:30
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €
  • Bus Éireann
    13:00
    Waterford - Merchants Quay
    Duur 2h 30m
    15:30
    Dublin Busáras
    vanaf17,01 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Dublin naar Waterford

Bus van Waterford naar Dublin: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Waterford en het doel Dublin al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Dublin naar Waterford.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Waterford - Dublin laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Waterford naar Dublin.

Bus halteplaats in Waterford en Dublin

Stations
Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Simmonscourt Rd 13-17, Dublin (Ierland)
Bachelors Walk 26-32, Dublin (Ierland)
Blackrock , Dublin (Ierland)
L3020 , Dublin (Ierland)
Rock Rd , Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Burton Hall Road , Dublin (Ierland)
Broadstone , Dublin (Ierland)
Cardiff Lane 246, Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Crampton Quay 1-4, Dublin (Ierland)
Marine Rd 2-8, Dublin (Ierland)
Dalkey , Dublin (Ierland)
Dawson St , Dublin (Ierland)
D'Olier St 25-26 , Dublin (Ierland)
Donnybrook Rd , Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Drumcondra Road , Dublin (Ierland)
Drumcondra Road Upper 58-70, Dublin (Ierland)
Frascati Rd , Dublin (Ierland)
Stillorgan Rd , Dublin (Ierland)
Gilford Ave , Dublin (Ierland)
Grafton St 113-114, Dublin (Ierland)
Morehampton Rd , Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Sean Moore Rd , Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Kildare St, 31-32 , Dublin (Ierland)
Ulverton Rd 3, Dublin (Ierland)
Leeson St , Dublin (Ierland)
Leeson Street Lower 85, Dublin (Ierland)
Leeson Street Upper , Dublin (Ierland)
Leopardstown Rd , Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Merrion Rd , Dublin (Ierland)
Mespil Rd 79C, D04 F2V1 Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Suffolk St 2, D02 KX03 Dublin (Ierland)
Longford Terrace 2-12, Dublin (Ierland)
Morehampton Rd , Dublin (Ierland)
South Hill Avenue , Dublin (Ierland)
Stillorgan Rd , Dublin (Ierland)
Nassau Street , Dublin (Ierland)
Northumberland Rd 8-10, Dublin (Ierland)
O'Connell Street Upper 45, Dublin (Ierland)
Pearse S 45, Dublin (Ierland)
Pembroke Rd 85, Dublin (Ierland)
Dublin (Ierland)
Merrion Rd , Dublin (Ierland)
St Stephen's Green 53, Dublin (Ierland)
Blackthorne Avenue , Dublin (Ierland)
Sidney Parade Ave 75, Dublin (Ierland)
Dublin Rd , Dublin (Ierland)
Radisson Blu St. Helen's , Dublin (Ierland)
Glasthule Rd 62-76, Dublin (Ierland)
Merrion Rd , Dublin (Ierland)
Stillorgan Road 409, Dublin (Ierland)
Stillorgan Road , Dublin (Ierland)
Old Dublin Rd 1, Dublin (Ierland)
East Wall Road , Dublin (Ierland)
Stillorgan Rd 4, Dublin (Ierland)
College Street , Dublin (Ierland)
Harcourt Ln , Dublin (Ierland)
Amiens St , Dublin (Ierland)
St John's Rd W 8, D08 E2CV Dublin (Ierland)
Breakwater Rd S , Dublin (Ierland)

Een vergelijking van Waterford en Dublin

7,25 €
2,20 €
Waterford
Dublin
Een taxirit is in Waterford 70% duurder dan in Dublin.
2,55 €
0,61 €
Waterford
Dublin
Een buskaartje is in Waterford 77% duurder dan in Dublin.
4,00 €
1,32 €
Waterford
Dublin
Een groot glas bier is in Waterford 67% duurder dan in Dublin.
1,80 €
0,31 €
Waterford
Dublin
Een flesje water is in Waterford 83% duurder dan in Dublin.
5,50 €
4,17 €
Waterford
Dublin
Een hoofdgerecht is in Waterford 25% duurder dan in Dublin.

Busverbindingen van Waterford en van Dublin

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.