Bus van Dublin naar Cork

Bus Dublin Cork: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Dublin naar Cork

Goedkoopste busverbinding16,51 €
Snelste bus3h 45m
Vroegste bus06:20
Laatste bus18:20
Dagelijkse busverbindingen7 Ø
Afstand220,6 km
BusbedrijfBus Éireann, Dublin Coach
Je wilt met de bus van Dublin naar Cork?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Dublin en Cork en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Dublin naar Cork zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Dublin en Cork, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Dublin, alternatieve reisdoelen vanuit Cork, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Dublin en Cork.

De goedkoopste busverbinding van Dublin naar Cork

Vandaag
vanaf 16,51 €
Morgen
vanaf 16,51 €
08-05
vanaf 16,51 €
09-05
vanaf 16,51 €
10-05
vanaf 16,51 €
11-05
vanaf 16,51 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Bus Éireann
    08:00
    Dublin Busáras
    Duur 3h 45m
    11:45
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf16,51 €
  • Bus Éireann
    12:00
    Dublin Busáras
    Duur 3h 45m
    15:45
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf16,51 €
  • Bus Éireann
    14:00
    Dublin Busáras
    Duur 3h 45m
    17:45
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf16,51 €
  • Bus Éireann
    18:00
    Dublin Busáras
    Duur 3h 45m
    21:45
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf16,51 €
  • Dublin Coach
    06:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    10:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Dublin Coach
    08:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    12:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Dublin Coach
    10:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    14:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Dublin Coach
    12:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    16:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Dublin Coach
    14:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    18:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Dublin Coach
    16:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    20:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Dublin Coach
    18:20
    Dublin - Red Cow LUAS
    Duur 3h 55m
    22:15
    Cork - St Patrick's Quay
    vanaf20,00 €
  • Bus Éireann
    10:30
    Dublin Busáras
    Duur 4h 45m
    15:15
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf32,01 €
  • Bus Éireann
    13:45
    Dublin Busáras
    Duur 5h 30m
    19:15
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf32,01 €
  • Bus Éireann
    14:30
    Dublin Busáras
    Duur 4h 45m
    19:15
    Cork Parnell Place - Centraal busstation
    vanaf32,01 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Cork naar Dublin

Bus van Dublin naar Cork: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Dublin en het doel Cork al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Cork naar Dublin.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Dublin - Cork laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Dublin naar Cork.

Bus halteplaats in Dublin en Cork

Stations
Cork (Ierland)
Knockroe , Cork (Ierland)
Flats , Cork (Ierland)
Cork (Ierland)
Cork (Ierland)
R854 3-11, Cork (Ierland)
Parnell Pl 8, Cork (Ierland)

Een vergelijking van Dublin en Cork

2,20 €
5,55 €
Dublin
Cork
Een taxirit is in Dublin 61% goedkoper dan in Cork.
0,61 €
2,15 €
Dublin
Cork
Een buskaartje is in Dublin 72% goedkoper dan in Cork.
1,32 €
4,85 €
Dublin
Cork
Een groot glas bier is in Dublin 73% goedkoper dan in Cork.
0,31 €
1,50 €
Dublin
Cork
Een flesje water is in Dublin 80% goedkoper dan in Cork.
4,17 €
7,63 €
Dublin
Cork
Een hoofdgerecht is in Dublin 46% goedkoper dan in Cork.

Busverbindingen van Dublin en van Cork

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.