Bus van Bremen naar Groningen

Bus Bremen Groningen: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Bremen naar Groningen

Goedkoopste busverbinding11,99 €
Snelste bus2h 0m
Vroegste bus02:45
Laatste bus22:40
Dagelijkse busverbindingen9 Ø
Afstand149,9 km
BusbedrijfBlaBlaBus, FlixBus
Je wilt met de bus van Bremen naar Groningen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Bremen en Groningen en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Bremen naar Groningen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Bremen en Groningen, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Bremen, alternatieve reisdoelen vanuit Groningen, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Bremen en Groningen.

De goedkoopste busverbinding van Bremen naar Groningen

Vandaag
vanaf 11,99 €
Morgen
vanaf 11,99 €
15-08
vanaf 11,99 €
16-08
17-08
18-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    14:15
    Bremen - Busstation
    Duur 2h 45m
    17:00
    Groningen - Centraal station
    vanaf11,99 €
  • FlixBus
    08:45
    Bremen - Busstation
    Duur 3h 20m
    12:05
    Groningen - Centraal station
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    11:10
    Bremen - Busstation
    Duur 3h 20m
    14:30
    Groningen - Centraal station
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    13:20
    Bremen - Busstation
    Duur 3h 0m
    16:20
    Groningen - Centraal station
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    14:05
    Bremen - Busstation
    Duur 2h 50m
    16:55
    Groningen - Centraal station
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    14:50
    Bremen - Busstation
    Duur 2h 40m
    17:30
    Groningen - Centraal station
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    22:40
    Bremen - Busstation
    Duur 2h 15m
    00:55
    Groningen - Centraal station
    vanaf15,99 €
  • FlixBus
    02:45
    Bremen - Busstation
    Duur 2h 0m
    04:45
    Groningen - Centraal station
    vanaf19,99 €
  • FlixBus
    06:20
    Bremen - Busstation
    Duur 3h 10m
    09:30
    Groningen - Centraal station
    vanaf19,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Bremen naar Groningen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    05:53
    Bremen
    Duur 3h 4m
    08:57
    Groningen
    vanaf19,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:53
    Bremen
    Duur 3h 9m
    09:02
    Groningen
    vanaf19,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:53
    Bremen
    Duur 2h 32m
    08:25
    Groningen
    vanaf19,90 €
  • Deutsche Bahn
    05:53
    Bremen
    Duur 3h 12m
    09:05
    Groningen
    vanaf19,90 €

De goedkoopste carpool opties van Bremen naar Groningen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    13:30
    Bremen
    Duur 2h 0m
    15:30
    Groningen
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    14:30
    Bremen
    Duur 2h 0m
    16:30
    Groningen
    vanaf10,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Groningen naar Bremen

Bus van Bremen naar Groningen: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Bremen en het doel Groningen al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Groningen naar Bremen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Bremen - Groningen laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Bremen naar Groningen.

Bus halteplaats in Bremen en Groningen

Stations
Stationsweg 9, Groningen (Nederland)

Een vergelijking van Bremen en Groningen

4,50 €
4,99 €
Bremen
Groningen
Een taxirit is in Bremen 10% goedkoper dan in Groningen.
2,70 €
2,00 €
Bremen
Groningen
Een buskaartje is in Bremen 26% duurder dan in Groningen.
3,50 €
4,00 €
Bremen
Groningen
Een groot glas bier is in Bremen 13% goedkoper dan in Groningen.
0,49 €
0,87 €
Bremen
Groningen
Een flesje water is in Bremen 44% goedkoper dan in Groningen.
5,33 €
8,64 €
Bremen
Groningen
Een hoofdgerecht is in Bremen 39% goedkoper dan in Groningen.

Busverbindingen van Bremen en van Groningen

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.