Bus van Bournemouth naar Leicester en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Bournemouth naar Leicester op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Bournemouth naar Leicester

Goedkoopste busverbinding16,47 €
Snelste bus5h 20m
Vroegste bus02:15
Laatste bus20:45
Dagelijkse busverbindingen14 Ø
Afstand219,3 km
BusbedrijfNational Express

De goedkoopste busverbinding van Bournemouth naar Leicester

Vandaag
Morgen
12-08
13-08
14-08
15-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    04:35
    Bournemouth
    Duur 5h 20m
    09:55
    Leicester
    vanaf16,47 €
  • National Express
    04:35
    Bournemouth
    Duur 5h 30m
    10:05
    Leicester
    vanaf16,47 €
  • National Express
    04:58
    Bournemouth
    Duur 6h 17m
    11:15
    Leicester
    vanaf17,57 €
  • National Express
    04:55
    Bournemouth
    Duur 6h 20m
    11:15
    Leicester
    vanaf17,57 €
  • National Express
    04:50
    Bournemouth
    Duur 6h 25m
    11:15
    Leicester
    vanaf17,57 €
  • National Express
    05:02
    Bournemouth
    Duur 6h 13m
    11:15
    Leicester
    vanaf17,57 €
  • National Express
    02:15
    Bournemouth
    Duur 7h 40m
    09:55
    Leicester
    vanaf18,12 €
  • National Express
    08:15
    Bournemouth - Station
    Duur 7h 30m
    15:45
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf19,31 €
  • National Express
    10:15
    Bournemouth - Station
    Duur 7h 0m
    17:15
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf19,31 €
  • National Express
    12:30
    Bournemouth - Station
    Duur 8h 45m
    21:15
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf19,31 €
  • National Express
    20:45
    Bournemouth - Station
    Duur 6h 10m
    02:55
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf24,56 €
  • National Express
    06:20
    Bournemouth - Station
    Duur 7h 0m
    13:20
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf40,16 €
  • National Express
    08:40
    Bournemouth - Station
    Duur 6h 10m
    14:50
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf56,43 €
  • National Express
    12:00
    Bournemouth - Station
    Duur 6h 35m
    18:35
    Leicester St Margaret's - Busstation
    vanaf56,43 €

De goedkoopste carpool opties van Bournemouth naar Leicester

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Bournemouth
    Duur 4h 10m
    12:10
    Leicester
    vanaf14,38 €

De goedkoopste busverbinding van Leicester naar Bournemouth

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    15:35
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 7h 40m
    23:15
    Bournemouth - Station
    vanaf19,31 €
  • National Express
    08:05
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 6h 40m
    14:45
    Bournemouth - Station
    vanaf19,31 €
  • National Express
    09:35
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 7h 10m
    16:45
    Bournemouth - Station
    vanaf19,31 €
  • National Express
    11:05
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 8h 10m
    19:15
    Bournemouth - Station
    vanaf19,31 €
  • National Express
    16:50
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 6h 30m
    23:20
    Bournemouth - Station
    vanaf22,35 €
  • National Express
    08:05
    Leicester
    Duur 7h 10m
    15:15
    Bournemouth
    vanaf29,44 €
  • National Express
    15:35
    Leicester
    Duur 8h 10m
    23:45
    Bournemouth
    vanaf29,44 €
  • National Express
    03:25
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 6h 25m
    09:50
    Bournemouth - Station
    vanaf32,53 €
  • National Express
    17:50
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 7h 0m
    00:50
    Bournemouth - Station
    vanaf34,19 €
  • National Express
    15:50
    Leicester St Margaret's - Busstation
    Duur 5h 55m
    21:45
    Bournemouth - Station
    vanaf56,43 €

De goedkoopste carpool opties van Leicester naar Bournemouth

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    20:00
    Leicester
    Duur 4h 10m
    00:10
    Bournemouth
    vanaf19,92 €
Je wilt met de bus van Bournemouth naar Leicester of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Bournemouth en Leicester en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Leicester naar Bournemouth zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Bournemouth en Leicester, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Leicester, alternatieve reisdoelen vanuit Bournemouth, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Bournemouth en Leicester.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Bournemouth en het doel Leicester al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Leicester naar Bournemouth, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Leicester naar Bournemouth.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Bournemouth - Leicester laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Bournemouth naar Leicester.

Bus halteplaats in Bournemouth en Leicester

Stations
Narborough Rd , LE3 2FU Leicester (Verenigd Koninkrijk)
London Rd , LE2 0QB Leicester (Verenigd Koninkrijk)
Everard Way 7, Leicester (Verenigd Koninkrijk)
Gravel St 77, Leicester (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Bournemouth en Leicester

4,74 €
4,90 €
Bournemouth
Leicester
Een taxirit is in Bournemouth 4% goedkoper dan in Leicester.
2,77 €
2,77 €
Bournemouth
Leicester
Een buskaartje is in Bournemouth 0% duurder dan in Leicester.
3,43 €
3,87 €
Bournemouth
Leicester
Een groot glas bier is in Bournemouth 12% goedkoper dan in Leicester.
1,36 €
1,57 €
Bournemouth
Leicester
Een flesje water is in Bournemouth 14% goedkoper dan in Leicester.
5,16 €
8,63 €
Bournemouth
Leicester
Een hoofdgerecht is in Bournemouth 41% goedkoper dan in Leicester.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.