Bus van Badajoz naar Sevilla en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Badajoz naar Sevilla op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Badajoz naar Sevilla

Goedkoopste busverbinding6,80 €
Snelste bus1h 35m
Vroegste bus06:15
Laatste bus15:30
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand185,8 km
BusbedrijfLEDA, ALSA, Basebus, FlixBus

De goedkoopste busverbinding van Badajoz naar Sevilla

Vandaag
vanaf 12,28 €
Morgen
vanaf 12,28 €
12-08
vanaf 12,28 €
13-08
vanaf 12,28 €
14-08
vanaf 12,28 €
15-08
vanaf 12,28 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • LEDA
    07:55
    Badajoz - Busstation
    Duur 1h 35m
    09:30
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf6,80 €
  • LEDA
    11:10
    Badajoz - Busstation
    Duur 1h 40m
    12:50
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf6,80 €
  • LEDA
    11:10
    Badajoz - Busstation
    Duur 2h 0m
    13:10
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf6,80 €
  • LEDA
    15:10
    Badajoz - Busstation
    Duur 1h 40m
    16:50
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf6,80 €
  • ALSA
    13:30
    Badajoz - Busstation
    Duur 2h 10m
    15:40
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf8,80 €
  • Basebus
    06:15
    Badajoz - Busstation
    Duur 3h 20m
    09:35
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf12,28 €
  • Basebus
    15:30
    Badajoz - Busstation
    Duur 3h 21m
    18:51
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf12,28 €
  • FlixBus
    10:00
    Badajoz - Busstation
    Duur 2h 18m
    12:18
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf12,46 €
  • FlixBus
    06:15
    Badajoz - Busstation
    Duur 3h 2m
    09:17
    Sevilla Plaza de Armas
    vanaf12,46 €

De goedkoopste carpool opties van Badajoz naar Sevilla

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Badajoz
    Duur 2h 40m
    12:40
    Sevilla
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    17:10
    Badajoz
    Duur 2h 40m
    19:50
    Sevilla
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    19:00
    Badajoz
    Duur 2h 30m
    21:30
    Sevilla
    vanaf9,00 €
  • BlaBlaCar
    14:10
    Badajoz
    Duur 2h 40m
    16:50
    Sevilla
    vanaf9,00 €

De goedkoopste busverbinding van Sevilla naar Badajoz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • ALSA
    07:40
    Sevilla Plaza de Armas
    Duur 2h 15m
    09:55
    Badajoz - Busstation
    vanaf8,80 €
  • Basebus
    15:36
    Sevilla Plaza de Armas
    Duur 3h 9m
    18:45
    Badajoz - Busstation
    vanaf12,28 €
  • FlixBus
    12:50
    Sevilla Plaza de Armas
    Duur 2h 18m
    15:08
    Badajoz - Busstation
    vanaf12,46 €
  • FlixBus
    15:30
    Sevilla Plaza de Armas
    Duur 3h 25m
    18:55
    Badajoz - Busstation
    vanaf12,46 €
  • LEDA
    16:00
    Sevilla Plaza de Armas
    Duur 2h 55m
    18:55
    Badajoz - Busstation
    vanaf13,44 €

De goedkoopste treinverbinding van Sevilla naar Badajoz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Renfe
    17:33
    Sevilla
    Duur 2h 51m
    20:24
    Badajoz
    vanaf15,30 €
  • Renfe
    17:12
    Sevilla
    Duur 3h 12m
    20:24
    Badajoz
    vanaf18,75 €
  • Renfe
    17:33
    Sevilla
    Duur 3h 14m
    20:47
    Badajoz
    vanaf18,75 €
  • Renfe
    17:12
    Sevilla
    Duur 3h 35m
    20:47
    Badajoz
    vanaf20,45 €

De goedkoopste carpool opties van Sevilla naar Badajoz

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    13:50
    Sevilla
    Duur 2h 40m
    16:30
    Badajoz
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    00:50
    Sevilla
    Duur 2h 40m
    03:30
    Badajoz
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    12:00
    Sevilla
    Duur 2h 30m
    14:30
    Badajoz
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    15:00
    Sevilla
    Duur 2h 50m
    17:50
    Badajoz
    vanaf10,00 €
Je wilt met de bus van Badajoz naar Sevilla of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Badajoz en Sevilla en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Sevilla naar Badajoz zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Badajoz en Sevilla, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Sevilla, alternatieve reisdoelen vanuit Badajoz, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Badajoz en Sevilla.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Badajoz en het doel Sevilla al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Sevilla naar Badajoz, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Sevilla naar Badajoz.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Badajoz - Sevilla laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Badajoz naar Sevilla.

Bus halteplaats in Badajoz en Sevilla

Stations
Sevilla (Spanje)
SE-005 , 41703 Sevilla (Spanje)
Ctra. Nacional 630 , 41900 Sevilla (Spanje)
Demetrio de los Ríos , 41003 Sevilla (Spanje)
Av. de Kansas City , 41007 Sevilla (Spanje)
Recogida por tu hotel o un lugar cercano de Sevilla , 41002 Sevilla (Spanje)
Avd. Cristo de la Expiración 7, 41001 Sevilla (Spanje)
Calle Manuel Vázquez Sagastizabal , 41001 Sevilla (Spanje)

Een vergelijking van Badajoz en Sevilla

4,50 €
4,07 €
Badajoz
Sevilla
Een taxirit is in Badajoz 10% duurder dan in Sevilla.
1,00 €
1,40 €
Badajoz
Sevilla
Een buskaartje is in Badajoz 29% goedkoper dan in Sevilla.
2,00 €
1,50 €
Badajoz
Sevilla
Een groot glas bier is in Badajoz 25% duurder dan in Sevilla.
0,34 €
0,49 €
Badajoz
Sevilla
Een flesje water is in Badajoz 31% goedkoper dan in Sevilla.
7,00 €
9,00 €
Badajoz
Sevilla
Een hoofdgerecht is in Badajoz 23% goedkoper dan in Sevilla.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.