Bus van Antwerpen naar Essen en weer terug

Op CheckMyBus, de zoekmachine voor busreizen, vind je snel en direct de voordeligste busmaatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.679.007 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Antwerpen naar Essen

Goedkoopste busverbinding9,90 €
Snelste bus3h 55m
Vroegste bus03:25
Laatste bus22:00
Dagelijkse busverbindingen9 Ø
Afstand183,1 km
BusbedrijfIC Bus, FlixBus, Eurolines Germany

De goedkoopste busverbinding van Antwerpen naar Essen

Vandaag
Morgen
15-07
16-07
17-07
18-07

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • IC Bus
    05:30
    Antwerpen
    Duur 3h 55m
    09:25
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf9,90 €
  • FlixBus
    03:25
    Antwerpen
    Duur 9h 10m
    12:35
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf18,98 €
  • FlixBus
    18:30
    Antwerpen
    Duur 6h 30m
    01:00
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf18,98 €
  • FlixBus
    22:00
    Antwerpen
    Duur 6h 5m
    04:05
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf18,98 €
  • FlixBus
    12:05
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    Duur 6h 25m
    18:30
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf19,98 €
  • FlixBus
    10:35
    Antwerpen
    Duur 5h 30m
    16:05
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf19,98 €
  • FlixBus
    10:45
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    Duur 7h 45m
    18:30
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf20,98 €
  • FlixBus
    17:55
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    Duur 7h 5m
    01:00
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf25,98 €
  • Eurolines Germany
    17:45
    Antwerpen - Van Stralenstraat
    Duur 15h 30m
    09:15
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    vanaf52,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Antwerpen naar Essen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    17:37
    Antwerpen
    Duur 4h 50m
    22:27
    Essen
    vanaf37,90 €
  • Deutsche Bahn
    17:32
    Antwerpen
    Duur 4h 55m
    22:27
    Essen
    vanaf37,90 €
  • Deutsche Bahn
    17:13
    Antwerpen
    Duur 5h 15m
    22:28
    Essen
    vanaf37,90 €
  • Deutsche Bahn
    17:02
    Antwerpen
    Duur 5h 25m
    22:27
    Essen
    vanaf37,90 €

De goedkoopste carpool opties van Antwerpen naar Essen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    22:50
    Antwerpen
    Duur 2h 30m
    01:20
    Essen
    vanaf12,00 €

De goedkoopste busverbinding van Essen naar Antwerpen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    21:10
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 3h 35m
    00:45
    Antwerpen
    vanaf13,99 €
  • IC Bus
    20:55
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 3h 55m
    00:50
    Antwerpen
    vanaf19,90 €
  • FlixBus
    04:35
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 7h 30m
    12:05
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf22,98 €
  • FlixBus
    12:35
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 6h 45m
    19:20
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf25,98 €
  • FlixBus
    12:35
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 5h 55m
    18:30
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf26,98 €
  • FlixBus
    03:10
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 8h 50m
    12:00
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf31,98 €
  • FlixBus
    03:10
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 9h 10m
    12:20
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf31,98 €
  • FlixBus
    09:15
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 6h 15m
    15:30
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf36,98 €
  • FlixBus
    12:45
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 8h 50m
    21:35
    Antwerpen - Hotel Crowne Plaza
    vanaf36,98 €
  • Eurolines Germany
    19:55
    Essen - Centraal station (Freiheit)
    Duur 14h 25m
    10:20
    Antwerpen - Van Stralenstraat
    vanaf57,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Essen naar Antwerpen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    08:03
    Essen
    Duur 3h 56m
    11:59
    Antwerpen
    vanaf37,90 €
  • Deutsche Bahn
    07:46
    Essen
    Duur 4h 13m
    11:59
    Antwerpen
    vanaf37,90 €
  • Deutsche Bahn
    06:03
    Essen
    Duur 3h 56m
    09:59
    Antwerpen
    vanaf37,90 €
  • Deutsche Bahn
    08:24
    Essen
    Duur 4h 23m
    12:47
    Antwerpen
    vanaf37,90 €

De goedkoopste carpool opties van Essen naar Antwerpen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Essen
    Duur 3h 10m
    12:10
    Antwerpen
    vanaf14,00 €
Je wilt met de bus van Antwerpen naar Essen of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Antwerpen en Essen en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Essen naar Antwerpen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Antwerpen en Essen, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Essen, alternatieve reisdoelen vanuit Antwerpen, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Antwerpen en Essen.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Antwerpen en het doel Essen al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Essen naar Antwerpen, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Essen naar Antwerpen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Antwerpen - Essen laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Antwerpen naar Essen.

Bus halteplaats in Antwerpen en Essen

Stations
Freiheit , 45127 Essen (Duitsland)
Am Grugapark , 45131 Essen (Duitsland)
Am Porschepl. , 45127 Essen (Duitsland)

Een vergelijking van Antwerpen en Essen

5,75 €
4,90 €
Antwerpen
Essen
Een taxirit is in Antwerpen 15% duurder dan in Essen.
3,00 €
2,60 €
Antwerpen
Essen
Een buskaartje is in Antwerpen 14% duurder dan in Essen.
3,55 €
4,00 €
Antwerpen
Essen
Een groot glas bier is in Antwerpen 12% goedkoper dan in Essen.
0,98 €
0,37 €
Antwerpen
Essen
Een flesje water is in Antwerpen 63% duurder dan in Essen.
15,06 €
5,33 €
Antwerpen
Essen
Een hoofdgerecht is in Antwerpen 65% duurder dan in Essen.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.