✈ Bus van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi (CRL)

Bus Antwerpen Luchthaven Brüssel Charleroi: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi (CRL)

Goedkoopste busverbinding29,99 €
Snelste bus1h 0m
Vroegste bus00:00
Laatste bus13:00
Dagelijkse busverbindingen14 Ø
Afstand84,1 km
Busbedrijfdoor2gate by Flibco
Je wilt met de bus van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Antwerpen en Luchthaven Brüssel Charleroi en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Antwerpen en op Luchthaven Brüssel Charleroi, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Antwerpen, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Brüssel Charleroi.

De goedkoopste busverbinding van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi

Vandaag
Morgen
08-05
09-05
10-05
11-05

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • door2gate by Flibco
    00:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    01:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    01:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    02:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    02:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    03:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    03:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    04:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    04:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    05:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    05:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    06:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    06:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    07:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    07:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    08:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    08:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    09:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    09:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    10:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    10:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    11:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    11:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    12:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    12:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    13:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €
  • door2gate by Flibco
    13:00
    Antwerpen
    Duur 1h 0m
    14:00
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf29,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • SNCB
    06:14
    Antwerpen
    Duur 1h 26m
    07:40
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf16,00 €
  • SNCB
    07:14
    Antwerpen
    Duur 1h 26m
    08:40
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf16,00 €
  • SNCB
    08:14
    Antwerpen
    Duur 1h 26m
    09:40
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf16,00 €
  • SNCB
    09:14
    Antwerpen
    Duur 1h 26m
    10:40
    Luchthaven Brüssel Charleroi
    vanaf16,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Luchthaven Brüssel Charleroi naar Antwerpen

Bus van Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi: meer informatie

Je wilt liever zoeken?
In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Antwerpen en het doel Luchthaven Brüssel Charleroi al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Brüssel Charleroi naar Antwerpen terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Antwerpen naar Luchthaven Brüssel Charleroi laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Antwerpen en Luchthaven Brüssel Charleroi

Stations
Rue des Frères Wright 9, 6041 Luchthaven Brüssel Charleroi (België)

Busverbindingen van Antwerpen en van Luchthaven Brüssel Charleroi

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.