De beste busprijzen van 5000+ bedrijven!

Bus van Antwerpen naar Eindhoven vanaf 4 €

Vergelijk 1 busaanbieders en vind de beste prijs met CheckMyBus
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Antwerpen naar Eindhoven

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Antwerpen naar Eindhoven van verschillende busoperators zoals FlixBus voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 5 €
morgen
vanaf 5 €
vrijdag
vanaf 5 €
zaterdag
vanaf 4 €
zondag
vanaf 5 €
maandag
vanaf 5 €
dinsdag
vanaf 4 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 20m
    10:50
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    12:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 25m
    16:10
    Antwerpen
    Centraal busstation
    17:35
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    16:20
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    17:35
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 30m
    08:40
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 20m
    10:50
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    12:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 25m
    16:10
    Antwerpen
    Centraal busstation
    17:35
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 30m
    08:40
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    13:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    14:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    17:10
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    18:25
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 30m
    08:40
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 5m
    09:10
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    10:15
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 20m
    10:50
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    12:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 30m
    08:40
    Antwerpen
    Berchem Treinstation
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 20m
    10:50
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    12:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 15m
    13:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    14:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 5m
    09:10
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    10:15
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 25m
    16:10
    Antwerpen
    Centraal busstation
    17:35
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €
  • FlixBus
    1h 15m
    16:20
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    17:35
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    5 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    1h 15m
    07:40
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    08:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 5m
    09:10
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    10:15
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 20m
    10:50
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    12:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    12:30
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • FlixBus
    1h 15m
    16:20
    Antwerpen
    Van Stralenstraat
    17:35
    Eindhoven
    Zernikestraat Busstation
    FlixBus
    Economy
    4 €

Frequentie van busverbindingen tussen Antwerpen en Eindhoven

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Antwerpen en Eindhoven zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 11 dagelijkse bussen van Antwerpen naar Eindhoven. woensdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 8 dagelijkse bussen tussen Antwerpen en Eindhoven.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 35 bussen van Antwerpen naar Eindhoven, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Antwerpen en Eindhoven, met 15 biedt.

Feiten over bussen van Antwerpen naar Eindhoven

Vergelijk alle providers zoals FlixBus die 10 keer per dag met de bus reizen van Antwerpen naar Eindhoven met één klik! Boek je busticket van Antwerpen naar Eindhoven vanaf 4 €!

Goedkoopste busverbinding 4 €
Snelste bus 1h 5m
Vroegste bus 07:40
Laatste bus 21:50
Dagelijkse busverbindingen 10 Ø
Afstand 78,2 km
Busbedrijf FlixBus

Goedkoopste busverbindingen van Antwerpen naar Eindhoven

Elke dag, 10 bussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Antwerpen voor Eindhoven: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 12-06-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 10-06
dinsdag 11-06
woensdag 12-06
5 €
donderdag 13-06
5 €
vrijdag 14-06
5 €
zaterdag 15-06
4 €
zondag 16-06
5 €
maandag 17-06
5 €
dinsdag 18-06
4 €
woensdag 19-06
donderdag 20-06
4 €
vrijdag 21-06
5 €
zaterdag 22-06
4 €
zondag 23-06
4 €
maandag 24-06
4 €
dinsdag 25-06
4 €
woensdag 26-06
4 €
donderdag 27-06
vrijdag 28-06
5 €
zaterdag 29-06
5 €
zondag 30-06
9 €
maandag 01-07
5 €
dinsdag 02-07
4 €
woensdag 03-07
4 €
donderdag 04-07
4 €
vrijdag 05-07
6 €
zaterdag 06-07
8 €
zondag 07-07

De goedkoopste reistijd van Antwerpen naar Eindhoven

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Antwerpen naar Eindhoven, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 4 € is dinsdag de goedkoopste dag voor een bus van Antwerpen naar Eindhoven. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 5 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Antwerpen naar Eindhoven, met 4 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 4 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Antwerpen naar Eindhoven

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Antwerpen naar Eindhoven van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Antwerpen naar Eindhoven, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Antwerpen naar Eindhoven zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Antwerpen naar Eindhoven

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Antwerpen en Eindhoven van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Antwerpen en Eindhoven

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Antwerpen en Eindhoven.

Service en Comfort op de bus van Antwerpen naar Eindhoven

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Antwerpen naar Eindhoven? Of welke busmaatschappijen op de route Antwerpen naar Eindhoven rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Antwerpen naar Eindhoven bus

Hoeveel kost een busreis Antwerpen - Eindhoven?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 4 € en duurt 1h 15m om Eindhoven te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Antwerpen naar Eindhoven te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 4 € en 20 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Eindhoven krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Antwerpen naar Eindhoven?

Dagelijks rijden er ongeveer 10 bussen op de route Antwerpen - Eindhoven. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Antwerpen naar Eindhoven?

De snelste bus van Antwerpen naar Eindhoven wordt aangeboden door FlixBus en duurt 1h 5m. Bustickets voor deze verbinding kosten 4 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Antwerpen naar Eindhoven?

De vroegste bus die in Eindhoven aankomt vanaf Antwerpen vertrekt om 07:40. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Antwerpen naar Eindhoven?

De laatste bus van Antwerpen naar Eindhoven vertrekt om 21:50. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Antwerpen - Eindhoven?

Reizigers kunnen per bus van Antwerpen naar Eindhoven met FlixBus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Antwerpen en Eindhoven?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Antwerpen en Eindhoven bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: FlixBus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Antwerpen naar Eindhoven?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Antwerpen - Eindhoven. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Antwerpen - Eindhoven?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Antwerpen naar Eindhoven op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Antwerpen naar Eindhoven

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Antwerpen naar Eindhoven

Goedkoop carpoolen van Antwerpen naar Eindhoven

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Antwerpen naar Eindhoven voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    17:00
    Antwerpen
    18:00
    Eindhoven
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 6 €
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    15:40
    Antwerpen
    16:40
    Eindhoven
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 8 €

Meer busroutes van Antwerpen en Eindhoven

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Antwerpen en vanaf Eindhoven. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.