Bus van Luchthaven Alicante/Elche (ALC) naar San Pedro del Pinatar

Bus San Pedro del Pinatar naar Luchthaven Alicante/Elche: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar van verschillende busoperators zoals BAM voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 6 €
morgen
vanaf 6 €
donderdag
vanaf 6 €
vrijdag
vanaf 6 €
zaterdag
vanaf 6 €
zondag
vanaf 6 €
maandag
vanaf 6 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    09:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    10:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    09:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    10:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    07:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    12:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    13:55
    San Pedro del Pinatar
    BAM
    Economy
    6 €
  • BAM
    1h 40m
    17:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    18:55
    San Pedro del Pinatar
    Busstation
    BAM
    Economy
    6 €

Frequentie van busverbindingen tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 6 dagelijkse bussen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar. zondag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 4 dagelijkse bussen tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 26 bussen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar, terwijl Ochtend de minste verbindingen ziet tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar, met 14 biedt.

Feiten over bussen van Luchthaven Alicante/Elche (ALC) naar San Pedro del Pinatar

Vergelijk alle providers zoals BAM die 5 keer per dag met de bus reizen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar met één klik! Boek je busticket van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar vanaf 6 €!

Goedkoopste busverbinding 6 €
Snelste bus 1h 40m
Vroegste bus 07:15
Laatste bus 17:15
Dagelijkse busverbindingen 5 Ø
Afstand 54,0 km
Busbedrijf BAM

Goedkoopste busverbindingen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Elke dag, 5 pendelbussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Luchthaven Alicante/Elche voor San Pedro del Pinatar: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 16-04-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-04
dinsdag 16-04
6 €
woensdag 17-04
6 €
donderdag 18-04
6 €
vrijdag 19-04
6 €
zaterdag 20-04
6 €
zondag 21-04
6 €
maandag 22-04
6 €
dinsdag 23-04
6 €
woensdag 24-04
6 €
donderdag 25-04
6 €
vrijdag 26-04
6 €
zaterdag 27-04
6 €
zondag 28-04
6 €
maandag 29-04
6 €
dinsdag 30-04
6 €
woensdag 01-05
6 €
donderdag 02-05
6 €
vrijdag 03-05
6 €
zaterdag 04-05
6 €
zondag 05-05
6 €
maandag 06-05
6 €
dinsdag 07-05
6 €
woensdag 08-05
6 €
donderdag 09-05
6 €
vrijdag 10-05
6 €
zaterdag 11-05
6 €
zondag 12-05

De goedkoopste reistijd van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 6 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 6 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar, met 6 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 6 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar.

Service en Comfort op de bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar? Of welke busmaatschappijen op de route Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar bus

Hoeveel kost een busreis Luchthaven Alicante/Elche - San Pedro del Pinatar?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 6 € en duurt 1h 40m om San Pedro del Pinatar te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 6 € en 6 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar San Pedro del Pinatar krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar?

Dagelijks rijden er ongeveer 5 bussen op de route Luchthaven Alicante/Elche - San Pedro del Pinatar. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar?

De snelste bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar wordt aangeboden door BAM en duurt 1h 40m. Bustickets voor deze verbinding kosten 6 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar?

De vroegste bus die in San Pedro del Pinatar aankomt vanaf Luchthaven Alicante/Elche vertrekt om 07:15. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar?

De laatste bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar vertrekt om 17:15. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Luchthaven Alicante/Elche - San Pedro del Pinatar?

Reizigers kunnen per bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar met BAM. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: BAM.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Luchthaven Alicante/Elche - San Pedro del Pinatar. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Luchthaven Alicante/Elche - San Pedro del Pinatar?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Goedkoop carpoolen van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Luchthaven Alicante/Elche naar San Pedro del Pinatar voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    07:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    08:10
    San Pedro del Pinatar
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 6 €

Meer busroutes van Luchthaven Alicante/Elche en San Pedro del Pinatar

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Luchthaven Alicante/Elche en vanaf San Pedro del Pinatar. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.