✈ Bus van Luchthaven Alicante/Elche (ALC) naar L'Albir

Bus Luchthaven Alicante/Elche L'Albir: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Luchthaven Alicante/Elche (ALC) naar L'Albir

Goedkoopste busverbinding6,79 €
Snelste bus0h 40m
Vroegste bus04:30
Laatste bus18:00
Dagelijkse busverbindingen5 Ø
Afstand53,2 km
BusbedrijfALSA, Flybus
Je wilt met de bus van Luchthaven Alicante/Elche naar L'Albir?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Alicante/Elche en L'Albir en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Alicante/Elche naar L'Albir zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Alicante/Elche en op L'Albir, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Alicante/Elche, en alternatieve reisdoelen vanuit L'Albir.

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Alicante/Elche naar L'Albir

Vandaag
vanaf 22,76 €
Morgen
vanaf 22,76 €
22-01
vanaf 6,79 €
23-01
vanaf 22,76 €
24-01
vanaf 22,76 €
25-01
vanaf 22,76 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • ALSA
    04:30
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 45m
    05:15
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • ALSA
    06:30
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 1h 0m
    07:30
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • ALSA
    06:30
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 40m
    07:10
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • ALSA
    06:30
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 50m
    07:20
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • ALSA
    09:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 1h 5m
    10:05
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • ALSA
    09:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 45m
    09:45
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • ALSA
    09:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 55m
    09:55
    L'Albir
    vanaf6,79 €
  • Flybus
    09:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    09:41
    Albir
    vanaf22,76 €
  • Flybus
    11:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    11:41
    Albir
    vanaf22,76 €
  • Flybus
    12:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    12:41
    Albir
    vanaf22,76 €
  • Flybus
    15:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    15:41
    Albir
    vanaf22,76 €
  • Flybus
    16:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    16:41
    Albir
    vanaf22,76 €
  • Flybus
    17:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    17:41
    Albir
    vanaf22,76 €
  • Flybus
    18:00
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 41m
    18:41
    Albir
    vanaf22,76 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Alicante/Elche naar L'Albir

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    13:05
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 0h 50m
    13:55
    L'Albir
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    17:40
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 1h 0m
    18:40
    L'Albir
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    06:50
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 1h 0m
    07:50
    L'Albir
    vanaf5,00 €
  • BlaBlaCar
    07:50
    Luchthaven Alicante/Elche
    Duur 1h 20m
    09:10
    L'Albir
    vanaf5,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van L'Albir naar Luchthaven Alicante/Elche

Bus van Luchthaven Alicante/Elche naar L'Albir: meer informatie

Je wilt liever zoeken?
In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Alicante/Elche en het doel L'Albir al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit L'Albir naar Luchthaven Alicante/Elche terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Alicante/Elche naar L'Albir laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Alicante/Elche en L'Albir

Stations
Av de l'Albir 39, 03581 L'Albir (Spanje)

Busverbindingen van Luchthaven Alicante/Elche en van L'Albir

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.