Bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche (ALC)

Bus Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Feiten over bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche (ALC)

Vergelijk alle providers zoals ALSA en Flybus die 68 keer per dag met de bus reizen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche met één klik! Boek je busticket van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche vanaf 8 €!

Goedkoopste busverbinding 8 €
Snelste bus 0h 28m
Vroegste bus 06:00
Laatste bus 20:10
Dagelijkse busverbindingen 68 Ø
Afstand 47,6 km
Busbedrijf ALSA en Flybus

Goedkoopste busverbindingen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Elke dag, 68 pendelbussen van 2 busmaatschappijen vertrekken Benidorm voor Luchthaven Alicante/Elche: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 29-02-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 26-02
dinsdag 27-02
woensdag 28-02
donderdag 29-02
8 €
vrijdag 01-03
10 €
zaterdag 02-03
10 €
zondag 03-03
8 €
maandag 04-03
8 €
dinsdag 05-03
8 €
woensdag 06-03
8 €
donderdag 07-03
10 €
vrijdag 08-03
8 €
zaterdag 09-03
8 €
zondag 10-03
8 €
maandag 11-03
8 €
dinsdag 12-03
8 €
woensdag 13-03
8 €
donderdag 14-03
10 €
vrijdag 15-03
10 €
zaterdag 16-03
8 €
zondag 17-03
8 €
maandag 18-03
8 €
dinsdag 19-03
8 €
woensdag 20-03
10 €
donderdag 21-03
10 €
vrijdag 22-03
8 €
zaterdag 23-03
10 €
zondag 24-03

De goedkoopste reistijd van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 8 € is dinsdag de goedkoopste dag voor een bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 8 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche, met 8 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 8 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche zijn ook leger.

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche van verschillende busoperators zoals ALSA of Flybus voor de komende dagen.
  • ALSA
    0h 55m
    06:00
    Benidorm
    Centraal Busstation
    06:55
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    ALSA
    Economy
    vanaf 8 €
  • Flybus
    0h 40m
    08:00
    Benidorm
    Centraal Busstation
    08:40
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Flybus
    Economy
    vanaf 8 €
  • Flybus
    0h 40m
    08:00
    Benidorm
    Centraal Busstation
    08:40
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Flybus
    Economy
    vanaf 9 €
  • ALSA
    0h 55m
    06:00
    Benidorm
    Av. de Europa
    06:55
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    ALSA
    Economy
    vanaf 10 €
  • Flybus
    0h 28m
    15:00
    Benidorm
    Centraal Busstation
    15:28
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Flybus
    Economy
    vanaf 18 €
  • Flybus
    0h 28m
    08:00
    Benidorm
    Centraal Busstation
    08:28
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Flybus
    Economy
    vanaf 19 €
  • Flybus
    0h 28m
    08:00
    Benidorm
    Centraal Busstation
    08:28
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Flybus
    Economy
    vanaf 20 €

Andere busmaatschappijen die gewoonlijk beschikbaar zijn voor de Benidorm - Luchthaven Alicante/Elche route

Busdienstregelingen veranderen voortdurend. De volgende aanbiedingen zijn niet meer beschikbaar voor bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche, maar kunnen in de toekomst terugkomen. Houd ze in de gaten!

  • Beniconnect
    1h 10m
    23:00
    Benidorm
    Benimar
    00:10
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Beniconnect
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 12-09-2023
    vanaf 14 €

Frequentie van busverbindingen tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 76 dagelijkse bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche. zondag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 42 dagelijkse bussen tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 206 bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche, met 83 biedt.

De populairste busmaatschappijen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche.

Service en Comfort op de bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche? Of welke busmaatschappijen op de route Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche bus

Hoeveel kost een busreis Benidorm - Luchthaven Alicante/Elche?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 8 € en duurt 0h 40m om Luchthaven Alicante/Elche te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 2 operators met verschillende ticketprijzen tussen 8 € en 20 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Alicante/Elche krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche?

Dagelijks rijden er ongeveer 68 bussen op de route Benidorm - Luchthaven Alicante/Elche. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche?

De snelste bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche wordt aangeboden door Flybus en duurt 0h 28m. Bustickets voor deze verbinding kosten 20 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche?

De vroegste bus die in Luchthaven Alicante/Elche aankomt vanaf Benidorm vertrekt om 06:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche?

De laatste bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche vertrekt om 20:10. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Benidorm - Luchthaven Alicante/Elche?

Reizigers kunnen per bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche met ALSA en Flybus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: ALSA en Flybus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Benidorm - Luchthaven Alicante/Elche. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Benidorm - Luchthaven Alicante/Elche?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Goedkoop carpoolen van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Benidorm naar Luchthaven Alicante/Elche voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    0h 26m
    09:30
    Benidorm
    09:56
    Luchthaven Alicante/Elche
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 3 €
  • BlaBlaCar
    0h 38m
    02:40
    Benidorm
    03:18
    Luchthaven Alicante/Elche
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 4 €
  • BlaBlaCar
    0h 55m
    08:20
    Benidorm
    09:15
    Luchthaven Alicante/Elche
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 6 €
  • Autocares Grupo Benidorm
    0h 40m
    02:30
    Benidorm
    Centraal Busstation
    03:10
    Luchthaven Alicante/Elche
    Luchthaven Alicante/Elche
    Autocares Grupo Benidorm
    Premium Economy
    vanaf 101 €

Meer busroutes van Benidorm en Luchthaven Alicante/Elche

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Benidorm en vanaf Luchthaven Alicante/Elche. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.