Bus van Warschau naar Minsk

Bussen van Warschau naar Minsk: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Warschau naar Minsk

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Warschau naar Minsk van verschillende busoperators zoals ECOLINES, Local Carrier of Biacomex voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 30 €
morgen
vanaf 30 €
donderdag
vanaf 40 €
vrijdag
vanaf 30 €
zaterdag
vanaf 30 €
zondag
vanaf 30 €
maandag
vanaf 30 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    9h 40m
    21:50
    Warschau
    07:30
    Minsk
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • SODO Visit Tour
    10h 50m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    05:45
    Minsk
    Avtovokzal Vostochnyi
    SODO Visit Tour
    Economy
    40 €
  • Visit-Tour
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Visit-Tour
    Economy
    46 €
  • Eurolines Polska
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Eurolines Polska
    Economy
    46 €
  • ECOLINES
    21h 0m
    06:15
    Warschau
    Ochota
    03:15
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    60 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    9h 40m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    07:30
    Minsk
    Centraal busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    11h 45m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Biacomex
    13h 10m
    20:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    09:10
    Minsk
    Centraal busstation
    Biacomex
    Economy
    44 €
  • Visit-Tour
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Visit-Tour
    Economy
    46 €
  • Eurolines Polska
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Eurolines Polska
    Economy
    46 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Openline
    11h 35m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    06:30
    Minsk
    Avtovokzal Vostochnyi
    Openline
    Economy
    40 €
  • Local Carrier
    10h 0m
    16:00
    Warschau
    02:00
    Minsk
    Local Carrier
    Economy
    43 €
  • Biacomex
    12h 5m
    16:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    04:35
    Minsk
    Centraal busstation
    Biacomex
    Economy
    54 €
  • Sindbad
    11h 30m
    07:30
    Warschau
    19:00
    Minsk
    Sindbad
    Economy
    56 €
  • ECOLINES
    16h 50m
    06:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    23:05
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    60 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    10h 40m
    23:50
    Warschau
    Centraal station
    10:30
    Minsk
    Centraal Station
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    10h 55m
    22:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    08:55
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Local Carrier
    10h 30m
    16:55
    Warschau
    03:25
    Minsk
    Local Carrier
    Economy
    43 €
  • Biacomex
    13h 10m
    20:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    09:10
    Minsk
    Centraal busstation
    Biacomex
    Economy
    44 €
  • Openline
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    06:20
    Minsk
    Babrujskaja
    Openline
    Economy
    46 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    9h 40m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    07:30
    Minsk
    Centraal busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    11h 45m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • SODO Visit Tour
    10h 50m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    05:45
    Minsk
    Avtovokzal Vostochnyi
    SODO Visit Tour
    Economy
    40 €
  • Visit-Tour
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Visit-Tour
    Economy
    46 €
  • Eurolines Polska
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Eurolines Polska
    Economy
    46 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    9h 40m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    07:30
    Minsk
    Centraal busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    11h 45m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Biacomex
    13h 10m
    20:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    09:10
    Minsk
    Babrujskaja
    Biacomex
    Economy
    44 €
  • Visit-Tour
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Visit-Tour
    Economy
    46 €
  • Eurolines Polska
    11h 25m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    06:20
    Minsk
    Centraal Station
    Eurolines Polska
    Economy
    46 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    9h 40m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    07:30
    Minsk
    Centraal busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    11h 45m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Minsk
    Centraal busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Openline
    11h 35m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    06:30
    Minsk
    Avtovokzal Vostochnyi
    Openline
    Economy
    40 €
  • Biacomex
    12h 50m
    12:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    00:50
    Minsk
    Centraal busstation
    Biacomex
    Economy
    54 €
  • Sindbad
    11h 30m
    12:25
    Warschau
    Centraal station
    23:55
    Minsk
    Centraal Station
    Sindbad
    Economy
    56 €

Frequentie van busverbindingen tussen Warschau en Minsk

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Warschau en Minsk zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
woensdag is de drukste dag, met meer dan 154 dagelijkse bussen van Warschau naar Minsk. dinsdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 37 dagelijkse bussen tussen Warschau en Minsk.
Het drukste moment van de dag is de Avond, met 383 bussen van Warschau naar Minsk, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Warschau en Minsk, met 60 biedt.

Feiten over bussen van Warschau naar Minsk

Vergelijk alle providers zoals ECOLINES, Local Carrier en Biacomex die 94 keer per dag met de bus reizen van Warschau naar Minsk met één klik! Boek je busticket van Warschau naar Minsk vanaf 30 €!

Goedkoopste busverbinding 30 €
Snelste bus 4h 55m
Vroegste bus 04:15
Laatste bus 23:50
Dagelijkse busverbindingen 94 Ø
Afstand 475,5 km
Busbedrijf ECOLINES, Local Carrier, Biacomex, Intercars Europe, Openline, Toks, Sindbad, Visit-Tour, Eurolines Polska en SODO Visit Tour

Goedkoopste busverbindingen van Warschau naar Minsk

Elke dag, 94 bussen van 10 busmaatschappijen vertrekken Warschau voor Minsk: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 16-04-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-04
dinsdag 16-04
40 €
woensdag 17-04
35 €
donderdag 18-04
37 €
vrijdag 19-04
35 €
zaterdag 20-04
35 €
zondag 21-04
35 €
maandag 22-04
30 €
dinsdag 23-04
30 €
woensdag 24-04
30 €
donderdag 25-04
44 €
vrijdag 26-04
37 €
zaterdag 27-04
37 €
zondag 28-04
30 €
maandag 29-04
30 €
dinsdag 30-04
30 €
woensdag 01-05
60 €
donderdag 02-05
30 €
vrijdag 03-05
44 €
zaterdag 04-05
30 €
zondag 05-05
44 €
maandag 06-05
30 €
dinsdag 07-05
30 €
woensdag 08-05
47 €
donderdag 09-05
30 €
vrijdag 10-05
30 €
zaterdag 11-05
30 €
zondag 12-05

De goedkoopste reistijd van Warschau naar Minsk

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Warschau naar Minsk, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 30 € is zondag de goedkoopste dag voor een bus van Warschau naar Minsk. donderdag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 40 €.
Avond is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Warschau naar Minsk, met 30 €. Nacht is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 61 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Warschau naar Minsk

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Warschau naar Minsk van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Warschau naar Minsk, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Warschau naar Minsk zijn ook leger.

Alle busstations en haltes in Warschau en Minsk

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Warschau en Minsk.

Service en Comfort op de bus van Warschau naar Minsk

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Warschau naar Minsk? Of welke busmaatschappijen op de route Warschau naar Minsk rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Warschau naar Minsk bus

Hoeveel kost een busreis Warschau - Minsk?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 30 € en duurt 9h 40m om Minsk te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Warschau naar Minsk te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 10 operators met verschillende ticketprijzen tussen 30 € en 153 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Minsk krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Warschau naar Minsk?

Dagelijks rijden er ongeveer 94 bussen op de route Warschau - Minsk. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Warschau naar Minsk?

De snelste bus van Warschau naar Minsk wordt aangeboden door ECOLINES en duurt 4h 55m. Bustickets voor deze verbinding kosten 60 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Warschau naar Minsk?

De vroegste bus die in Minsk aankomt vanaf Warschau vertrekt om 04:15. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Warschau naar Minsk?

De laatste bus van Warschau naar Minsk vertrekt om 23:50. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Warschau - Minsk?

Reizigers kunnen per bus van Warschau naar Minsk met ECOLINES, Local Carrier en Biacomex. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Warschau en Minsk?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Warschau en Minsk bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: ECOLINES, Local Carrier en Biacomex.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Warschau naar Minsk?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Warschau - Minsk. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Warschau - Minsk?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Warschau naar Minsk op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Warschau naar Minsk

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Warschau en Minsk

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Warschau en vanaf Minsk. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.