Bus van Warschau naar Kiev

Bussen van Warschau naar Kiev: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Warschau naar Kiev

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Warschau naar Kiev van verschillende busoperators zoals Local Carrier, AGAT of FlixBus voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 16 €
morgen
vanaf 20 €
donderdag
vanaf 21 €
vrijdag
vanaf 15 €
zaterdag
vanaf 18 €
zondag
vanaf 15 €
maandag
vanaf 22 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Like Bus
    16h 30m
    18:00
    Warschau
    10:30
    Kiev
    Like Bus
    Economy
    16 €
  • ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    17h 50m
    14:30
    Warschau
    08:20
    Kiev
    ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    Economy
    16 €
  • Ternvoyazh
    17h 40m
    21:50
    Warschau
    15:30
    Kiev
    Ternvoyazh
    Economy
    19 €
  • Sindbad
    18h 15m
    17:45
    Warschau
    12:00
    Kiev
    Sindbad
    Economy
    21 €
  • Z-TIME.UA
    18h 30m
    17:30
    Warschau
    12:00
    Kiev
    Z-TIME.UA
    Economy
    21 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Ternvoyazh
    17h 40m
    21:50
    Warschau
    15:30
    Kiev
    Ternvoyazh
    Economy
    20 €
  • Ideal Travel
    14h 20m
    19:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    09:20
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Ideal Travel
    Economy
    21 €
  • Z-TIME.UA
    18h 35m
    17:30
    Warschau
    Centraal station
    12:05
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Z-TIME.UA
    Economy
    21 €
  • Eurolines Polska
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    12:40
    Kiev
    Eurolines Polska
    Economy
    21 €
  • Sindbad
    18h 15m
    17:45
    Warschau
    12:00
    Kiev
    Sindbad
    Economy
    22 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Local Carrier
    13h 0m
    19:30
    Warschau
    08:30
    Kiev
    Local Carrier
    Economy
    21 €
  • Ideal Travel
    14h 20m
    19:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    09:20
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Ideal Travel
    Economy
    21 €
  • Eurolines Polska
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    12:40
    Kiev
    Eurolines Polska
    Economy
    21 €
  • Sindbad
    18h 20m
    17:45
    Warschau
    12:05
    Kiev
    Sindbad
    Economy
    22 €
  • AGAT
    14h 20m
    16:00
    Warschau
    06:20
    Kiev
    AGAT
    Economy
    23 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    17h 50m
    14:30
    Warschau
    Centraal station
    08:20
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    Economy
    15 €
  • Eurolines Polska
    16h 40m
    17:00
    Warschau
    09:40
    Kiev
    Eurolines Polska
    Economy
    21 €
  • Ideal Travel
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    Centraal station
    12:40
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Ideal Travel
    Economy
    21 €
  • Z-TIME.UA
    17h 50m
    17:30
    Warschau
    Centraal station
    11:20
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Z-TIME.UA
    Economy
    21 €
  • Sindbad
    18h 15m
    17:45
    Warschau
    12:00
    Kiev
    Sindbad
    Economy
    22 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • East West Eurolines
    20h 35m
    22:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    19:05
    Kiev
    East West Eurolines
    Economy
    18 €
  • Ideal Travel
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    Centraal station
    12:40
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Ideal Travel
    Economy
    21 €
  • Z-TIME.UA
    18h 35m
    17:30
    Warschau
    Centraal station
    12:05
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Z-TIME.UA
    Economy
    21 €
  • Eurolines Polska
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    Centraal station
    12:40
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Eurolines Polska
    Economy
    21 €
  • Sindbad
    18h 20m
    17:45
    Warschau
    12:05
    Kiev
    Sindbad
    Economy
    22 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    17h 50m
    14:30
    Warschau
    Centraal station
    08:20
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    Economy
    15 €
  • Ideal Travel
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    Centraal station
    12:40
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Ideal Travel
    Economy
    21 €
  • Z-TIME.UA
    18h 30m
    17:30
    Warschau
    Centraal station
    12:00
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Z-TIME.UA
    Economy
    21 €
  • Eurolines Polska
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    Centraal station
    12:40
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    Eurolines Polska
    Economy
    21 €
  • AGAT
    14h 50m
    16:00
    Warschau
    Centraal station
    06:50
    Kiev
    Tsentralniy avtovokzal
    AGAT
    Economy
    23 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Ideal Travel
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    12:40
    Kiev
    Ideal Travel
    Economy
    22 €
  • Eurolines Polska
    17h 40m
    19:00
    Warschau
    12:40
    Kiev
    Eurolines Polska
    Economy
    22 €
  • Sindbad
    18h 15m
    17:45
    Warschau
    12:00
    Kiev
    Sindbad
    Economy
    22 €
  • Z-TIME.UA
    18h 30m
    17:30
    Warschau
    12:00
    Kiev
    Z-TIME.UA
    Economy
    22 €
  • AGAT
    13h 50m
    14:00
    Warschau
    03:50
    Kiev
    AGAT
    Economy
    23 €

Frequentie van busverbindingen tussen Warschau en Kiev

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Warschau en Kiev zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 227 dagelijkse bussen van Warschau naar Kiev. zondag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 79 dagelijkse bussen tussen Warschau en Kiev.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 517 bussen van Warschau naar Kiev, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Warschau en Kiev, met 48 biedt.

Feiten over bussen van Warschau naar Kiev

Vergelijk alle providers zoals Local Carrier, AGAT en FlixBus die 165 keer per dag met de bus reizen van Warschau naar Kiev met één klik! Boek je busticket van Warschau naar Kiev vanaf 15 €!

Goedkoopste busverbinding 15 €
Snelste bus 11h 30m
Vroegste bus 01:30
Laatste bus 23:40
Dagelijkse busverbindingen 165 Ø
Afstand 689,1 km
Busbedrijf Local Carrier, AGAT, FlixBus, ECOLINES, Sindbad, Trans Tempo, Dim Bus, Openline, TocoBus, Kaczynski Bus en nog 32 andere.

Goedkoopste busverbindingen van Warschau naar Kiev

Elke dag, 165 bussen van 42 busmaatschappijen vertrekken Warschau voor Kiev: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 16-04-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-04
dinsdag 16-04
23 €
woensdag 17-04
45 €
donderdag 18-04
21 €
vrijdag 19-04
34 €
zaterdag 20-04
22 €
zondag 21-04
21 €
maandag 22-04
23 €
dinsdag 23-04
30 €
woensdag 24-04
21 €
donderdag 25-04
15 €
vrijdag 26-04
33 €
zaterdag 27-04
20 €
zondag 28-04
15 €
maandag 29-04
16 €
dinsdag 30-04
19 €
woensdag 01-05
21 €
donderdag 02-05
29 €
vrijdag 03-05
21 €
zaterdag 04-05
15 €
zondag 05-05
21 €
maandag 06-05
dinsdag 07-05
21 €
woensdag 08-05
21 €
donderdag 09-05
30 €
vrijdag 10-05
21 €
zaterdag 11-05
29 €
zondag 12-05

De goedkoopste reistijd van Warschau naar Kiev

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Warschau naar Kiev, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 15 € is vrijdag de goedkoopste dag voor een bus van Warschau naar Kiev. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 22 €.
Namiddag is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Warschau naar Kiev, met 15 €. Nacht is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 29 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Warschau naar Kiev

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Warschau naar Kiev van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Warschau naar Kiev, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Warschau naar Kiev zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Warschau naar Kiev

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Warschau en Kiev van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Warschau en Kiev

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Warschau en Kiev.

Service en Comfort op de bus van Warschau naar Kiev

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Warschau naar Kiev? Of welke busmaatschappijen op de route Warschau naar Kiev rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Warschau naar Kiev bus

Hoeveel kost een busreis Warschau - Kiev?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 15 € en duurt 17h 50m om Kiev te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Warschau naar Kiev te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 42 operators met verschillende ticketprijzen tussen 15 € en 53 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Kiev krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Warschau naar Kiev?

Dagelijks rijden er ongeveer 165 bussen op de route Warschau - Kiev. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Warschau naar Kiev?

De snelste bus van Warschau naar Kiev wordt aangeboden door Trans Tempo en duurt 11h 30m. Bustickets voor deze verbinding kosten 40 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Warschau naar Kiev?

De vroegste bus die in Kiev aankomt vanaf Warschau vertrekt om 01:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Warschau naar Kiev?

De laatste bus van Warschau naar Kiev vertrekt om 23:40. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Warschau - Kiev?

Reizigers kunnen per bus van Warschau naar Kiev met Local Carrier, AGAT en FlixBus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Warschau en Kiev?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Warschau en Kiev bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Local Carrier, AGAT en FlixBus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Warschau naar Kiev?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Warschau - Kiev. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Warschau - Kiev?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Warschau naar Kiev op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Warschau naar Kiev

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Warschau en Kiev

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Warschau en vanaf Kiev. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.