Bus van Warschau naar Brest (BLR)

Bussen van Warschau naar Brest (BLR): vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Warschau naar Brest (BLR)

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Warschau naar Brest (BLR) van verschillende busoperators zoals OAO Pinski Autobusowy Park, Biacomex of ECOLINES voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 29 €
morgen
vanaf 29 €
donderdag
vanaf 29 €
vrijdag
vanaf 29 €
zaterdag
vanaf 29 €
zondag
vanaf 30 €
maandag
vanaf 29 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    6h 35m
    14:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Brest (BLR)
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    5h 35m
    10:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:35
    Brest (BLR)
    OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    Economy
    30 €
  • Visit-Tour
    6h 20m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    01:15
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Visit-Tour
    Economy
    37 €
  • Eurolines Polska
    6h 20m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    01:15
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Eurolines Polska
    Economy
    37 €
  • Biacomex
    7h 50m
    07:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    14:50
    Brest (BLR)
    Biacomex
    Economy
    47 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    6h 35m
    14:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Brest (BLR)
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • Intercars Europe
    4h 0m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    01:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    5h 35m
    10:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:35
    Brest (BLR)
    OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Visit-Tour
    6h 20m
    18:55
    Warschau
    Centraal station
    01:15
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Visit-Tour
    Economy
    37 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    8h 20m
    07:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:35
    Brest (BLR)
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • Intercars Europe
    5h 0m
    23:50
    Warschau
    Centraal station
    04:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    5h 35m
    10:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:35
    Brest (BLR)
    OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Local Carrier
    5h 45m
    16:55
    Warschau
    22:40
    Brest (BLR)
    Local Carrier
    Economy
    35 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    6h 35m
    14:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    6h 20m
    17:30
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    23:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Ochota
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Openline
    6h 45m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    01:40
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Openline
    Economy
    37 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    6h 35m
    14:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    20:50
    Brest (BLR)
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • Intercars Europe
    4h 0m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    01:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • SODO Visit Tour
    6h 20m
    18:55
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    01:15
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    SODO Visit Tour
    Economy
    33 €
  • OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    5h 35m
    10:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:35
    Brest (BLR)
    OAO Brestskij Avtobusnyj Park
    Economy
    35 €
  • Sindbad
    6h 20m
    12:25
    Warschau
    Centraal station
    18:45
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Sindbad
    Economy
    48 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Intercars Europe
    4h 0m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    01:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • Intercars Europe
    5h 0m
    23:50
    Warschau
    Centraal station
    04:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Ochota
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • ECOLINES
    5h 40m
    22:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    03:40
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • OAO Pinski Autobusowy Park
    8h 20m
    07:15
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    15:35
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    OAO Pinski Autobusowy Park
    Economy
    29 €
  • Intercars Europe
    4h 0m
    21:50
    Warschau
    City Centre (Palace of Culture)
    01:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Intercars Europe
    Economy
    30 €
  • ECOLINES
    6h 25m
    09:05
    Warschau
    Ochota
    15:30
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    ECOLINES
    Economy
    35 €
  • Openline
    6h 5m
    16:55
    Warschau
    23:00
    Brest (BLR)
    Openline
    Economy
    37 €
  • Biacomex
    7h 50m
    07:00
    Warschau
    Zachodnia Busstation
    14:50
    Brest (BLR)
    Centraal Busstation
    Biacomex
    Economy
    47 €

Frequentie van busverbindingen tussen Warschau en Brest (BLR)

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Warschau en Brest (BLR) zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
donderdag is de drukste dag, met meer dan 44 dagelijkse bussen van Warschau naar Brest (BLR). zondag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 8 dagelijkse bussen tussen Warschau en Brest (BLR).
Het drukste moment van de dag is de Avond, met 72 bussen van Warschau naar Brest (BLR), terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Warschau en Brest (BLR), met 4 biedt.

Feiten over bussen van Warschau naar Brest (BLR)

Vergelijk alle providers zoals OAO Pinski Autobusowy Park, Biacomex en ECOLINES die 23 keer per dag met de bus reizen van Warschau naar Brest (BLR) met één klik! Boek je busticket van Warschau naar Brest (BLR) vanaf 29 €!

Goedkoopste busverbinding 29 €
Snelste bus 4h 0m
Vroegste bus 07:00
Laatste bus 23:50
Dagelijkse busverbindingen 23 Ø
Afstand 181,3 km
Busbedrijf OAO Pinski Autobusowy Park, Biacomex, ECOLINES, Intercars Europe, Local Carrier, OAO Brestskij Avtobusnyj Park, Openline, Sindbad, Visit-Tour, Eurolines Polska en nog 1 andere.

Goedkoopste busverbindingen van Warschau naar Brest (BLR)

Elke dag, 23 bussen van 11 busmaatschappijen vertrekken Warschau voor Brest (BLR): in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 16-04-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-04
dinsdag 16-04
30 €
woensdag 17-04
28 €
donderdag 18-04
28 €
vrijdag 19-04
28 €
zaterdag 20-04
26 €
zondag 21-04
35 €
maandag 22-04
28 €
dinsdag 23-04
28 €
woensdag 24-04
28 €
donderdag 25-04
28 €
vrijdag 26-04
28 €
zaterdag 27-04
26 €
zondag 28-04
28 €
maandag 29-04
26 €
dinsdag 30-04
28 €
woensdag 01-05
28 €
donderdag 02-05
28 €
vrijdag 03-05
28 €
zaterdag 04-05
28 €
zondag 05-05
28 €
maandag 06-05
30 €
dinsdag 07-05
28 €
woensdag 08-05
60 €
donderdag 09-05
vrijdag 10-05
30 €
zaterdag 11-05
28 €
zondag 12-05

De goedkoopste reistijd van Warschau naar Brest (BLR)

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Warschau naar Brest (BLR), voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 29 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Warschau naar Brest (BLR). zondag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 30 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Warschau naar Brest (BLR), met 29 €. Nacht is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 70 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Warschau naar Brest (BLR)

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Warschau naar Brest (BLR) van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Warschau naar Brest (BLR), in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Warschau naar Brest (BLR) zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Warschau naar Brest (BLR)

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Warschau en Brest (BLR) van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Warschau en Brest (BLR)

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Warschau en Brest (BLR).

Service en Comfort op de bus van Warschau naar Brest (BLR)

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Warschau naar Brest (BLR)? Of welke busmaatschappijen op de route Warschau naar Brest (BLR) rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Warschau naar Brest (BLR) bus

Hoeveel kost een busreis Warschau - Brest (BLR)?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 29 € en duurt 6h 35m om Brest (BLR) te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Warschau naar Brest (BLR) te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 11 operators met verschillende ticketprijzen tussen 29 € en 73 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Brest (BLR) krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Warschau naar Brest (BLR)?

Dagelijks rijden er ongeveer 23 bussen op de route Warschau - Brest (BLR). Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Warschau naar Brest (BLR)?

De snelste bus van Warschau naar Brest (BLR) wordt aangeboden door Intercars Europe en duurt 4h 0m. Bustickets voor deze verbinding kosten 30 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Warschau naar Brest (BLR)?

De vroegste bus die in Brest (BLR) aankomt vanaf Warschau vertrekt om 07:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Warschau naar Brest (BLR)?

De laatste bus van Warschau naar Brest (BLR) vertrekt om 23:50. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Warschau - Brest (BLR)?

Reizigers kunnen per bus van Warschau naar Brest (BLR) met OAO Pinski Autobusowy Park, Biacomex en ECOLINES. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Warschau en Brest (BLR)?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Warschau en Brest (BLR) bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: OAO Pinski Autobusowy Park, Biacomex en ECOLINES.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Warschau naar Brest (BLR)?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Warschau - Brest (BLR). Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Warschau - Brest (BLR)?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Warschau naar Brest (BLR) op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Warschau naar Brest (BLR)

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Warschau en Brest (BLR)

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Warschau en vanaf Brest (BLR). Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.