Bus van Utrecht naar Lille

Bussen van Utrecht naar Lille: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Feiten over bussen van Utrecht naar Lille

Vergelijk alle providers zoals FlixBus en BlaBlaCar Bus die 5 keer per dag met de bus reizen van Utrecht naar Lille met één klik! Boek je busticket van Utrecht naar Lille vanaf 9 €!

Goedkoopste busverbinding 9 €
Snelste bus 4h 0m
Vroegste bus 22:16
Laatste bus 22:15
Dagelijkse busverbindingen 5 Ø
Afstand 216,7 km
Busbedrijf FlixBus en BlaBlaCar Bus

Goedkoopste busverbindingen van Utrecht naar Lille

Elke dag, 5 bussen van 2 busmaatschappijen vertrekken Utrecht voor Lille: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 29-02-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 26-02
dinsdag 27-02
woensdag 28-02
donderdag 29-02
9 €
vrijdag 01-03
20 €
zaterdag 02-03
zondag 03-03
maandag 04-03
16 €
dinsdag 05-03
woensdag 06-03
9 €
donderdag 07-03
14 €
vrijdag 08-03
zaterdag 09-03
zondag 10-03
maandag 11-03
dinsdag 12-03
woensdag 13-03
donderdag 14-03
vrijdag 15-03
zaterdag 16-03
zondag 17-03
maandag 18-03
dinsdag 19-03
woensdag 20-03
donderdag 21-03
vrijdag 22-03
zaterdag 23-03
zondag 24-03

De goedkoopste reistijd van Utrecht naar Lille

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Utrecht naar Lille, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 9 € is woensdag de goedkoopste dag voor een bus van Utrecht naar Lille. vrijdag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 16 €.
Namiddag is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Utrecht naar Lille, met 9 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 11 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Utrecht naar Lille

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Utrecht naar Lille van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Utrecht naar Lille, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Utrecht naar Lille zijn ook leger.

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Utrecht naar Lille

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Utrecht naar Lille van verschillende busoperators zoals FlixBus of BlaBlaCar Bus voor de komende dagen.
  • FlixBus
    4h 20m
    12:15
    Utrecht
    Centraal Station
    16:35
    Lille
    Europe Bushalte
    FlixBus
    Economy
    vanaf 9 €
  • FlixBus
    4h 40m
    22:15
    Utrecht
    Centraal Station
    02:55
    Lille
    Centraal Busstation
    FlixBus
    Economy
    vanaf 10 €
  • BlaBlaCar Bus
    4h 54m
    10:26
    Utrecht
    Centraal Busstation
    15:20
    Lille
    Centraal Busstation
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    vanaf 11 €
  • FlixBus
    6h 5m
    08:50
    Utrecht
    Centraal Station
    14:55
    Lille
    Europe Bushalte
    FlixBus
    Economy
    vanaf 12 €
  • FlixBus
    6h 5m
    08:50
    Utrecht
    Centraal Station
    14:55
    Lille
    Centraal Busstation
    FlixBus
    Economy
    vanaf 13 €
  • FlixBus
    5h 30m
    15:50
    Utrecht
    Centraal Station
    21:20
    Lille
    Centraal Busstation
    FlixBus
    Economy
    vanaf 14 €
  • BlaBlaCar Bus
    4h 0m
    22:16
    Utrecht
    Centraal Busstation
    02:16
    Lille
    Centraal Busstation
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    vanaf 16 €
  • BlaBlaCar Bus
    4h 0m
    22:16
    Utrecht
    Centraal Busstation
    02:16
    Lille
    Europe Bushalte
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    vanaf 20 €
  • FlixBus
    6h 20m
    21:35
    Utrecht
    Centraal Station
    03:55
    Lille
    Centraal Busstation
    FlixBus
    Economy
    vanaf 23 €
  • FlixBus
    6h 5m
    08:50
    Utrecht
    Centraal Station
    14:55
    Lille
    Europe Bushalte
    FlixBus
    Economy
    vanaf 27 €
  • FlixBus
    4h 40m
    22:15
    Utrecht
    Centraal Station
    02:55
    Lille
    Europe Bushalte
    FlixBus
    Economy
    vanaf 40 €
  • FlixBus
    6h 20m
    21:35
    Utrecht
    Centraal Station
    03:55
    Lille
    Europe Bushalte
    FlixBus
    Economy
    vanaf 46 €

Frequentie van busverbindingen tussen Utrecht en Lille

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Utrecht en Lille zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
donderdag is de drukste dag, met meer dan 9 dagelijkse bussen van Utrecht naar Lille. maandag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 1 dagelijkse bussen tussen Utrecht en Lille.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 7 bussen van Utrecht naar Lille, terwijl Ochtend de minste verbindingen ziet tussen Utrecht en Lille, met 6 biedt.

De populairste busmaatschappijen van Utrecht naar Lille

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Utrecht en Lille van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Utrecht en Lille

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Utrecht en Lille.

Service en Comfort op de bus van Utrecht naar Lille

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Utrecht naar Lille? Of welke busmaatschappijen op de route Utrecht naar Lille rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Utrecht naar Lille bus

Hoeveel kost een busreis Utrecht - Lille?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 9 € en duurt 4h 20m om Lille te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Utrecht naar Lille te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 2 operators met verschillende ticketprijzen tussen 9 € en 46 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Lille krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Utrecht naar Lille?

Dagelijks rijden er ongeveer 5 bussen op de route Utrecht - Lille. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Utrecht naar Lille?

De snelste bus van Utrecht naar Lille wordt aangeboden door BlaBlaCar Bus en duurt 4h 0m. Bustickets voor deze verbinding kosten 16 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Utrecht naar Lille?

De vroegste bus die in Lille aankomt vanaf Utrecht vertrekt om 22:16. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Utrecht naar Lille?

De laatste bus van Utrecht naar Lille vertrekt om 22:15. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Utrecht - Lille?

Reizigers kunnen per bus van Utrecht naar Lille met FlixBus en BlaBlaCar Bus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Utrecht en Lille?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Utrecht en Lille bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: FlixBus en BlaBlaCar Bus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Utrecht naar Lille?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Utrecht - Lille. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Utrecht - Lille?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Utrecht naar Lille op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Utrecht naar Lille

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Utrecht en Lille

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Utrecht en vanaf Lille. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.