Bus van Utrecht naar Hamburg

Bussen van Utrecht naar Hamburg: vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!
Hoe vind ik het goedkoopste ticket voor de bus van Utrecht naar Hamburg? Welke is de snelste op die route? Vergelijk alle busmaatschappijen voor de verbinding van Utrecht naar Hamburg. Met één klik krijg je alle informatie over de actuele dienstregeling.

Feiten over de bus Utrecht → Hamburg

Goedkoopste busverbinding25,99 €
Snelste bus8h 8m
Vroegste bus11:00
Laatste bus11:00
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand365,3 km
BusbedrijfFlixBus
Ben je op zoek naar een bus van Utrecht naar Hamburg​?
Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Met CheckMyBus kun je alle beschikbare aanbiedingen voor de busroute van Utrecht naar Hamburg vergelijken. In onze zoekmachine krijg je informatie over vertrektijden, de exacte bushaltes, reistijden en de beste ticketprijzen. We helpen je bij het vergelijken van busmaatschappijen die deze route aanbieden, waaronder FlixBus. Wil je weten of de bus airconditioning, wifi of stopcontacten heeft? Wij laten je zien welke voorzieningen de verschillende vervoerders aanbieden.
Op deze pagina kun je voor de komende dagen goedkope bussen naar Hamburg vanuit Utrecht bekijken. We laten je ook meer informatie zien over de bushaltes in Utrecht en Hamburg zodat je weet waar je heen moet. Als je na het bereiken van Hamburg je reis voortzet, kun je daarvoor de mogelijkheden vinden en ook alternatieve bestemmingen vanuit Utrecht, evenals populaire pendeldiensten vanuit Hamburg.

De goedkoopste treinverbinding van Utrecht naar Hamburg

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    17:37
    Utrecht
    Duur 5h 45m
    23:22
    Hamburg
    vanaf29,90 €
  • Deutsche Bahn
    04:16
    Utrecht
    Duur 5h 58m
    10:14
    Hamburg
    vanaf35,90 €
  • Deutsche Bahn
    04:16
    Utrecht
    Duur 6h 4m
    10:20
    Hamburg
    vanaf35,90 €
  • Deutsche Bahn
    15:37
    Utrecht
    Duur 5h 43m
    21:20
    Hamburg
    vanaf35,90 €

De goedkoopste carpool opties van Utrecht naar Hamburg

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Utrecht
    Duur 5h 40m
    15:40
    Hamburg
    vanaf23,00 €
  • BlaBlaCar
    08:00
    Utrecht
    Duur 6h 0m
    14:00
    Hamburg
    vanaf38,00 €

Wat zijn de goedkoopste bussen van Utrecht naar Hamburg die je normaal gesproken zou vinden?

Dienstregelingen van bussen kunnen veranderen. Hieronder vind je busmaatschappijen die gewoonlijk de busroute van Utrecht naar Hamburg verzorgen, maar deze dienst momenteel niet aanbieden.
  • FlixBus
    11:00
    Utrecht - Central Station
    Duur 8h 8m
    19:08
    Hamburg - Centraal station
    vanaf25,99 €
    Tijdelijk niet beschikbaar: laatst gevonden op 19-06-2021

Bus Utrecht → Hamburg: Verdere informatie

Wil je je zoekresultaten aanpassen?
We hebben al in de zoekbalk ingesteld dat je vertrekt vanuit Utrecht en aankomt in Hamburg. De reisdatum wordt automatisch een paar dagen van tevoren ingesteld, omdat mensen doorgaans 3 tot 7 dagen voor hun reis boeken. Als je op een specifieke datum wilt reizen, selecteer deze dag dan gewoon in de kalender om je zoekopdracht aan te passen.
Ben je van plan om terug te keren naar Utrecht? Je kunt ook de datum van je terugreis voor de busroute van Hamburg naar Utrecht selecteren.
Wil je voor meer dan één passagier boeken? Het enige wat je dan hoeft te doen is aangeven met hoeveel mensen meer je reist voordat je met zoeken begint.
Nadat je al de zoekresultaten hebt gekregen, kun je alle bustickets voor de busroute van Utrecht naar Hamburg vergelijken. Vervolgens kun je verschillende factoren overwegen. FlixBus biedt de goedkoopste tickets voor 25,99 € en de snelste verbinding duurt 8h 8m. Uiteindelijk kun je zelf beslissen of je de voorkeur geeft aan het goedkoopste ticket, de snelste rit of de bus met de meeste voorzieningen. Wat je ook zoekt, wij kunnen je helpen de deal te vinden die het beste aan je behoeften voldoet!
Optimaliseer je zoekresultaten op basis van je reisbehoeften. Je kunt sorteren op prijs, vertrek- en aankomsttijd en filteren op bushaltes en maatschappijen voor de meest relevante resultaten.
Je kunt ook andere vervoermiddelen vergelijken die vertrekken vanuit Utrecht en aankomen in Hamburg. In onze zoekresultaten kun je ook beschikbare treinen, carpoolen en vluchten vergelijken.
We hopen dat je geniet van je busreis van Utrecht naar Hamburg!

Bushaltes in Utrecht en Hamburg

Stations
Hamburg - Altona
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765  Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Allermöhe
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Bahrenfeld
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Barmbek
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Billwerder-Moorfleet
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Blankenese
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Burgwedel
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Bus-/Centraal station
Adenauerallee 74-78, 20097  Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Dammtor
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Diebsteich
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Eidelstedt
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Elbgaustraße
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Fischbek
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Großburgwedel
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Hammerbrook
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Harburg Rathaus
Hannoversche Str. 85, 21079  Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Hasselbrook
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Heimfeld
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Hochkamp
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Hoheneichen
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Holstenstraße
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Hörgensweg
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Iserbrook
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Klein Flottbek
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Königstraße
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Kornweg
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Landungsbrücken
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Landwehr
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Langenfelde
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Mittlerer Landweg
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Nettelnburg
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Neugraben
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Neuwiedenthal
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Ohlsdorf
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Othmarschen
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Poppenbüttel
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Rahlstedt
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Reeperbahn
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Rissen
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Rothenburgsort
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Rübenkamp
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Schnelsen
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Stellingen
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Sternschanze
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Sülldorf
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Tiefstack
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Tonndorf
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Wandsbek
22041  Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Wandsbeker Chaussee
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Wellingsbüttel
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg - Wilhelmsburg
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg-Bergedorf
Hamburg  (Duitsland)
Hamburg-Harburg
Hamburg  (Duitsland)

Bus van Utrecht naar Hamburg: Veelgestelde vragen over de route

Hoeveel kost een busticket van Utrecht naar Hamburg?

Dit hangt onder andere af van de dag en het tijdstip van de reis. Het goedkoopste busticket voor deze route begint bij 25,99 € en het duurt 8h 8m om Hamburg te bereiken. Bespaar geld door bustickets te vergelijken!

Hoeveel kan ik besparen door tickets voor de busroute van Utrecht naar Hamburg te vergelijken?

Deze route wordt gereden door 0 busmaatschappijen met ticketprijzen variërend van 25,99 € tot 35,98 €. Daarom raden we je aan je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je de goedkoopste busreis naar Hamburg krijgt.

Hoeveel dagelijkse busroutes zijn er gemiddeld beschikbaar van Utrecht naar Hamburg?

Elke dag wordt de busroute van Utrecht naar Hamburg aangeboden door ongeveer 1 verbinding. Je kunt bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden met onze zoekmachine.

Hoe lang duurt de busroute Utrecht - Hamburg?

FlixBus biedt de snelste bus van Utrecht naar Hamburg, en dit kan 8h 8m duren. Tickets voor deze verbinding kosten 25,99 €.​ Houd er echter rekening mee dat de busroute langer kan duren wanneer er veel verkeer is.

Is er een directe busroute van Utrecht naar Hamburg?

Voor de busroute Utrecht - Hamburg vergelijkt onze zoekmachine momenteel 0 directe busverbindingen. 

Wanneer vertrekt de eerste bus op de route Utrecht - Hamburg?

De vroegste bus naar Hamburg vertrekt vanuit Utrecht om 11:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de bustijden echter afwijken. Om precies te weten te komen wanneer de bus rijdt op je geplande reisdatum, kun je onze zoekmachine raadplegen.

Wanneer vertrekt de laatste bus op de route Utrecht - Hamburg?

De laatste busreis van Utrecht naar Hamburg vertrekt om 11:00. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Je kunt gebruik maken van onze zoekmachine om de beschikbare tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke vervoerders rijden er op de busroute Utrecht - Hamburg?

Passagiers kunnen voor de busroute Utrecht - Hamburg kiezen uit diverse vervoerders, zoals FlixBus. Door gebruik te maken van onze zoekmachine kun je alle beschikbare busreizen vergelijken om er een te vinden die geschikt voor je is.

Wat kan ik meenemen in de bus van Utrecht naar Hamburg?

Busmaatschappijen hebben verschillende beperkingen over wat wel en niet aan boord mag. Meestal kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Utrecht - Hamburg. Vind een bus die het beste aan je reisbehoeften voldoet door onze zoekmachine te gebruiken voor je gewenste reisdatum.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar in de bus van Utrecht naar Hamburg?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Over het algemeen bieden veel streekbussen wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis op de hoogte kunt houden van je locatie. Airconditioning zorgt voor ventilatie en daarmee voor comfort tijdens de reis. Met onze zoekmachine kun je nauwkeurige informatie vinden over de voorzieningen in de bus van Utrecht naar Hamburg op je gewenste reisdatum.

Vergelijk Utrecht en Hamburg

9,05 €
5,20 €
Utrecht
Hamburg
Een taxirit is in Utrecht 43% duurder dan in Hamburg.
2,50 €
3,00 €
Utrecht
Hamburg
Een buskaartje is in Utrecht 17% goedkoper dan in Hamburg.
5,00 €
3,50 €
Utrecht
Hamburg
Een groot glas bier is in Utrecht 30% duurder dan in Hamburg.
0,91 €
0,42 €
Utrecht
Hamburg
Een flesje water is in Utrecht 54% duurder dan in Hamburg.
9,48 €
10,40 €
Utrecht
Hamburg
Een hoofdgerecht is in Utrecht 9% goedkoper dan in Hamburg.

Busroutes vanuit Utrecht en Hamburg

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
Wijzen
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.