✈ Bus van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat (BCN)

Bus Salou Luchthaven Barcelona - El Prat: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat (BCN)

Goedkoopste busverbinding11,10 €
Snelste bus1h 5m
Vroegste bus04:00
Laatste bus21:25
Dagelijkse busverbindingen10 Ø
Afstand83,3 km
BusbedrijfALSA, Bus Plana
Je wilt met de bus van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Salou en Luchthaven Barcelona - El Prat en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Salou en op Luchthaven Barcelona - El Prat, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Salou, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Barcelona - El Prat.

De goedkoopste busverbinding van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat

Vandaag
vanaf 11,10 €
Morgen
08-05
vanaf 11,10 €
09-05
vanaf 11,10 €
10-05
vanaf 11,10 €
11-05
vanaf 11,10 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • ALSA
    11:00
    Salou
    Duur 1h 30m
    12:30
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf11,10 €
  • ALSA
    21:25
    Salou
    Duur 1h 35m
    23:00
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf11,10 €
  • Bus Plana
    04:00
    Salou
    Duur 1h 5m
    05:05
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    06:00
    Salou
    Duur 1h 5m
    07:05
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    07:00
    Salou
    Duur 1h 5m
    08:05
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    08:50
    Salou
    Duur 1h 20m
    10:10
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    10:00
    Salou
    Duur 1h 5m
    11:05
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    12:00
    Salou
    Duur 1h 5m
    13:05
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    15:00
    Salou
    Duur 1h 5m
    16:05
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €
  • Bus Plana
    18:20
    Salou
    Duur 1h 5m
    19:25
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf14,95 €

De goedkoopste treinverbinding van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Renfe
    22:27
    Salou
    Duur 1h 8m
    23:35
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf11,00 €
  • Renfe
    15:12
    Salou
    Duur 1h 25m
    16:37
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf12,00 €
  • Ouigo
    12:21
    Salou
    Duur 0h 36m
    12:57
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf18,00 €

De goedkoopste carpool opties van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Salou
    Duur 1h 20m
    18:20
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf6,00 €
  • BlaBlaCar
    18:50
    Salou
    Duur 1h 10m
    20:00
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf6,00 €
  • BlaBlaCar
    21:00
    Salou
    Duur 1h 20m
    22:20
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf6,00 €
  • BlaBlaCar
    06:40
    Salou
    Duur 1h 20m
    08:00
    Luchthaven Barcelona - El Prat
    vanaf7,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Luchthaven Barcelona - El Prat naar Salou

Bus van Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat: meer informatie

Je wilt liever zoeken?
In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Salou en het doel Luchthaven Barcelona - El Prat al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Barcelona - El Prat naar Salou terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Salou naar Luchthaven Barcelona - El Prat laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Salou en Luchthaven Barcelona - El Prat

Stations
Aeropuerto de Barcelona - El Prat -Terminall 1 , 08820 Luchthaven Barcelona - El Prat (Spanje)
El Prat de Llobregat , 08820 Luchthaven Barcelona - El Prat (Spanje)
Aeropuerto de Barcelona - El Prat -Terminal 2 , 08820 Luchthaven Barcelona - El Prat (Spanje)

Busverbindingen van Salou en van Luchthaven Barcelona - El Prat

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.