Bus van Rotterdam naar Hamburg

Bus Rotterdam Hamburg: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Rotterdam naar Hamburg

Goedkoopste busverbinding25,99 €
Snelste bus7h 20m
Vroegste bus06:55
Laatste bus23:50
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand412,9 km
BusbedrijfFlixBus, CROATIA BUS d.o.o.
Je wilt met de bus van Rotterdam naar Hamburg?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Rotterdam en Hamburg en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Rotterdam naar Hamburg zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Rotterdam en Hamburg, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Rotterdam, alternatieve reisdoelen vanuit Hamburg, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Rotterdam en Hamburg.

De goedkoopste busverbinding van Rotterdam naar Hamburg

Vandaag
vanaf 32,99 €
Morgen
vanaf 39,99 €
28-09
29-09
30-09
vanaf 27,99 €
01-10

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    10:25
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 8h 20m
    18:45
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf25,99 €
  • FlixBus
    10:30
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 10h 15m
    20:45
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf27,98 €
  • FlixBus
    23:40
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 12h 20m
    12:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf27,98 €
  • FlixBus
    08:40
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 8h 20m
    17:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf27,99 €
  • FlixBus
    13:35
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 12h 45m
    02:20
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf29,98 €
  • FlixBus
    23:50
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 12h 25m
    12:15
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf29,98 €
  • FlixBus
    10:00
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 10h 45m
    20:45
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf30,98 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    17:30
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 11h 55m
    05:25
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf31,98 €
  • FlixBus
    19:00
    Rotterdam - Conradstraat Busstation
    Duur 7h 20m
    02:20
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf39,99 €
  • FlixBus
    06:55
    Rotterdam - Zuidplein
    Duur 10h 5m
    17:00
    Hamburg - Bus-/Centraal station
    vanaf55,98 €

De goedkoopste carpool opties van Rotterdam naar Hamburg

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Rotterdam
    Duur 5h 40m
    23:40
    Hamburg
    vanaf20,00 €
  • BlaBlaCar
    12:00
    Rotterdam
    Duur 5h 30m
    17:30
    Hamburg
    vanaf21,00 €
  • BlaBlaCar
    08:30
    Rotterdam
    Duur 5h 40m
    14:10
    Hamburg
    vanaf25,00 €
  • BlaBlaCar
    15:00
    Rotterdam
    Duur 5h 40m
    20:40
    Hamburg
    vanaf31,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Hamburg naar Rotterdam

Bus van Rotterdam naar Hamburg: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Rotterdam en het doel Hamburg al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Hamburg naar Rotterdam.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Rotterdam - Hamburg laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Rotterdam naar Hamburg.

Bus halteplaats in Rotterdam en Hamburg

Stations
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburg (Duitsland)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburg (Duitsland)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburg (Duitsland)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburg (Duitsland)
22041 Hamburg (Duitsland)

Een vergelijking van Rotterdam en Hamburg

7,10 €
5,20 €
Rotterdam
Hamburg
Een taxirit is in Rotterdam 27% duurder dan in Hamburg.
3,00 €
3,00 €
Rotterdam
Hamburg
Een buskaartje is in Rotterdam 0% duurder dan in Hamburg.
4,00 €
3,50 €
Rotterdam
Hamburg
Een groot glas bier is in Rotterdam 13% duurder dan in Hamburg.
0,86 €
0,42 €
Rotterdam
Hamburg
Een flesje water is in Rotterdam 52% duurder dan in Hamburg.
8,00 €
10,40 €
Rotterdam
Hamburg
Een hoofdgerecht is in Rotterdam 24% goedkoper dan in Hamburg.

Busverbindingen van Rotterdam en van Hamburg

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.