De beste busprijzen van 5000+ bedrijven!

Bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería (LEI)

Bus Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería van verschillende busoperators zoals Flybus voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 43 €
morgen
vrijdag
zaterdag
vanaf 45 €
zondag
vanaf 42 €
maandag
vanaf 42 €
dinsdag

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Flybus
    0h 39m
    08:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    08:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    43 €
  • Flybus
    0h 39m
    09:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    09:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    43 €
  • Flybus
    0h 39m
    11:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    11:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    43 €
  • Flybus
    0h 39m
    12:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    12:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    43 €
  • Flybus
    0h 39m
    15:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    15:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    43 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Flybus
    0h 39m
    15:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    15:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    45 €
  • Flybus
    0h 39m
    16:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    16:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    45 €
  • Flybus
    0h 39m
    17:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    17:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    45 €
  • Flybus
    0h 39m
    18:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    18:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    45 €
  • Flybus
    0h 39m
    08:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    08:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    46 €

Goedkoopste busreizen zondag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Flybus
    0h 39m
    08:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    08:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    09:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    09:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    11:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    11:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    12:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    12:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    15:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    15:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €

Goedkoopste busreizen maandag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Flybus
    0h 39m
    08:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    08:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    09:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    09:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    11:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    11:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    12:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    12:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €
  • Flybus
    0h 39m
    15:00
    Roquetas de Mar
    Haven
    15:39
    Luchthaven Almería
    Luchthaven Almería
    Flybus
    Economy
    42 €

Frequentie van busverbindingen tussen Roquetas de Mar en Luchthaven Almería

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Roquetas de Mar en Luchthaven Almería zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 8 dagelijkse bussen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería. maandag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 8 dagelijkse bussen tussen Roquetas de Mar en Luchthaven Almería.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 16 bussen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Roquetas de Mar en Luchthaven Almería, met 4 biedt.

Feiten over bussen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería (LEI)

Vergelijk alle providers zoals Flybus die 8 keer per dag met de bus reizen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería met één klik! Boek je busticket van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería vanaf 42 €!

Goedkoopste busverbinding 42 €
Snelste bus 0h 39m
Vroegste bus 08:00
Laatste bus 18:00
Dagelijkse busverbindingen 8 Ø
Afstand 23,6 km
Busbedrijf Flybus

Goedkoopste busverbindingen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Elke dag, 8 pendelbussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Roquetas de Mar voor Luchthaven Almería: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 12-06-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 10-06
dinsdag 11-06
woensdag 12-06
43 €
donderdag 13-06
vrijdag 14-06
zaterdag 15-06
45 €
zondag 16-06
42 €
maandag 17-06
42 €
dinsdag 18-06
woensdag 19-06
43 €
donderdag 20-06
43 €
vrijdag 21-06
zaterdag 22-06
43 €
zondag 23-06
41 €
maandag 24-06
42 €
dinsdag 25-06
woensdag 26-06
41 €
donderdag 27-06
vrijdag 28-06
zaterdag 29-06
zondag 30-06
maandag 01-07
dinsdag 02-07
woensdag 03-07
42 €
donderdag 04-07
41 €
vrijdag 05-07
zaterdag 06-07
42 €
zondag 07-07

De goedkoopste reistijd van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 41 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería. zaterdag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 45 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería, met 42 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 42 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería zijn ook leger.

Alle busstations en haltes in Roquetas de Mar en Luchthaven Almería

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Roquetas de Mar en Luchthaven Almería.

Service en Comfort op de bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería? Of welke busmaatschappijen op de route Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería bus

Hoeveel kost een busreis Roquetas de Mar - Luchthaven Almería?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 42 € en duurt 0h 39m om Luchthaven Almería te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 42 € en 47 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Almería krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería?

Dagelijks rijden er ongeveer 8 bussen op de route Roquetas de Mar - Luchthaven Almería. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería?

De snelste bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería wordt aangeboden door Flybus en duurt 0h 39m. Bustickets voor deze verbinding kosten 43 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería?

De vroegste bus die in Luchthaven Almería aankomt vanaf Roquetas de Mar vertrekt om 08:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería?

De laatste bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería vertrekt om 18:00. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Roquetas de Mar - Luchthaven Almería?

Reizigers kunnen per bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería met Flybus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Roquetas de Mar en Luchthaven Almería?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Roquetas de Mar en Luchthaven Almería bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Flybus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Roquetas de Mar - Luchthaven Almería. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Roquetas de Mar - Luchthaven Almería?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Goedkoop carpoolen van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Roquetas de Mar naar Luchthaven Almería voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    17:10
    Roquetas de Mar
    17:40
    Luchthaven Almería
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 3 €
  • BlaBlaCar
    0h 10m
    10:50
    Roquetas de Mar
    11:00
    Luchthaven Almería
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 4 €
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    12:00
    Roquetas de Mar
    12:20
    Luchthaven Almería
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 7 €

Meer busroutes van Roquetas de Mar en Luchthaven Almería

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Roquetas de Mar en vanaf Luchthaven Almería. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.