Bus van Plymouth naar Southampton en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Plymouth naar Southampton op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Plymouth naar Southampton

Goedkoopste busverbinding57,87 €
Snelste bus7h 25m
Vroegste bus06:30
Laatste bus23:59
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand202,0 km
BusbedrijfNational Express

De goedkoopste busverbinding van Plymouth naar Southampton

Vandaag
vanaf 59,19 €
Morgen
11-08
vanaf 60,30 €
12-08
vanaf 63,62 €
13-08
14-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    11:05
    Plymouth
    Duur 8h 15m
    19:20
    Southampton
    vanaf57,87 €
  • National Express
    06:45
    Plymouth Breton Side - Busstation
    Duur 7h 25m
    14:10
    Southampton - Busstation
    vanaf59,19 €
  • National Express
    14:15
    Plymouth Breton Side - Busstation
    Duur 8h 40m
    22:55
    Southampton - Busstation
    vanaf60,30 €
  • National Express
    23:59
    Plymouth Breton Side - Busstation
    Duur 9h 56m
    09:55
    Southampton - Busstation
    vanaf63,62 €
  • National Express
    06:30
    Plymouth Breton Side - Busstation
    Duur 7h 40m
    14:10
    Southampton - Busstation
    vanaf65,83 €
  • National Express
    10:00
    Plymouth Breton Side - Busstation
    Duur 8h 40m
    18:40
    Southampton - Busstation
    vanaf65,83 €

De goedkoopste carpool opties van Plymouth naar Southampton

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Plymouth
    Duur 3h 20m
    17:20
    Southampton
    vanaf16,60 €
  • BlaBlaCar
    12:40
    Plymouth
    Duur 3h 40m
    16:20
    Southampton
    vanaf17,70 €

De goedkoopste busverbinding van Southampton naar Plymouth

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • National Express
    17:35
    Southampton - Busstation
    Duur 11h 30m
    05:05
    Plymouth Breton Side - Busstation
    vanaf47,24 €
  • National Express
    14:30
    Southampton
    Duur 7h 25m
    21:55
    Plymouth
    vanaf47,75 €
  • National Express
    16:45
    Southampton
    Duur 7h 40m
    00:25
    Plymouth
    vanaf47,75 €
  • National Express
    10:05
    Southampton - Busstation
    Duur 9h 5m
    19:10
    Plymouth Breton Side - Busstation
    vanaf49,79 €
  • National Express
    05:00
    Southampton - Busstation
    Duur 9h 0m
    14:00
    Plymouth Breton Side - Busstation
    vanaf60,30 €
  • National Express
    13:30
    Southampton - Busstation
    Duur 9h 15m
    22:45
    Plymouth Breton Side - Busstation
    vanaf62,51 €

De goedkoopste carpool opties van Southampton naar Plymouth

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    17:40
    Southampton
    Duur 3h 40m
    21:20
    Plymouth
    vanaf17,70 €
Je wilt met de bus van Plymouth naar Southampton of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Plymouth en Southampton en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Southampton naar Plymouth zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Plymouth en Southampton, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Southampton, alternatieve reisdoelen vanuit Plymouth, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Plymouth en Southampton.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Plymouth en het doel Southampton al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Southampton naar Plymouth, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Southampton naar Plymouth.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Plymouth - Southampton laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Plymouth naar Southampton.

Bus halteplaats in Plymouth en Southampton

Stations
Brintons Road , SO14 0PD Southampton (Verenigd Koninkrijk)
Harbour Parade 2, SO15 2PU Southampton (Verenigd Koninkrijk)
Town Quay , SO14 2AQ Southampton (Verenigd Koninkrijk)
SO14 2DA Southampton (Verenigd Koninkrijk)
Britannia Rd , SO14 5FP Southampton (Verenigd Koninkrijk)
Highfield Campus Interchange , SO17 1HE Southampton (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Plymouth en Southampton

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.