De beste busprijzen van 5000+ bedrijven!

Bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze (NRN)

Bus Nijmegen naar Luchthaven Weeze: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Nijmegen naar Luchthaven Weeze van verschillende busoperators zoals Expresso Gardenia of Gontijo voor de komende dagen.
vandaag
morgen
dinsdag
woensdag
vanaf 17 €
donderdag
vrijdag
zaterdag

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Gontijo
    7h 37m
    06:00
    Nijmegen
    13:37
    Luchthaven Weeze
    Gontijo
    Basic
    17 €
  • Gontijo
    7h 32m
    23:30
    Nijmegen
    07:02
    Luchthaven Weeze
    Gontijo
    Basic
    17 €
  • Expresso Gardenia
    7h 45m
    09:00
    Nijmegen
    16:45
    Luchthaven Weeze
    Expresso Gardenia
    Economy
    18 €
  • Expresso Gardenia
    7h 40m
    13:00
    Nijmegen
    20:40
    Luchthaven Weeze
    Expresso Gardenia
    Economy
    18 €
  • Expresso Gardenia
    7h 0m
    19:00
    Nijmegen
    02:00
    Luchthaven Weeze
    Expresso Gardenia
    Economy
    18 €

Feiten over bussen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze (NRN)

Vergelijk alle providers zoals Expresso Gardenia en Gontijo die 10 keer per dag met de bus reizen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze met één klik! Boek je busticket van Nijmegen naar Luchthaven Weeze vanaf 17 €!

Goedkoopste busverbinding 17 €
Snelste bus 6h 10m
Vroegste bus 06:00
Laatste bus 23:30
Dagelijkse busverbindingen 10 Ø
Afstand 33,2 km
Busbedrijf Expresso Gardenia en Gontijo

Goedkoopste busverbindingen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze

Elke dag, 10 pendelbussen van 2 busmaatschappijen vertrekken Nijmegen voor Luchthaven Weeze: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 21-07-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-07
dinsdag 16-07
woensdag 17-07
donderdag 18-07
vrijdag 19-07
zaterdag 20-07
zondag 21-07
maandag 22-07
dinsdag 23-07
woensdag 24-07
17 €
donderdag 25-07
vrijdag 26-07
zaterdag 27-07
zondag 28-07
maandag 29-07
dinsdag 30-07
woensdag 31-07
donderdag 01-08
vrijdag 02-08
zaterdag 03-08
zondag 04-08
maandag 05-08
dinsdag 06-08
woensdag 07-08
donderdag 08-08
vrijdag 09-08
zaterdag 10-08
zondag 11-08

Hoe geld te besparen bij het reizen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Nijmegen naar Luchthaven Weeze van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze zijn ook leger.

Alle busstations en haltes in Nijmegen en Luchthaven Weeze

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Nijmegen en Luchthaven Weeze.

Service en Comfort op de bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze? Of welke busmaatschappijen op de route Nijmegen naar Luchthaven Weeze rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Nijmegen naar Luchthaven Weeze bus

Hoeveel kost een busreis Nijmegen - Luchthaven Weeze?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 17 € en duurt 7h 37m om Luchthaven Weeze te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Nijmegen naar Luchthaven Weeze te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 2 operators met verschillende ticketprijzen tussen 17 € en 18 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Weeze krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Nijmegen naar Luchthaven Weeze?

Dagelijks rijden er ongeveer 10 bussen op de route Nijmegen - Luchthaven Weeze. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Nijmegen naar Luchthaven Weeze?

De snelste bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze wordt aangeboden door Expresso Gardenia en duurt 6h 10m. Bustickets voor deze verbinding kosten 18 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze?

De vroegste bus die in Luchthaven Weeze aankomt vanaf Nijmegen vertrekt om 06:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze?

De laatste bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze vertrekt om 23:30. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Nijmegen - Luchthaven Weeze?

Reizigers kunnen per bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze met Expresso Gardenia en Gontijo. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Nijmegen en Luchthaven Weeze?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Nijmegen en Luchthaven Weeze bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Expresso Gardenia en Gontijo.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Nijmegen naar Luchthaven Weeze?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Nijmegen - Luchthaven Weeze. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Nijmegen - Luchthaven Weeze?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Nijmegen naar Luchthaven Weeze op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Nijmegen naar Luchthaven Weeze

Basic
Basic

Naam die verwijst naar de typische stoel die je vindt bij maatschappijen die geen onderscheid maken tussen verschillende klassen.

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Nijmegen en Luchthaven Weeze

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Nijmegen en vanaf Luchthaven Weeze. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.