Bus van Marseille naar Luchthaven Nice (NCE) en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Marseille naar Luchthaven Nice op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Marseille naar Luchthaven Nice

Goedkoopste busverbinding3,99 €
Snelste bus2h 30m
Vroegste bus05:10
Laatste bus19:00
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand153,6 km
BusbedrijfFlixBus, BlaBlaBus, ALSA, Lignes Express Régionales, INFOBUS

De goedkoopste busverbinding van Marseille naar Luchthaven Nice

Vandaag
Morgen
vanaf 6,99 €
11-08
12-08
13-08
14-08
vanaf 6,99 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    07:10
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Duur 2h 35m
    09:45
    Nice - Côte d'Azur - Luchthaven/ Busstation
    vanaf3,99 €
  • BlaBlaBus
    19:00
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    Duur 2h 35m
    21:35
    Luchthaven Nice
    vanaf4,99 €
  • ALSA
    11:00
    Marseille
    Duur 2h 40m
    13:40
    Luchthaven Nice
    vanaf6,98 €
  • FlixBus
    05:40
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Duur 2h 55m
    08:35
    Nice - Côte d'Azur - Luchthaven/ Busstation
    vanaf6,99 €
  • FlixBus
    05:10
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Duur 3h 25m
    08:35
    Nice - Côte d'Azur - Luchthaven/ Busstation
    vanaf6,99 €
  • BlaBlaBus
    16:50
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    Duur 3h 20m
    20:10
    Luchthaven Nice
    vanaf10,99 €
  • BlaBlaBus
    08:25
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    Duur 2h 50m
    11:15
    Luchthaven Nice
    vanaf10,99 €
  • Lignes Express Régionales
    14:30
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    Duur 2h 30m
    17:00
    Nice Airport - Terminal 1
    vanaf33,50 €
  • Lignes Express Régionales
    08:45
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    Duur 2h 50m
    11:35
    Nice Airport - Terminal 1
    vanaf33,50 €
  • INFOBUS
    10:00
    Marseille
    Duur 3h 20m
    13:20
    Luchthaven Nice
    vanaf76,80 €

De goedkoopste treinverbinding van Marseille naar Luchthaven Nice

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • SNCF
    05:58
    Marseille
    Duur 2h 36m
    08:34
    Luchthaven Nice
    vanaf20,00 €
  • SNCF
    05:58
    Marseille
    Duur 2h 44m
    08:42
    Luchthaven Nice
    vanaf20,00 €
  • SNCF
    17:58
    Marseille
    Duur 2h 39m
    20:37
    Luchthaven Nice
    vanaf20,00 €
  • SNCF
    09:58
    Marseille
    Duur 2h 40m
    12:38
    Luchthaven Nice
    vanaf25,00 €

De goedkoopste carpool opties van Marseille naar Luchthaven Nice

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    18:40
    Marseille
    Duur 2h 30m
    21:10
    Luchthaven Nice
    vanaf9,00 €
  • BlaBlaCar
    15:30
    Marseille
    Duur 2h 30m
    18:00
    Luchthaven Nice
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    17:30
    Marseille
    Duur 2h 10m
    19:40
    Luchthaven Nice
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    09:50
    Marseille
    Duur 2h 30m
    12:20
    Luchthaven Nice
    vanaf10,00 €

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Nice naar Marseille

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Busbud
    07:40
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 40m
    10:20
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    vanaf0,99 €
  • Busbud
    15:30
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 40m
    18:10
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    vanaf0,99 €
  • ALSA
    14:45
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 45m
    17:30
    Marseille
    vanaf6,98 €
  • FlixBus
    20:35
    Nice - Côte d'Azur - Luchthaven/ Busstation
    Duur 2h 55m
    23:30
    Marseille - Arenc Mirabeau
    vanaf6,99 €
  • Tourisgo
    11:30
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 30m
    14:00
    Marseille
    vanaf8,64 €
  • FlixBus
    20:35
    Nice - Côte d'Azur - Luchthaven/ Busstation
    Duur 3h 10m
    23:45
    Marseille - Arenc Mirabeau
    vanaf9,99 €
  • BlaBlaBus
    12:20
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 50m
    15:10
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    vanaf10,99 €
  • BlaBlaBus
    18:00
    Luchthaven Nice
    Duur 3h 0m
    21:00
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    vanaf10,99 €
  • Lignes Express Régionales
    12:15
    Nice Airport - Terminal 1
    Duur 3h 55m
    16:10
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    vanaf33,50 €
  • Lignes Express Régionales
    06:25
    Nice Airport - Terminal 1
    Duur 2h 35m
    09:00
    Marseille - Saint-Charles Busstation
    vanaf33,50 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Nice naar Marseille

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • SNCF
    06:23
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 38m
    09:01
    Marseille
    vanaf20,00 €
  • SNCF
    18:15
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 46m
    21:01
    Marseille
    vanaf20,00 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Nice naar Marseille

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 50m
    18:20
    Marseille
    vanaf6,64 €
  • BlaBlaCar
    11:50
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 30m
    14:20
    Marseille
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    16:40
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 0m
    18:40
    Marseille
    vanaf10,00 €
  • BlaBlaCar
    10:00
    Luchthaven Nice
    Duur 2h 0m
    12:00
    Marseille
    vanaf12,00 €
Je wilt met de bus van Marseille naar Luchthaven Nice of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Marseille en Luchthaven Nice en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Nice naar Marseille zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Marseille en op Luchthaven Nice, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Nice, en alternatieve reisdoelen vanuit Marseille.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Marseille en het doel Luchthaven Nice al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Luchthaven Nice naar Marseille, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Nice naar Marseille terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Marseille naar Luchthaven Nice laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Marseille en Luchthaven Nice

Stations
Luchthaven Nice (Frankrijk)
Aéroport de Nice Côte d'Azur , Luchthaven Nice (Frankrijk)
Luchthaven Nice (Frankrijk)
Luchthaven Nice (Frankrijk)

Een vergelijking van Marseille en Luchthaven Nice

7,29 €
11,00 €
Marseille
Luchthaven Nice
Een taxirit is in Marseille 34% goedkoper dan in Luchthaven Nice.
1,60 €
2,00 €
Marseille
Luchthaven Nice
Een buskaartje is in Marseille 20% goedkoper dan in Luchthaven Nice.
5,00 €
6,08 €
Marseille
Luchthaven Nice
Een groot glas bier is in Marseille 18% goedkoper dan in Luchthaven Nice.
0,72 €
1,50 €
Marseille
Luchthaven Nice
Een flesje water is in Marseille 52% goedkoper dan in Luchthaven Nice.
11,80 €
16,00 €
Marseille
Luchthaven Nice
Een hoofdgerecht is in Marseille 27% goedkoper dan in Luchthaven Nice.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.