Bus van Cannes naar Luchthaven Nice (NCE)

Bus Cannes naar Luchthaven Nice: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Cannes naar Luchthaven Nice

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Cannes naar Luchthaven Nice van verschillende busoperators zoals Nice Airport Xpress voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 20 €
morgen
vanaf 20 €
dinsdag
vanaf 20 €
woensdag
vanaf 20 €
donderdag
vanaf 20 €
vrijdag
vanaf 20 €
zaterdag
vanaf 20 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    07:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    07:45
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    08:30
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    08:30
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    09:15
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    09:15
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:00
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €
  • Nice Airport Xpress
    0h 45m
    10:00
    Cannes
    Centraal Station/Treinstation
    10:45
    Luchthaven Nice
    Luchthaven Nice
    Nice Airport Xpress
    Economy
    20 €

Frequentie van busverbindingen tussen Cannes en Luchthaven Nice

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Cannes en Luchthaven Nice zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 18 dagelijkse bussen van Cannes naar Luchthaven Nice. maandag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 18 dagelijkse bussen tussen Cannes en Luchthaven Nice.
Het drukste moment van de dag is de Namiddag, met 56 bussen van Cannes naar Luchthaven Nice, terwijl Avond de minste verbindingen ziet tussen Cannes en Luchthaven Nice, met 21 biedt.

Feiten over bussen van Cannes naar Luchthaven Nice (NCE)

Vergelijk alle providers zoals Nice Airport Xpress die 18 keer per dag met de bus reizen van Cannes naar Luchthaven Nice met één klik! Boek je busticket van Cannes naar Luchthaven Nice vanaf 20 €!

Goedkoopste busverbinding 20 €
Snelste bus 0h 45m
Vroegste bus 07:00
Laatste bus 19:45
Dagelijkse busverbindingen 18 Ø
Afstand 19,3 km
Busbedrijf Nice Airport Xpress

Goedkoopste busverbindingen van Cannes naar Luchthaven Nice

Elke dag, 18 pendelbussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Cannes voor Luchthaven Nice: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
20 €
maandag 20-05
20 €
dinsdag 21-05
20 €
woensdag 22-05
20 €
donderdag 23-05
20 €
vrijdag 24-05
20 €
zaterdag 25-05
20 €
zondag 26-05
20 €
maandag 27-05
20 €
dinsdag 28-05
20 €
woensdag 29-05
20 €
donderdag 30-05
vrijdag 31-05
20 €
zaterdag 01-06
20 €
zondag 02-06
20 €
maandag 03-06
20 €
dinsdag 04-06
20 €
woensdag 05-06
20 €
donderdag 06-06
20 €
vrijdag 07-06
20 €
zaterdag 08-06
20 €
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Cannes naar Luchthaven Nice

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Cannes naar Luchthaven Nice, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 19 € is maandag de goedkoopste dag voor een bus van Cannes naar Luchthaven Nice. maandag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 19 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Cannes naar Luchthaven Nice, met 19 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 19 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Cannes naar Luchthaven Nice

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Cannes naar Luchthaven Nice van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Cannes naar Luchthaven Nice, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Cannes naar Luchthaven Nice zijn ook leger.

De populairste busmaatschappijen van Cannes naar Luchthaven Nice

Dit zijn de meest geboekte busmaatschappijen tussen Cannes en Luchthaven Nice van onze gebruikers.

Alle busstations en haltes in Cannes en Luchthaven Nice

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Cannes en Luchthaven Nice.

Service en Comfort op de bus van Cannes naar Luchthaven Nice

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Cannes naar Luchthaven Nice? Of welke busmaatschappijen op de route Cannes naar Luchthaven Nice rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Cannes naar Luchthaven Nice bus

Hoeveel kost een busreis Cannes - Luchthaven Nice?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 20 € en duurt 0h 45m om Luchthaven Nice te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Cannes naar Luchthaven Nice te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 20 € en 20 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven Nice krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Cannes naar Luchthaven Nice?

Dagelijks rijden er ongeveer 18 bussen op de route Cannes - Luchthaven Nice. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Cannes naar Luchthaven Nice?

De snelste bus van Cannes naar Luchthaven Nice wordt aangeboden door Nice Airport Xpress en duurt 0h 45m. Bustickets voor deze verbinding kosten 20 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste pendelbus van Cannes naar Luchthaven Nice?

De vroegste bus die in Luchthaven Nice aankomt vanaf Cannes vertrekt om 07:00. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste pendelbus van Cannes naar Luchthaven Nice?

De laatste bus van Cannes naar Luchthaven Nice vertrekt om 19:45. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Cannes - Luchthaven Nice?

Reizigers kunnen per bus van Cannes naar Luchthaven Nice met Nice Airport Xpress. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Cannes en Luchthaven Nice?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Cannes en Luchthaven Nice bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: Nice Airport Xpress.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Cannes naar Luchthaven Nice?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Cannes - Luchthaven Nice. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Cannes - Luchthaven Nice?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Cannes naar Luchthaven Nice op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Cannes naar Luchthaven Nice

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Cannes naar Luchthaven Nice

Heb je de juiste bus niet gevonden? Hier is een selectie van alternatieve vervoerstypen uit de dienstregeling van Cannes naar Luchthaven Nice voor de komende dagen.

Goedkope treinkaartjes van Cannes naar Luchthaven Nice

Hier is een selectie van de goedkoopste treinen uit de dienstregeling van Cannes naar Luchthaven Nice voor de komende dagen.
  • Renfe
    0h 16m
    05:28
    Cannes
    05:44
    Luchthaven Nice
    Renfe
    Economy
    vanaf 5 €
  • Renfe
    0h 32m
    16:02
    Cannes
    Le Bosquet Treinstation
    16:34
    Luchthaven Nice
    Renfe
    Economy
    vanaf 8 €
  • TGV Lyria
    0h 32m
    12:03
    Cannes
    12:36
    Luchthaven Nice
    TGV Lyria
    Economy
    vanaf 10 €
  • TGV Lyria
    0h 27m
    20:31
    Cannes
    20:58
    Luchthaven Nice
    TGV Lyria
    First Class
    vanaf 10 €

Goedkoop carpoolen van Cannes naar Luchthaven Nice

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Cannes naar Luchthaven Nice voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    12:10
    Cannes
    12:30
    Luchthaven Nice
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 2 €
  • BlaBlaCar
    0h 10m
    10:30
    Cannes
    10:40
    Luchthaven Nice
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 3 €
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    11:40
    Cannes
    12:00
    Luchthaven Nice
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 4 €
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    11:20
    Cannes
    11:50
    Luchthaven Nice
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 5 €

Meer busroutes van Cannes en Luchthaven Nice

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Cannes en vanaf Luchthaven Nice. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.