Bus van Londen naar Luchthaven Luton (LTN) en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Londen naar Luchthaven Luton op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.661.648 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Londen naar Luchthaven Luton

Goedkoopste busverbinding2,39 €
Snelste bus0h 43m
Vroegste bus00:37
Laatste bus23:54
Dagelijkse busverbindingen2 Ø
Afstand44,3 km
BusbedrijfEasyBus, National Express, Terravision, Green Line, megabus

De goedkoopste busverbinding van Londen naar Luchthaven Luton

Vandaag
vanaf 12,89 €
Morgen
vanaf 12,21 €
08-07
vanaf 12,21 €
09-07
vanaf 12,21 €
10-07
vanaf 12,21 €
11-07
vanaf 12,21 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • EasyBus
    23:14
    Londen - Baker Street Station
    Duur 1h 1m
    00:15
    Luton - Luchthaven
    vanaf2,39 €
  • EasyBus
    23:23
    Londen - Baker Street Station
    Duur 0h 52m
    00:15
    Luton - Luchthaven
    vanaf2,39 €
  • National Express
    22:06
    Londen - Golders Green
    Duur 0h 58m
    23:04
    Luton - Luchthaven
    vanaf9,99 €
  • National Express
    22:21
    Londen - Golders Green
    Duur 0h 43m
    23:04
    Luton - Luchthaven
    vanaf9,99 €
  • National Express
    19:35
    Londen - Golders Green
    Duur 0h 59m
    20:34
    Luton - Luchthaven
    vanaf9,99 €
  • National Express
    20:05
    Londen - Golders Green
    Duur 0h 59m
    21:04
    Luton - Luchthaven
    vanaf9,99 €
  • National Express
    20:35
    Londen - Golders Green
    Duur 0h 59m
    21:34
    Luton - Luchthaven
    vanaf9,99 €
  • National Express
    21:05
    Londen - Golders Green
    Duur 0h 59m
    22:04
    Luton - Luchthaven
    vanaf9,99 €
  • Terravision
    23:45
    Londen - Marble Arch
    Duur 1h 40m
    01:25
    Luton - Luchthaven
    vanaf12,21 €
  • Terravision
    23:01
    Londen - Marble Arch
    Duur 1h 30m
    00:31
    Luton - Luchthaven
    vanaf12,21 €
  • Green Line
    00:37
    Londen
    Duur 1h 0m
    01:37
    Luchthaven Luton
    vanaf12,69 €
  • Green Line
    00:49
    Londen
    Duur 0h 48m
    01:37
    Luchthaven Luton
    vanaf12,69 €
  • megabus
    23:54
    Londen - Victoria Coach Station
    Duur 1h 9m
    01:03
    Luton - Luchthaven
    vanaf12,89 €

De goedkoopste carpool opties van Londen naar Luchthaven Luton

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    04:30
    Londen
    Duur 1h 6m
    05:36
    Luchthaven Luton
    vanaf4,44 €
  • BlaBlaCar
    04:30
    Londen
    Duur -1h -10m
    03:20
    Luchthaven Luton
    vanaf4,44 €
  • BlaBlaCar
    04:30
    Londen
    Duur 1h 10m
    05:40
    Luchthaven Luton
    vanaf4,44 €
  • BlaBlaCar
    22:00
    Londen
    Duur 1h 20m
    23:20
    Luchthaven Luton
    vanaf7,00 €

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Luton naar Londen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • EasyBus
    23:55
    Luton - Luchthaven
    Duur 0h 58m
    00:53
    Londen - Finchley Road
    vanaf2,39 €
  • National Express
    06:30
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 29m
    07:59
    Londen - Golders Green
    vanaf9,99 €
  • National Express
    05:30
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 14m
    06:44
    Londen - Golders Green
    vanaf9,99 €
  • National Express
    06:30
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 14m
    07:44
    Londen - Golders Green
    vanaf9,99 €
  • National Express
    03:30
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 35m
    05:05
    Londen - Golders Green
    vanaf9,99 €
  • National Express
    04:30
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 35m
    06:05
    Londen - Golders Green
    vanaf9,99 €
  • National Express
    05:30
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 35m
    07:05
    Londen - Golders Green
    vanaf9,99 €
  • Terravision
    23:00
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 40m
    00:40
    Londen - Marble Arch
    vanaf12,21 €
  • Terravision
    23:00
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 25m
    00:25
    Londen - Marble Arch
    vanaf12,21 €
  • Green Line
    03:30
    Luchthaven Luton
    Duur 1h 19m
    04:49
    Londen
    vanaf12,64 €
  • Green Line
    00:15
    Luchthaven Luton
    Duur 0h 37m
    00:52
    Londen
    vanaf12,65 €
  • megabus
    23:59
    Luton - Luchthaven
    Duur 1h 5m
    01:04
    Londen - Victoria Coach Station
    vanaf12,89 €
  • megabus
    23:59
    Luton - Luchthaven
    Duur 0h 57m
    00:56
    Londen - Victoria Coach Station
    vanaf12,89 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Luton naar Londen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Luchthaven Luton
    Duur 1h 20m
    10:20
    Londen
    vanaf4,00 €
  • BlaBlaCar
    15:40
    Luchthaven Luton
    Duur 1h 20m
    17:00
    Londen
    vanaf7,00 €
Je wilt met de bus van Londen naar Luchthaven Luton of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Londen en Luchthaven Luton en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Luchthaven Luton naar Londen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Londen en op Luchthaven Luton, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Luchthaven Luton, en alternatieve reisdoelen vanuit Londen.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Londen en het doel Luchthaven Luton al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Luchthaven Luton naar Londen, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Luchthaven Luton naar Londen terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Londen naar Luchthaven Luton laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Londen en Luchthaven Luton

Stations
Airport Approach Rd , Luchthaven Luton (Verenigd Koninkrijk)

Een vergelijking van Londen en Luchthaven Luton

8,32 €
4,32 €
Londen
Luchthaven Luton
Een taxirit is in Londen 49% duurder dan in Luchthaven Luton.
2,78 €
2,55 €
Londen
Luchthaven Luton
Een buskaartje is in Londen 9% duurder dan in Luchthaven Luton.
5,00 €
3,44 €
Londen
Luchthaven Luton
Een groot glas bier is in Londen 32% duurder dan in Luchthaven Luton.
0,99 €
0,78 €
Londen
Luchthaven Luton
Een flesje water is in Londen 22% duurder dan in Luchthaven Luton.
6,96 €
15,26 €
Londen
Luchthaven Luton
Een hoofdgerecht is in Londen 55% goedkoper dan in Luchthaven Luton.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.