De beste busprijzen van 5000+ bedrijven!

Bus van Londen naar Birmingham vanaf 8 €

Vergelijk 3 busaanbieders en vind de beste prijs met CheckMyBus
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Londen naar Birmingham

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Londen naar Birmingham van verschillende busoperators zoals National Express, FlixBus of megabus voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 11 €
morgen
vanaf 9 €
dinsdag
vanaf 9 €
woensdag
vanaf 8 €
donderdag
vanaf 8 €
vrijdag
vanaf 8 €
zaterdag
vanaf 8 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 0m
    08:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    11:30
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    11 €
  • National Express
    2h 30m
    09:00
    Londen
    Finchley Road Station
    11:30
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    3h 0m
    06:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    09:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    2h 25m
    07:05
    Londen
    Finchley Road Station
    09:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €
  • megabus
    2h 45m
    07:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    10:15
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    12 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • FlixBus
    2h 30m
    05:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    08:00
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • National Express
    3h 5m
    07:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    10:35
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    11 €
  • National Express
    3h 0m
    08:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    11:00
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    3h 0m
    11:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    14:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €
  • megabus
    9h 15m
    13:35
    Londen
    Finchley Road Station
    22:50
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • megabus
    4h 0m
    10:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    14:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    9 €
  • megabus
    4h 0m
    19:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    23:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    9 €
  • National Express
    3h 10m
    06:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    09:10
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    11 €
  • National Express
    3h 5m
    07:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    10:35
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    2h 30m
    05:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    08:00
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 0m
    08:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    11:00
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    8 €
  • National Express
    3h 0m
    08:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    11:30
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    8 €
  • megabus
    4h 0m
    10:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    14:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • megabus
    4h 0m
    19:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    23:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • FlixBus
    2h 30m
    05:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    08:00
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    10 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 0m
    08:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    11:00
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    8 €
  • National Express
    3h 0m
    08:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    11:30
    Birmingham
    Busstation
    National Express
    Economy
    8 €
  • megabus
    4h 0m
    10:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    14:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • megabus
    4h 0m
    15:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    19:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • FlixBus
    2h 30m
    05:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    08:00
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • megabus
    4h 0m
    10:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    14:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • megabus
    4h 0m
    12:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    16:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • FlixBus
    2h 30m
    05:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    07:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    3h 0m
    06:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    09:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    12 €
  • National Express
    4h 20m
    08:10
    Londen
    Golders Green
    12:30
    Birmingham
    Bearwood
    National Express
    Economy
    15 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • megabus
    4h 0m
    10:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    14:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • megabus
    4h 0m
    12:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    16:00
    Birmingham
    Brunel Street
    megabus
    Economy
    8 €
  • FlixBus
    2h 30m
    05:00
    Londen
    Victoria Coach Station
    07:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €
  • FlixBus
    3h 0m
    06:30
    Londen
    Victoria Coach Station
    09:30
    Birmingham
    Great Charles St Queensway Busstation
    FlixBus
    Economy
    11 €
  • National Express
    4h 22m
    09:33
    Londen
    Marble Arch
    13:55
    Birmingham
    Bearwood
    National Express
    Economy
    19 €

Frequentie van busverbindingen tussen Londen en Birmingham

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Londen en Birmingham zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
zondag is de drukste dag, met meer dan 157 dagelijkse bussen van Londen naar Birmingham. zaterdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 40 dagelijkse bussen tussen Londen en Birmingham.
Het drukste moment van de dag is de Ochtend, met 287 bussen van Londen naar Birmingham, terwijl Nacht de minste verbindingen ziet tussen Londen en Birmingham, met 58 biedt.

Feiten over bussen van Londen naar Birmingham

Vergelijk alle providers zoals National Express, FlixBus en megabus die 118 keer per dag met de bus reizen van Londen naar Birmingham met één klik! Boek je busticket van Londen naar Birmingham vanaf 8 €!

Goedkoopste busverbinding 8 €
Snelste bus 2h 15m
Vroegste bus 00:30
Laatste bus 23:59
Dagelijkse busverbindingen 118 Ø
Afstand 162,5 km
Busbedrijf National Express, FlixBus en megabus

Goedkoopste busverbindingen van Londen naar Birmingham

Elke dag, 118 bussen van 3 busmaatschappijen vertrekken Londen voor Birmingham: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 21-07-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 15-07
dinsdag 16-07
woensdag 17-07
donderdag 18-07
vrijdag 19-07
zaterdag 20-07
zondag 21-07
12 €
maandag 22-07
9 €
dinsdag 23-07
11 €
woensdag 24-07
10 €
donderdag 25-07
8 €
vrijdag 26-07
8 €
zaterdag 27-07
8 €
zondag 28-07
11 €
maandag 29-07
6 €
dinsdag 30-07
6 €
woensdag 31-07
8 €
donderdag 01-08
8 €
vrijdag 02-08
6 €
zaterdag 03-08
8 €
zondag 04-08
6 €
maandag 05-08
6 €
dinsdag 06-08
6 €
woensdag 07-08
6 €
donderdag 08-08
6 €
vrijdag 09-08
8 €
zaterdag 10-08
8 €
zondag 11-08

De goedkoopste reistijd van Londen naar Birmingham

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Londen naar Birmingham, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 8 € is woensdag de goedkoopste dag voor een bus van Londen naar Birmingham. zondag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 11 €.
Ochtend is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Londen naar Birmingham, met 8 €. Nacht is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 9 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Londen naar Birmingham

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Londen naar Birmingham van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Londen naar Birmingham, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Londen naar Birmingham zijn ook leger.

Alle busstations en haltes in Londen en Birmingham

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Londen en Birmingham.

Service en Comfort op de bus van Londen naar Birmingham

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Londen naar Birmingham? Of welke busmaatschappijen op de route Londen naar Birmingham rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Londen naar Birmingham bus

Hoeveel kost een busreis Londen - Birmingham?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor 8 € en duurt 3h 0m om Birmingham te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door bussen van Londen naar Birmingham te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 3 operators met verschillende ticketprijzen tussen 8 € en 54 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Birmingham krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Londen naar Birmingham?

Dagelijks rijden er ongeveer 118 bussen op de route Londen - Birmingham. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Londen naar Birmingham?

De snelste bus van Londen naar Birmingham wordt aangeboden door National Express en duurt 2h 15m. Bustickets voor deze verbinding kosten 13 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Londen naar Birmingham?

De vroegste bus die in Birmingham aankomt vanaf Londen vertrekt om 00:30. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Londen naar Birmingham?

De laatste bus van Londen naar Birmingham vertrekt om 23:59. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Londen - Birmingham?

Reizigers kunnen per bus van Londen naar Birmingham met National Express, FlixBus en megabus. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Londen en Birmingham?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Londen en Birmingham bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: National Express, FlixBus en megabus.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Londen naar Birmingham?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Londen - Birmingham. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Londen - Birmingham?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Londen naar Birmingham op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Londen naar Birmingham

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Alternatieve transporttypes van Londen naar Birmingham

Heb je de juiste bus niet gevonden? Hier is een selectie van alternatieve vervoerstypen uit de dienstregeling van Londen naar Birmingham voor de komende dagen.

Goedkope treinkaartjes van Londen naar Birmingham

Hier is een selectie van de goedkoopste treinen uit de dienstregeling van Londen naar Birmingham voor de komende dagen.
  • West Midlands Trains
    3h 13m
    05:39
    Londen
    08:52
    Birmingham
    West Midlands Trains
    Economy
    vanaf 11 €
  • Avanti West Coast
    2h 13m
    05:31
    Londen
    07:44
    Birmingham
    Avanti West Coast
    Economy
    vanaf 119 €
  • GTR (Govia Thameslink Railway)
    2h 47m
    05:40
    Londen
    08:27
    Birmingham
    GTR (Govia Thameslink Railway)
    First Class
    vanaf 131 €
  • Great Western Railway (GWR)
    2h 22m
    05:53
    Londen
    08:15
    Birmingham
    Great Western Railway (GWR)
    First Class
    vanaf 175 €

Goedkoop carpoolen van Londen naar Birmingham

Hier is een selectie van de goedkoopste carpoolaanbiedingen uit de dienstregeling van Londen naar Birmingham voor de komende dagen.
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    08:00
    Londen
    10:30
    Birmingham
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 18 €
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    08:00
    Londen
    10:20
    Birmingham
    BlaBlaCar
    Economy
    vanaf 23 €

Meer busroutes van Londen en Birmingham

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Londen en vanaf Birmingham. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.