Bus van Luchthaven Londen Stansted (STN) naar Luchthaven London Heathrow (LHR)

Bus Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow: vergelijking van alle busaanbieders
De voordeligste prijzen Vergelijken en tot 70% besparen
De grootste keuze Wereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparant Real-time zoeken met 1 klik!

Vergelijk alle dienstregelingen voor de bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow

Hier is een selectie van de goedkoopste busreizen uit de dienstregeling van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow van verschillende busoperators zoals National Express voor de komende dagen.
vandaag
vanaf 26 €
morgen
vanaf 26 €
dinsdag
vanaf 20 €
woensdag
vanaf 20 €
donderdag
vanaf 20 €
vrijdag
vanaf 23 €
zaterdag
vanaf 19 €

Goedkoopste busreizen vandaag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 5m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    26 €
  • National Express
    1h 30m
    04:45
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    06:15
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    1h 50m
    04:45
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    06:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    1h 30m
    07:00
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    08:30
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    1h 50m
    07:00
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    08:50
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen morgen

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 20m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:50
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    26 €
  • National Express
    3h 5m
    19:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    22:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    3h 5m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    1h 50m
    02:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    04:20
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    30 €
  • National Express
    1h 30m
    02:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    04:00
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    30 €

Goedkoopste busreizen dinsdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    1h 35m
    18:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    20:30
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    20 €
  • National Express
    3h 20m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:50
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    20 €
  • National Express
    1h 30m
    04:10
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    05:40
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    24 €
  • National Express
    4h 0m
    23:40
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    03:40
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    26 €
  • National Express
    1h 50m
    02:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    04:20
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen woensdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 20m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:50
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    20 €
  • National Express
    1h 35m
    18:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    20:30
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 20m
    18:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    20:15
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    3h 5m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    24 €
  • National Express
    3h 5m
    19:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    22:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T2/3
    National Express
    Economy
    25 €

Goedkoopste busreizen donderdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 20m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:50
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    20 €
  • National Express
    1h 30m
    04:10
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    05:40
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 35m
    18:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    20:30
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    24 €
  • National Express
    1h 50m
    02:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    04:20
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    1h 50m
    04:45
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    06:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen vrijdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    1h 30m
    04:10
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    05:40
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 45m
    08:50
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    10:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 35m
    18:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    20:30
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 50m
    02:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    04:20
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €
  • National Express
    1h 50m
    04:45
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    06:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    27 €

Goedkoopste busreizen zaterdag

Prijzen zijn voor enkele reis en één persoon
  • National Express
    3h 20m
    21:30
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    00:50
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    19 €
  • National Express
    1h 40m
    08:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    10:35
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 40m
    15:20
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    17:00
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 35m
    18:55
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    20:30
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    23 €
  • National Express
    1h 30m
    04:10
    Luchthaven Londen Stansted
    Luchthaven Londen Stansted
    05:40
    Luchthaven London Heathrow
    Luchthaven London Heathrow - T5
    National Express
    Economy
    24 €

Frequentie van busverbindingen tussen Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow

Bekijk hier hoe vaak de verbindingen tussen Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow zijn, gedurende verschillende tijden en dagen van de week.
maandag is de drukste dag, met meer dan 39 dagelijkse bussen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow. dinsdag heeft daarentegen de minste verbindingen, met slechts 19 dagelijkse bussen tussen Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow.
Het drukste moment van de dag is de Avond, met 66 bussen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow, terwijl Ochtend de minste verbindingen ziet tussen Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow, met 40 biedt.

Feiten over bussen van Luchthaven Londen Stansted (STN) naar Luchthaven London Heathrow (LHR)

Vergelijk alle providers zoals National Express die 26 keer per dag met de bus reizen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow met één klik! Boek je busticket van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow vanaf 19 €!

Goedkoopste busverbinding 19 €
Snelste bus 1h 15m
Vroegste bus 04:45
Laatste bus 23:40
Dagelijkse busverbindingen 26 Ø
Afstand 66,5 km
Busbedrijf National Express

Goedkoopste busverbindingen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow

Elke dag, 26 bussen van 1 busmaatschappijen vertrekken Luchthaven Londen Stansted voor Luchthaven London Heathrow: in de onderstaande tabel vind je de goedkoopste prijzen voor een bus op deze route, vanaf 19-05-2024 en voor de volgende dagen.

maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag 13-05
dinsdag 14-05
woensdag 15-05
donderdag 16-05
vrijdag 17-05
zaterdag 18-05
zondag 19-05
22 €
maandag 20-05
26 €
dinsdag 21-05
20 €
woensdag 22-05
20 €
donderdag 23-05
20 €
vrijdag 24-05
22 €
zaterdag 25-05
19 €
zondag 26-05
20 €
maandag 27-05
19 €
dinsdag 28-05
20 €
woensdag 29-05
21 €
donderdag 30-05
19 €
vrijdag 31-05
19 €
zaterdag 01-06
19 €
zondag 02-06
19 €
maandag 03-06
19 €
dinsdag 04-06
18 €
woensdag 05-06
donderdag 06-06
18 €
vrijdag 07-06
19 €
zaterdag 08-06
18 €
zondag 09-06

De goedkoopste reistijd van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow

Bekijk hier op welke dag en welk tijdstip van de dag je het goedkoopste busticket kunt vinden van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow, voor de komende 30 dagen.
Met een prijs vanaf 19 € is zaterdag de goedkoopste dag voor een bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow. zondag is daarentegen de duurste dag met prijzen vanaf 26 €.
Avond is de goedkoopste tijd van de dag voor bustickets van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow, met 19 €. Ochtend is de duurste tijd van de dag met prijzen vanaf 23 €.

Hoe geld te besparen bij het reizen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow

Reizen kan duur zijn, maar dat hoeft niet! Wil je voorkomen dat je een vreselijke prijs betaalt voor je reis? Volg dan deze snelle stappen om geld te besparen:

Boek het ticket van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow van tevoren! Hoe eerder je boekt, hoe goedkoper de prijs meestal is. Ook ben je dan zeker van een plaats in de bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow, in plaats van als je het op het laatste moment koopt, of direct op het station.

Als je kunt, vermijd dan reizen tijdens piekuren. Probeer in plaats van het weekend doordeweeks te reizen. s Avonds of 's nachts reizen is ook goedkoper, en latere bussen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow zijn ook leger.

Alle busstations en haltes in Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow

Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow.

Service en Comfort op de bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow

Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow? Of welke busmaatschappijen op de route Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow bus

Hoeveel kost een busreis Luchthaven Londen Stansted - Luchthaven London Heathrow?

Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste pendeldienst is beschikbaar voor 19 € en duurt 3h 20m om Luchthaven London Heathrow te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!

Hoeveel kan ik besparen door pendeldiensten van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow te vergelijken?

Deze route wordt aangeboden door 1 operators met verschillende ticketprijzen tussen 19 € en 50 €. Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Luchthaven London Heathrow krijgt.

Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow?

Dagelijks rijden er ongeveer 26 bussen op de route Luchthaven Londen Stansted - Luchthaven London Heathrow. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.

Hoe lang duurt een busreis van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow?

De snelste pendeldienst van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow wordt aangeboden door National Express en duurt 1h 15m. Bustickets voor deze verbinding kosten 32 €.​ Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.

Hoe laat gaat de eerste bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow?

De vroegste bus die in Luchthaven London Heathrow aankomt vanaf Luchthaven Londen Stansted vertrekt om 04:45. In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Hoe laat gaat de laatste bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow?

De laatste bus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow vertrekt om 23:40. Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.

Welke busmaatschappijen rijden er op de route Luchthaven Londen Stansted - Luchthaven London Heathrow?

Reizigers kunnen per pendelbus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow met National Express. Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.

Is er een directe bus tussen Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow?

Je kunt alle directe verbindingen tussen Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: National Express.

Wat mag ik meenemen op de busroute van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow?

Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Luchthaven Londen Stansted - Luchthaven London Heathrow. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.

Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Luchthaven Londen Stansted - Luchthaven London Heathrow?

De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de pendelbus van Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow op je geplande reisdatum.

Beschikbare zitplaatsklassen die worden aangeboden op de busroute Luchthaven Londen Stansted naar Luchthaven London Heathrow

Economy
Economy

De goedkoopste optie die beschikbaar is voor je ticket, het komt meestal met verstelbare stoelen en AC.

Meer busroutes van Luchthaven Londen Stansted en Luchthaven London Heathrow

Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes vanaf Luchthaven Londen Stansted en vanaf Luchthaven London Heathrow. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!

CheckMyBus App

Gratis download

App Store
CheckMyBus App
Sluiten
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om je de beste busaanbiedingen te tonen, gebruiken wij en onze partners technische, analytische en marketing cookies voor het personaliseren van advertenties. We onthouden je geanonimiseerde gegevens om je een gepersonaliseerde ervaring te bieden.