Bus van Groningen naar Bremen

Bus Groningen Bremen: een vergelijking van alle busaanbieders

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Reis je als groep?
Huur hier een bus!
Zoek naar accommodatie met Booking.com
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Groningen naar Bremen

Goedkoopste busverbinding13,99 €
Snelste bus2h 40m
Vroegste bus12:35
Laatste bus12:35
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand149,9 km
BusbedrijfFlixBus
Je wilt met de bus van Groningen naar Bremen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Groningen en Bremen en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Groningen naar Bremen zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Groningen en Bremen, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Groningen, alternatieve reisdoelen vanuit Bremen, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Groningen en Bremen.

De goedkoopste busverbinding van Groningen naar Bremen

Vandaag
Morgen
08-05
vanaf 15,99 €
09-05
vanaf 13,99 €
10-05
11-05

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    12:35
    Groningen - Centraal station
    Duur 2h 40m
    15:15
    Bremen - Busstation
    vanaf13,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Groningen naar Bremen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    08:30
    Groningen
    Duur 2h 35m
    11:05
    Bremen
    vanaf29,00 €
  • Deutsche Bahn
    10:30
    Groningen
    Duur 2h 35m
    13:05
    Bremen
    vanaf29,00 €
  • Deutsche Bahn
    12:30
    Groningen
    Duur 2h 35m
    15:05
    Bremen
    vanaf29,00 €
  • Deutsche Bahn
    14:30
    Groningen
    Duur 2h 35m
    17:05
    Bremen
    vanaf29,00 €

De goedkoopste carpool opties van Groningen naar Bremen

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    14:50
    Groningen
    Duur 2h 0m
    16:50
    Bremen
    vanaf9,50 €
  • BlaBlaCar
    17:00
    Groningen
    Duur 1h 50m
    18:50
    Bremen
    vanaf13,00 €

Wil je de andere kant op gaan? Bekijk alle aanbiedingen van Bremen naar Groningen

Bus van Groningen naar Bremen: meer informatie

Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Groningen en het doel Bremen al ingevuld. De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Bremen naar Groningen.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Groningen - Bremen laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Groningen naar Bremen.

Bus halteplaats in Groningen en Bremen

Stations
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Breitenweg  13, 28195 Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bahnhofsplatz , 28195 Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)
Bremen (Duitsland)

Een vergelijking van Groningen en Bremen

4,99 €
4,50 €
Groningen
Bremen
Een taxirit is in Groningen 10% duurder dan in Bremen.
2,00 €
2,70 €
Groningen
Bremen
Een buskaartje is in Groningen 26% goedkoper dan in Bremen.
4,00 €
3,50 €
Groningen
Bremen
Een groot glas bier is in Groningen 13% duurder dan in Bremen.
0,87 €
0,49 €
Groningen
Bremen
Een flesje water is in Groningen 44% duurder dan in Bremen.
8,64 €
5,33 €
Groningen
Bremen
Een hoofdgerecht is in Groningen 39% duurder dan in Bremen.

Busverbindingen van Groningen en van Bremen

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.