Stopover verbindingen van Gießen en Frankfurt am Main
Er zijn momenteel helaas geen rechtstreekse vluchten tussen Gießen en Frankfurt am Main. We hebben echter wel deze stopover-verbindingen tussen de twee steden gevonden. Bekijk de aanbiedingen hieronder!
Gießen
Mannheim
Frankfurt am Main
Gießen
Mannheim
vanaf
10 €
Mannheim
Frankfurt am Main
vanaf
6 €
vanaf
4 €
Gießen
Kassel
Frankfurt am Main
Gießen
Kassel
vanaf
8 €
Kassel
Frankfurt am Main
vanaf
12 €
Alle busstations en haltes in Gießen en Frankfurt am Main
Op de kaart hieronder zie je waar je alle busstations kunt vinden in Gießen en Frankfurt am Main.
Vergelijk de bus met andere vervoerswijzen
De bus is vaak de goedkoopste vervoerswijze, terwijl andere vervoerswijzen zoals de trein of het vliegtuig sneller zijn. Zoekt u naar snellere alternatieven om van Gießen naar Frankfurt am Main te reizen? Vergelijk alle vervoerswijzen van
Gießen naar Frankfurt am Main.
Service en Comfort op de bus van Gießen naar Frankfurt am Main
Wil je weten welke zitplaatsklassen er beschikbaar zijn in de bussen van Gießen naar Frankfurt am Main? Of welke busmaatschappijen op de route Gießen naar Frankfurt am Main rijden? Hieronder vind je antwoorden op je vragen.
Veelgestelde vragen over de Gießen naar Frankfurt am Main bus
Hoeveel kost een busreis Gießen - Frankfurt am Main?
Dit hangt onder meer af van de dag en het tijdstip van de reis. De goedkoopste reis is beschikbaar voor en duurt om Frankfurt am Main te bereiken. Vergelijk aanbiedingen om geld te besparen!
Hoeveel kan ik besparen door bussen van Gießen naar Frankfurt am Main te vergelijken?
Deze route wordt aangeboden door operators met verschillende ticketprijzen tussen en . Daarom raden we aan om je ticket zo vroeg mogelijk te boeken om ervoor te zorgen dat je het goedkoopste busticket naar Frankfurt am Main krijgt.
Hoeveel verbindingen zijn er gemiddeld per dag van Gießen naar Frankfurt am Main?
Dagelijks rijden er ongeveer bussen op de route Gießen - Frankfurt am Main. Met onze zoekfunctie kun je bustijden vergelijken om de perfecte reis te vinden.
Hoe lang duurt een busreis van Gießen naar Frankfurt am Main?
De snelste bus van Gießen naar Frankfurt am Main wordt aangeboden door en duurt . Bustickets voor deze verbinding kosten . Houd er in dit verband rekening mee dat de reis langer kan duren door verkeersdrukte.
Hoe laat gaat de eerste bus van Gießen naar Frankfurt am Main?
De vroegste bus die in Frankfurt am Main aankomt vanaf Gießen vertrekt om . In het weekend en op feestdagen kunnen de vertrektijden echter afwijken. Gebruik gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.
Hoe laat gaat de laatste bus van Gießen naar Frankfurt am Main?
De laatste bus van Gießen naar Frankfurt am Main vertrekt om . Houd er rekening mee dat de vertrektijden in het weekend en op feestdagen af kunnen wijken. Gebruik dus gewoon onze zoek om de exacte tijden voor je geplande reisdatum te vinden.
Welke busmaatschappijen rijden er op de route Gießen - Frankfurt am Main?
Reizigers kunnen per bus van Gießen naar Frankfurt am Main met . Met onze zoek kun je alle beschikbare bustickets vergelijken om er een te boeken die geschikt voor je is.
Is er een directe bus tussen Gießen en Frankfurt am Main?
Je kunt alle directe verbindingen tussen Gießen en Frankfurt am Main bekijken door onze zoeken te gebruiken en te kijken naar de sectie Veranderingen in onze filters. Dit zijn enkele van de bedrijven die een rechtstreekse bus aanbieden: .
Wat mag ik meenemen op de busroute van Gießen naar Frankfurt am Main?
Wat je mee mag nemen is afhankelijk van de vervoerder waarmee je reist. Over het algemeen kun je gratis een koffer en handbagage meenemen op de busroute Gießen - Frankfurt am Main. Gebruik gewoon onze zoek om een bus voor je geplande reisdatum te vinden die het beste aan je behoeften voldoet.
Welke voorzieningen zijn er beschikbaar op de busroute Gießen - Frankfurt am Main?
De uitrusting aan boord verschilt per vervoerder. Veel streekbussen hebben echter wifi, zodat je je vrienden tijdens de reis kunt vertellen waar je precies bent. Om de reis nog aangenamer te maken, zorgt airconditioning voor ventilatie. Het is het beste om onze zoek te gebruiken om nauwkeurige informatie te krijgen over de voorzieningen in de bus van Gießen naar Frankfurt am Main op je geplande reisdatum.
Hoe vindt CheckMyBus de beste busaanbiedingen van Gießen naar Frankfurt am Main?
CheckMyBus werkt rechtstreeks samen met bedrijven over de hele wereld om je de beste opties te bieden bij het zoeken naar een reis. We halen hun gegevens rechtstreeks op om je realtime prijzen, dienstregelingen en beschikbare zitplaatsen te laten zien voor dagelijkse ritten tussen Gießen en Frankfurt am Main. Met de meest actuele informatie uit geverifieerde bronnen kun je alle beschikbare opties eerlijk vergelijken en de reis kiezen die het beste bij je past.
Hoe werkt de technologie van CheckMyBus voor reizen van Gießen naar Frankfurt am Main?
De prijzen en beschikbaarheid voor reizen tussen Gießen en Frankfurt am Main veranderen constant. Om je de meest actuele info te geven, staan we via realtime interfaces (API's) in direct contact met busmaatschappijen, online reisbureaus (OTA's) en wereldwijde distributiesystemen (GDS). De gegevens die we uit deze bronnen halen, worden grondig gecontroleerd, verwerkt in onze infrastructuur en vervolgens aan je getoond op onze zoekresultatenpagina's. Ga naar onze pagina Over ons voor meer info.
Meer busroutes naar Gießen en naar Frankfurt am Main
Hier volgt een overzicht van de meest populaire busroutes naar Gießen en naar Frankfurt am Main. Klik gewoon op de verbinding van je keuze en je vindt alle details over je busroute!
- Busverbindingen naar Frankfurt am Main
- Bus van Bonn naar Frankfurt am Main
- Brcko naar Frankfurt am Main Bus
- Europa-Park Rust - Frankfurt am Main Bus
- Freiburg naar Frankfurt am Main Bus
- Bus Graz naar Frankfurt am Main
- Hamburg - Frankfurt am Main Bus
- Bus van Istanbul naar Frankfurt am Main
- Bus van Keulen naar Frankfurt am Main
- Bus van Kiev naar Frankfurt am Main
- Kołobrzeg - Frankfurt am Main Bus
- Bus van Memmingen naar Frankfurt am Main
- Minsk - Frankfurt am Main Bus
- Bus van Neurenberg naar Frankfurt am Main
- Bus Passau naar Frankfurt am Main
- Bus van Regensburg naar Frankfurt am Main
- Bus van Simmern (Hunsrück) naar Frankfurt am Main
- Bus Warschau naar Frankfurt am Main
- Bus van Würzburg naar Frankfurt am Main
- Bus Zagreb - Frankfurt am Main
- Bus van Zürich naar Frankfurt am Main
Populaire luchthavenshuttles naar Gießen en Frankfurt am Main
